Back

 / 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.22 QA
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.51 qA
3 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.61 qB
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.77 qB
5 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 11.83
6 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.11
7 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.12
8 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.07 QA
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.29 qA
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.34 qA
4 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 11.68 qB
5 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.90
6 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.02
7 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.37
8 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.49 QA
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.64 qB
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.72 qB
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75 qB
5 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.88
6 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.97
7 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.32
8 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.07 QA
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.22 QA
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.29 qA
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.34 qA
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.49 QA
6 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.51 qA
7 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.61 qB
8 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.64 qB
9 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 11.68 qB
10 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.72 qB
11 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75 qB
12 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.77 qB
13 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 11.83
14 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.88
15 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.90
16 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.97
17 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.02
18 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.11
19 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.12
20 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.32
21 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.37
22 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.45
23 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.69
24 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.72

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.04
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.20
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.30
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.34
5 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 11.39
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.44
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.51
2 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.61
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.64
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.66
5 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 11.71
Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.05 QA
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.11 qB
3 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.14 qB
4 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.43
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 14.07
6 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 14.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.38 QA
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.79 qA
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.83 qA
4 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.51
5 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.56
6 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 13.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.58 QA
2 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.32 qB
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.34 qB
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.89
5 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.06
6 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 14.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.72 QA
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.89 qB
3 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39 qB
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.54
5 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 3 13.86
6 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.38 QA
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.58 QA
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.72 QA
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.79 qA
5 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.83 qA
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.89 qB
7 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.05 QA
8 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.11 qB
9 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.14 qB
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.32 qB
11 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.34 qB
12 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39 qB
13 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.43
14 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.51
15 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.54
16 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.56
17 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 3 13.86
18 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.89
19 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 13.90
20 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.95
21 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.06
22 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 14.07
23 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 14.15
24 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 14.18

100 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.17
MS Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.84
MS Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.92
MS Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.74
MS Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.32
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.30
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.52
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.69
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.73
5 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.76
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.89
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.95
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.02
3 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.04
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.33
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.41
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.46
Celkem 6 závodníků