Back

 / 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (18. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.33
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.82
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.02
4 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.06
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 23.39
6 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.39
7 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.65
8 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.21
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.83
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 23.89
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.98
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 24.22
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.28
6 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.37
7 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.39
8 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 24.68
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.31
2 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 24.59
3 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 24.76
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.25
5 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 25.45
6 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 26.58
Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.33
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.82
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.02
4 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.06
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 23.39
5 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.39
7 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.65
8 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.83
9 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 23.89
10 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.98
11 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.21
12 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 24.22
13 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.28
14 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.31
15 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.37
16 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.39
17 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 24.59
18 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 24.68
19 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 24.76
20 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.25
21 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 25.45
22 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 26.58
Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 26.14
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 26.22
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.23
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.98
5 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 27.15
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.19
7 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.47
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.30
2 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.05
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.23
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.38
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.41
6 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.86
7 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 29.36
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 27.20
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.64
3 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.97
4 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 28.28
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 28.65
6 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 28.73
7 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 29.06
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 26.81
2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 27.78
3 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.89
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.82
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 29.12
6 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 26.14
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 26.22
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.23
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.30
5 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 26.81
6 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.98
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.05
8 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 27.15
9 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.19
10 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 27.20
11 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.23
12 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.38
13 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.41
14 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.47
15 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.64
16 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 27.78
17 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.86
18 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.89
19 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.97
20 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 28.28
21 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 28.65
22 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 28.73
23 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.82
24 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 29.06
25 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 29.12
26 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 29.36
27 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.39