Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský

Břeclav (17. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(pá, 17.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 7 6.12 +0.2 m/s 0.0
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1...
03 1 5.89 +0.1 m/s 0.0
3 Tomáš GotthansTomáš Gotthans
Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1...
03 2 5.45 +0.2 m/s 0.0
4 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 18 5.44 +0.3 m/s 0.0
5 Josef LichevníkJosef Lichevník
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
03 6 5.28 +0.0 m/s 0.0
6 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
04 19 5.27 +0.2 m/s 0.0
7 Jáchym ŠpalekJáchym Špalek
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
03 12 5.27 +0.2 m/s 0.0
8 Sebastian PapežSebastian Papež
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 8 5.22 +0.4 m/s 0.0
9 Ondřej DoležalOndřej Doležal
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
04 22 5.21 +0.0 m/s 0.0
10 Daniel BačovskýDaniel Bačovský
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
04 17 5.08 +0.1 m/s 0.0
11 Tomáš PlevaTomáš Pleva
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 16 5.03 +0.1 m/s 0.0
12 David RyzíDavid Ryzí
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 10 5.00 -0.1 m/s 0.0
13 Michal ŠášekMichal Šášek
Gymnázium a ZUŠ ŠlapaniceGymnázium a ZUŠ Šlapanice
03 15 4.98 +0.2 m/s 0.0
14 Hynek JurkovičHynek Jurkovič
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 5 4.93 +0.1 m/s 0.0
15 Erik SlatinskýErik Slatinský
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 21 4.92 +0.0 m/s 0.0
16 Richard WellRichard Well
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 14 4.88 +0.2 m/s 0.0
17 Michal HnátMichal Hnát
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
03 4 4.73 +0.3 m/s 0.0
18 Jan HladkýJan Hladký
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 3 4.65 +0.0 m/s 0.0
19 Petr PokornýPetr Pokorný
Základní škola Vejrostova 1, Brno 635 00Základní škola Vejrostova 1...
05 9 4.44 +0.1 m/s 0.0
20 Antonín ŠulaAntonín Šula
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
04 13 4.38 +0.2 m/s 0.0
21 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
04 20 4.10 -0.2 m/s 0.0
22 Matěj SemeniukMatěj Semeniuk
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 11 4.06 +0.0 m/s 0.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
05 11 5.24 +0.2 m/s 0.0
2 Jakub WitczakJakub Witczak
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 16 5.01 +0.1 m/s 0.0
3 Tobiáš ŘehořTobiáš Řehoř
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
05 9 4.88 +0.2 m/s 0.0
4 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
ZŠ T.G.Masaryka IvančiceZŠ T.G.Masaryka Ivančice
05 19 4.64 +0.2 m/s 0.0
5 Ondřej LétalOndřej Létal
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 8 4.63 +0.3 m/s 0.0
6 Denis HrdaDenis Hrda
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 20 4.61 +0.0 m/s 0.0
7 Šimon CibulkaŠimon Cibulka
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 1 4.60 -0.2 m/s 0.0
8 Kryštof RežňákKryštof Režňák
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 3 4.56 +0.2 m/s 0.0
9 Ondřej OsvaldOndřej Osvald
ZŠ Horní 16, brnoZŠ Horní 16, brno
06 7 4.54 +0.1 m/s 0.0
10 Ondřej ČechovskýOndřej Čechovský
ZŠ T.G.Masaryka IvančiceZŠ T.G.Masaryka Ivančice
06 18 4.47 +0.0 m/s 0.0
11 Alex DufekAlex Dufek
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 21 4.41 +0.3 m/s 0.0
12 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
06 6 4.41 +0.1 m/s 0.0
13 Ondřej ŠebelaOndřej Šebela
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 12 4.33 +0.2 m/s 0.0
14 Vladimír ŠindelkaVladimír Šindelka
ZŠ Horní 16, brnoZŠ Horní 16, brno
06 14 4.26 +0.0 m/s 0.0
15 Aleš KohoutekAleš Kohoutek
ZŠ T.G.Masaryka IvančiceZŠ T.G.Masaryka Ivančice
05 17 4.15 -0.2 m/s 0.0
16 Martin ŠedivýMartin Šedivý
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
05 13 4.13 +0.1 m/s 0.0
17 Ondřej GlozaOndřej Gloza
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 2 4.11 +0.0 m/s 0.0
18 Jiří SchweidlerJiří Schweidler
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 10 4.09 +0.4 m/s 0.0
19 Matěj HavránekMatěj Havránek
ZŠ Horní 16, brnoZŠ Horní 16, brno
05 4 4.08 +0.1 m/s 0.0
20 Tomáš HeveraTomáš Hevera
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
06 5 3.31 +0.0 m/s 0.0
Radim TomčalaRadim Tomčala
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 15 DNS +0.1 m/s
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 17.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 6 5.13 +0.2 m/s 0.0
2 Tereza JanůTereza Janů
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
03 24 4.85 +0.4 m/s 0.0
3 Aneta BřezinováAneta Březinová
