Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Litomyšl (8. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.11
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.16
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.44
4 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.59
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.14
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.71
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.81
4 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.86
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.24
2 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.41
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.79
4 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.94
5 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.20
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.27
MS Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.73
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.97
5 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.11
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.14
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.16
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.20
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.24
6 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.27
7 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.41
8 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.44
9 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.59
10 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.71
11 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.73
12 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.79
13 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.81
14 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.86
15 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.94
16 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.97
17 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.08
18 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.09
19 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.23
20 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.41

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.12
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.17
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.23
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.23
5 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.46
6 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 13.17
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.44
2 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.54
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.68
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.68
5 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.77
6 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.97
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.43
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.86
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.89
4 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.53
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 14.01
Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.52
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.75
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.09
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.10
5 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.81
6 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.51
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.78
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.88
4 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 13.40
5 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.73
6 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.91
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.98
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.37
4 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.45
5 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.49
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.43
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.51
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.52
4 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.75
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.78
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.86
7 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.88
8 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.89
9 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.91
10 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.98
11 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.09
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.10
13 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.37
14 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 13.40
15 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.45
16 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.49
16 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.49
18 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.53
19 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.73
20 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.77
21 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.81
22 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 14.01
23 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.08
Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.35
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.53
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.62
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 12.64
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.81
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.12
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.64
2 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.92
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.95
4 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.98
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.05
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.15
Celkem 6 závodníků