Back

 / 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (18. 5. 2019)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 18 6.63 -0.1 m/s 5.81  +0.26.27  +0.76.28  -0.96.28-6.30  -0.46.63  -0.1
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 19 6.37 -0.4 m/s 6.21  +0.16.14  +0.26.26  +0.66.266.25  -0.96.37  -0.46.34  -0.9
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 20 6.31 +0.0 m/s 6.00  -0.26.15  -0.76.16  -0.76.166.14  -0.96.19  -0.76.31  +0.0
4 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 6.14 +0.5 m/s 6.12  -0.1x5.94  -0.76.126.14  +0.55.84  -0.56.02  -0.1
5 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 15 6.14 -0.2 m/s xx5.97  -1.55.97xx6.14  -0.2
6 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 16 6.00 -0.4 m/s 6.00  -0.45.82  -0.45.98  +0.26.000.00.00.0
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 13 5.92 -0.9 m/s 5.70  -0.25.86  -0.25.92  -0.95.925.79  -0.65.58  -0.74.54  +0.0
8 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 12 5.87 -0.5 m/s 5.87  -0.55.59  -0.85.42  -0.75.875.67  -1.15.70  -1.0x
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 14 5.76 -0.2 m/s xx5.76  -0.25.760.00.00.0
10 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 6 5.65 +0.0 m/s 5.65  +0.05.54  -0.65.43  +0.15.650.00.00.0
11 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 11 5.63 -0.3 m/s 3.41  +0.4x5.63  -0.35.630.00.00.0
12 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 9 5.62 -0.5 m/s 5.26  +0.05.62  -0.54.36  +0.05.620.00.00.0
13 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 7 5.59 +0.0 m/s 5.52  -0.25.45  +0.75.59  +0.05.590.00.00.0
14 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 8 5.49 +0.1 m/s 5.11  +0.45.40  -0.45.49  +0.15.490.00.00.0
15 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 10 5.44 -0.2 m/s x5.44  -0.2x5.440.00.00.0
16 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 4 5.38 +0.3 m/s x5.38  +0.35.17  -0.45.380.00.00.0
17 Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1 5.35 -0.9 m/s 5.35  -0.95.15  -0.55.14  -0.45.350.00.00.0
18 Šimon VlčekŠimon Vlček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 3 4.85 +0.5 m/s 4.85  +0.54.16  -0.54.12  -0.34.850.00.00.0
19 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2 4.06 -0.7 m/s xx4.06  -0.74.060.00.00.0
Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 5 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 13 5.28 +0.0 m/s 4.82  -0.15.12  +0.14.90  -1.25.125.10  -0.94.94  +0.35.28  +0.0
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 19 5.23 -0.1 m/s 4.92  -1.1xx4.925.23  -0.1x5.04  -0.6
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 14 5.22 +0.0 m/s 4.76  +0.55.01  -0.4x5.015.20  -0.34.99  -0.95.22  +0.0
4 Lucie ŠmotkováLucie Šmotková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
81 20 5.13 -1.0 m/s 4.87  -0.54.87  -1.6x4.874.92  +0.44.95  +0.05.13  -1.0
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 17 5.12 +0.8 m/s 4.84  -0.1x4.92  -0.84.925.03  +0.14.43  +0.15.12  +0.8
6 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 5.09 -0.7 m/s xx5.09  -0.75.095.01  -1.34.96  -0.7x
7 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 18 4.93 -0.2 m/s 4.74  -1.14.39  -0.34.93  -0.24.934.73  -0.54.83  -1.54.54  -0.3
8 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 10 4.86 +0.0 m/s 4.86  +0.0x4.76  -1.04.860.00.00.0
9 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 15 4.83 -0.8 m/s x4.78  -0.44.83  -0.84.830.00.00.0
10 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 11 4.83 +0.1 m/s 4.83  +0.14.56  +0.04.65  -0.14.830.00.00.0
11 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 1 4.82 -0.4 m/s 4.79  -0.74.57  -1.34.82  -0.44.820.00.00.0
12 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 4.77 -0.7 m/s 4.76  +0.04.77  -0.7x4.770.00.00.0
13 Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 9 4.65 -0.1 m/s 4.65  -0.14.58  -0.1x4.650.00.00.0
14 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 12 4.63 -0.6 m/s xx4.63  -0.64.630.00.00.0
15 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 8 4.52 -0.4 m/s 4.52  -0.44.15  -0.54.45  -0.34.520.00.00.0
16 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 4.51 -0.4 m/s x4.51  -0.44.38  +0.34.510.00.00.0
17 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 4.35 +0.0 m/s 4.27  -0.64.35  +0.04.11  -0.34.350.00.00.0
18 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 5 4.29 +0.8 m/s 3.72  -0.94.29  +0.84.00  +0.54.290.00.00.0
19 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 7 4.27 +0.1 m/s xx4.27  +0.14.270.00.00.0
20 Linda OrlováLinda Orlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 2 3.94 -1.0 m/s 3.833.77  +0.43.94  -1.03.940.00.00.0
Celkem 20 závodníků