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
04 3 4.81 +0.1 m/s 0.0
4 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 4 4.72 +0.4 m/s 0.0
5 Klára KachyňováKlára Kachyňová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 23 4.50 +0.2 m/s 0.0
6 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 13 4.49 +0.5 m/s 0.0
7 Kateřina ZemánkováKateřina Zemánková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
04 17 4.44 +0.0 m/s 0.0
8 Jasmína HnilicováJasmína Hnilicová
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
03 20 4.41 +0.3 m/s 0.0
9 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 7 4.34 +0.2 m/s 0.0
10 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
04 16 4.22 +0.0 m/s 0.0
11= Ema JetelinováEma Jetelinová
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
04 21 4.17 +0.1 m/s 0.0
11= Tereza VrzalováTereza Vrzalová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 22 4.17 -0.2 m/s 0.0
13 Alžběta TomáškováAlžběta Tomášková
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
04 18 4.16 -0.3 m/s 0.0
14 Antonie BočkováAntonie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
04 2 4.15 -0.2 m/s 0.0
15 Eva RajskáEva Rajská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
04 14 4.08 +0.3 m/s 0.0
16 Martina HedbávnáMartina Hedbávná
ZŚ Tišnov, náměstí 28. říjnaZŚ Tišnov, náměstí 28. října
04 5 3.97 +0.2 m/s 0.0
17= Lucie BabákováLucie Babáková
ZŚ Tišnov, náměstí 28. říjnaZŚ Tišnov, náměstí 28. října
05 1 3.95 +0.1 m/s 0.0
17= Barbora MinaříkováBarbora Minaříková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
04 12 3.95 +0.0 m/s 0.0
17= Elena RůžičkováElena Růžičková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 15 3.95 +0.0 m/s 0.0
20 Denisa UrbanováDenisa Urbanová
ZŚ Tišnov, náměstí 28. říjnaZŚ Tišnov, náměstí 28. října
04 10 3.90 +0.2 m/s 0.0
21 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 19 3.89 -0.1 m/s 0.0
22 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 9 3.80 -0.1 m/s 0.0
23 Andrea JelínkováAndrea Jelínková
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
04 8 3.75 -0.2 m/s 0.0
Daniela KuběnováDaniela Kuběnová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 11 DNS -0.3 m/s
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková
ZŚ Tišnov, náměstí 28. říjnaZŚ Tišnov, náměstí 28. října
07 16 4.69 +0.1 m/s 0.0
2 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 13 4.63 +0.0 m/s 0.0
3= Tereza NěmečkováTereza Němečková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 23 4.55 0.0
3= Nela BřezinováNela Březinová
ZŠ a MŠ Pražská, ZnojmoZŠ a MŠ Pražská, Znojmo
05 2 4.55 +0.2 m/s 0.0
5 Kristýna HricováKristýna Hricová
Základní škola Břeclav KomenskéhoZákladní škola Břeclav Kome...
05 5 4.49 +0.1 m/s 0.0
6= Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 19 4.44 0.0
6= Zuzana KrejsováZuzana Krejsová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 7 4.44 +0.1 m/s 0.0
8 Natálie PařilováNatálie Pařilová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
06 18 4.43 +0.2 m/s 0.0
9 Kristýna MitášováKristýna Mitášová
ZŚ Tišnov, náměstí 28. říjnaZŚ Tišnov, náměstí 28. října
05 12 4.40 +0.1 m/s 0.0
10 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
07 14 4.39 +0.2 m/s 0.0
11 Simona BaránkováSimona Baránková
Základní škola Břeclav KomenskéhoZákladní škola Břeclav Kome...
06 1 4.28 +0.1 m/s 0.0
12 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
06 22 4.27 +0.0 m/s 0.0
13 Veronika HalouzkováVeronika Halouzková
ZŚ Tišnov, náměstí 28. říjnaZŚ Tišnov, náměstí 28. října
06 4 4.26 +0.1 m/s 0.0
14 Aneta SlámováAneta Slámová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 21 4.24 +0.2 m/s 0.0
15 Soňa LeinveberováSoňa Leinveberová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
07 11 4.07 +0.3 m/s 0.0
16 Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 15 4.06 +0.2 m/s 0.0
17 Klára KrupicováKlára Krupicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 24 3.91 +0.0 m/s 0.0
18 Adéla NěmečkováAdéla Němečková
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
06 17 3.78 +0.3 m/s 0.0
19 Daniela KuběnováDaniela Kuběnová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 10 3.76 +0.1 m/s 0.0
20 Sofie KubíkováSofie Kubíková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 20 3.73 +0.0 m/s 0.0
21 Michaela GaluškováMichaela Galušková
ZŠ a MŠ Pražská, ZnojmoZŠ a MŠ Pražská, Znojmo
05 3 3.70 +0.2 m/s 0.0
22= Eva KliglováEva Kliglová
ZŠ a MŠ Pražská, ZnojmoZŠ a MŠ Pražská, Znojmo
05 6 3.60 +0.1 m/s 0.0
22= Adéla KrejzováAdéla Krejzová
Základní škola Břeclav KomenskéhoZákladní škola Břeclav Kome...
06 8 3.60 +0.0 m/s 0.0
24 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
06 9 3.55 +0.1 m/s 0.0
Celkem 24 závodníků