Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 22 10.68 10.4009.4010.6810.68xx10.26
2 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 19 10.15 09.4109.74x09.7409.5610.15x
3 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 21 09.97 09.97x09.8309.9709.8809.87x
4 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 25 09.87 09.3808.7009.1309.3808.6909.87x
5 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 20 09.81 09.4908.7909.1209.4909.1709.8109.53
6 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 18 09.53 x09.53x09.5309.12x09.04
7 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 24 09.38 x09.38x09.38xxx
8 Hana MichlováHana Michlová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 1 08.94 08.8608.7008.8508.8608.6508.94x
9 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 14 08.78 08.4808.3508.7808.780.00.00.0
10 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 11 08.66 06.8507.9708.6608.660.00.00.0
11 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 16 08.63 08.3808.4608.6308.630.00.00.0
12 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
96 12 07.99 07.3507.8707.9907.990.00.00.0
13 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 8 07.85 07.8507.6506.9707.850.00.00.0
14 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 9 07.75 07.7507.6007.6507.750.00.00.0
15 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 5 07.56 07.1307.5607.0607.560.00.00.0
16 Jana SzabováJana Szabová
Orel VyškovOrel Vyškov
94 7 07.52 07.5207.1307.3907.520.00.00.0
17 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 6 07.50 07.4907.5007.1207.500.00.00.0
18 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 13 07.47 07.4307.4707.4507.470.00.00.0
19 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 4 06.78 06.2606.78-06.780.00.00.0
20 Olga DrlíkováOlga Drlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
69 10 05.22 x05.22x05.220.00.00.0
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 2 DNS
Celkem 21 závodníků