Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.21
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.41
3 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.76
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.97
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.10
Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.37
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.68
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.78
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 12.08
5 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.21
6 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 11.54
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.59
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.90
4 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 11.95
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.43
6 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 12.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.55
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 11.78
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.84
4 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 12.22
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.31
6 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 1 12.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.21
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.37
3 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.41
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 11.54
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.55
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.59
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.68
8 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.76
9 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.78
9 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 11.78
11 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.84
12 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.90
13 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 11.95
14 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.97
15 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 12.08
16 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.10
17 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.21
18 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 12.22
19 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.29
20 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.31
21 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.43
22 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 1 12.52
23 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 12.73
Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNF

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 9.6.2019 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.97
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.24
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.38
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.40
5 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 11.40
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 17.37
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.6.2019 - 12:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.96
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 11.99
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 12.02
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.05
5 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.11
6 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 12.23
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.75
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 13.10
3 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.21
4 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.65
5 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 14.07
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.05
2 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.43
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.66
4 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 13.96
5 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 14.18
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.07
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.42
3 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.60
4 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.67
5 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 14.14
6 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 15.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.82
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.88
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.05
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.80
5 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.00
Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.75
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.82
3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.88
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.05
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.05
6 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.07
7 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 13.10
8 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.21
9 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.42
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.43
11 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.60
12 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.65
13 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.66
14 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.67
15 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.80
16 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 13.96
17 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.00
18 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 14.07
19 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 14.14
20 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 14.18
21 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 15.34
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DQ

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 9.6.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.61
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.90
3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.92
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.96
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.98
6 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.07
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.6.2019 - 12:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.95
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.13
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.14
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.35
5 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.44
6 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.65
Celkem 6 závodníků