Back

 / 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi

Olomouc (13. 4. 2019)

3 km chůze - Muži

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MencelTomáš Mencel 04 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 14:47
2 Adam NosáľAdam Nosáľ 04 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 15:15
3 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:58
4 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18:13
5 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 20:22
6 Jiří BurgetJiří Burget 55 Nová DubnicaNová Dubnica 21:36
7 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23:42
Celkem 7 závodníků

3 km chůze - Ženy

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana DudováIvana Dudová 05 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 15:10
2 Paulína AvenováPaulína Avenová 04 ŠOG NitraŠOG Nitra 15:33
3 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15:45
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:29
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:41
6 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:33
7 Laura HubcejováLaura Hubcejová 03 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 17:47
8 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:14
9 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:20
10 Mária GazárkováMária Gazárková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 18:30
11 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 18:44
12 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:45
13 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 18:50
14 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:39
15 Adéla PitnerováAdéla Pitnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA konstrukceSpartak Vrchlabí SMOLA kons... 19:42
16 Kristína CvečkováKristína Cvečková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 20:10
17 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 20:48
18 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA konstrukceSpartak Vrchlabí SMOLA kons... 21:28
19 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA konstrukceSpartak Vrchlabí SMOLA kons... 21:28
20 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21:42
Celkem 20 závodníků