Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.73
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.78
3 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
4 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.17
5 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 12.19
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.59
2 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.85
3 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.87
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.29
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.43
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.28
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.50
3 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.71
4 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.88
5 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.90
6 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 12.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.28
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.50
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.59
4 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.71
5 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.73
6 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.78
7 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.85
8 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.87
9 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.88
10 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
11 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.17
12 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 12.19
13 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.29
14 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.43
15 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.87
16 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.90
17 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 12.91
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 13:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.03
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.14
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.16
4 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.40
5 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.43
6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.49
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 13:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.64
2 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.74
3 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.79
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.98
5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.08
6 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.10
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.39
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.00
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.08
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.22
5 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 13.32
6 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.66
7 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.67
8 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.75
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.92
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.22
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.39
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.42
6 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 13.44
7 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.98
8 Valérie BrychtováValérie Brychtová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 14.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.85
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.95
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.12
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.45
5 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.47
6 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.51
7 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.45
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.39
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.75
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.85
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.92
5 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.95
6 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.00
7 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.08
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.12
9 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.22
9 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.22
11 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 13.32
12 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.39
13 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.42
14 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 13.44
15 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.45
16 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.47
17 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.51
18 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.66
19 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.67
20 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.98
21 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.14
22 Valérie BrychtováValérie Brychtová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 14.35
23 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.45
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.17
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.43
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.68
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.83
5 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.86
6 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.98
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.70
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.85
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.12
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.16
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.18
6 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.37
Celkem 6 závodníků