Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.05
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.64
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.40
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 23.50
5 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 23.60
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.44
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.63
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 23.83
4 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 23.92
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 24.09
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.02
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.22
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.00
Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 DNS
Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 25.58
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 26.87
3 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 27.01
4 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 27.10
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.05
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.64
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.40
4 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.44
5 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 23.50
6 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 23.60
7 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.62
8 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.63
9 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 23.83
10 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 23.92
11 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.02
12 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 24.09
13 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.22
14 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.00
15 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 25.58
16 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 26.87
17 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 27.01
18 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 27.10
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 DNS
Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 25.49
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.14
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.48
4 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.32
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.33
6 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 30.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.16
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 27.38
3 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.51
4 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 27.75
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.98
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.36
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.73
3 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.81
4 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 28.41
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.48
2 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 28.85
3 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 28.95
4 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 30.17
MS Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 32.08
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 25.49
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.14
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.48
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.16
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 27.32
6 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.33
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.36
8 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 27.38
9 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.51
10 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.73
11 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 27.75
12 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.81
13 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.98
14 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 28.41
15 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.48
16 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 28.85
17 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 28.95
18 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 30.17
19 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 30.46
20 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 32.08
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 DNS