Back

 / 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (18. 5. 2019)

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 2 10.37 09.7309.8710.3510.3509.80x10.37
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 6 10.33 09.9710.33x10.33x10.2909.86
3 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 20 10.20 09.88x09.0109.8809.5209.6810.20
4 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 15 10.03 09.0009.3109.4109.4109.3609.8310.03
5 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 17 09.90 09.4109.3009.3409.4109.90x09.51
6 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 21 09.72 09.1309.7209.6609.72xx09.51
7 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 18 09.59 09.5308.5408.7909.5309.5909.12x
8 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 16 08.89 08.89x08.3708.8908.5408.6608.41
9 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 19 08.74 08.2608.74x08.740.00.00.0
10 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
96 4 07.86 07.5007.3007.8607.860.00.00.0
11 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 10 07.79 07.7907.0207.7607.790.00.00.0
12 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 14 07.77 07.5106.6907.7707.770.00.00.0
13 Jana SzabováJana Szabová
Orel VyškovOrel Vyškov
94 12 07.74 07.7407.74x07.740.00.00.0
14 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 07.67 06.8707.6707.3907.670.00.00.0
15 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 8 07.56 07.2807.5607.0407.560.00.00.0
16 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 5 07.47 07.4706.3106.8307.470.00.00.0
17 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 11 06.94 06.7706.0106.9406.940.00.00.0
18 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 3 06.88 05.9906.88x06.880.00.00.0
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 22 DNS
Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 7 DNS
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 13 DNS
Celkem 21 závodníků