Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie IV

ASK Blansko (16. 5. 2019)

Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik BaňaDominik Baňa 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 1621
2 David RyzíDavid Ryzí 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1510
3 Jan ŠevčíkJan Ševčík 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 1503
4 Nikita TsekhonyaNikita Tsekhonya 03 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 1186
5 Ladislav KubínLadislav Kubín 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 1141
6 Pavel BerkaPavel Berka 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1129
7 Alex PetečelAlex Petečel 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 1051
8 Adam KopřivaAdam Kopřiva 05 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1023
9 Michal BendaMichal Benda 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 1019
10 Daniel SýsDaniel Sýs 03 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0993
11 Tomáš MašaTomáš Maša 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0986
12 Tomáš VraspírTomáš Vraspír 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0958
13 David ZemánekDavid Zemánek 05 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0944
14 Lukáš PodsedníkLukáš Podsedník 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0940
15 František HolíkFrantišek Holík 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0913
16 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0902
17 Milan PešaMilan Peša 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0901
18 Jan AltrichterJan Altrichter 04 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0898
19 Erik PospíšilErik Pospíšil 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0889
20 Petr LukešPetr Lukeš 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0871
21 Tomáš NollTomáš Noll 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0845
22 Adam NečasAdam Nečas 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0845
23 Martin AlexaMartin Alexa 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0825
24 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0819
25 Martin FojtMartin Fojt 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0811
26 Šimon JelínekŠimon Jelínek 04 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 0791
27= Michal ZachovalMichal Zachoval 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0785
27= Jan ŘehůřekJan Řehůřek 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0785
29 Dominik HanákDominik Hanák 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0777
30 Robin DočekalRobin Dočekal 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0736
31 David KalábDavid Kaláb 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0734
32 Šimon KohoutekŠimon Kohoutek 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0731
33 Filip OlesovFilip Olesov 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0729
34 Petr BlahaPetr Blaha 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0724
35 Josef SoučekJosef Souček 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0716
36 Vojtěch NejezchlebVojtěch Nejezchleb 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0686
37 Jonáš SáňkaJonáš Sáňka 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0680
38 Václav KřížVáclav Kříž 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0673
39 Albert JandaAlbert Janda 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0664
40 Lukáš JančiarLukáš Jančiar 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0661
41 Daniel RychetskýDaniel Rychetský 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0629
42 Tomáš KomárekTomáš Komárek 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0623
43 Daniel StloukalDaniel Stloukal 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0598
44 Vojtěch FousekVojtěch Fousek 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0580
45 Matěj FousekMatěj Fousek 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0577
46 Jan PolívkaJan Polívka 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0566
47 Jan SedlákJan Sedlák 03 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0558
48 Michal DymáčekMichal Dymáček 03 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0557
49 Michal DobrovskýMichal Dobrovský 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0556
50 Filip NyahayFilip Nyahay 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0546
51 Matěj HanousekMatěj Hanousek 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0544
52 Tadeáš ValendaTadeáš Valenda 03 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0542
53 Matěj SemeniukMatěj Semeniuk 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0534
54= Martin ŠpidlíkMartin Špidlík 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0520
54= Daniel HavelkaDaniel Havelka 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0520
56 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0508
57 Samuel SlezáčekSamuel Slezáček 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0500
58 Tomáš OdehnalTomáš Odehnal 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0497
59 Adam PlíhalAdam Plíhal 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0493
60 Jakub MartínekJakub Martínek 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0489
61= Adam ZukalAdam Zukal 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0483
61= Vojtěch PoláchVojtěch Polách 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0483
63 Jakub KabrhélJakub Kabrhél 05 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 0478
64 Sušilova ŠTAFETASušilova ŠTAFETA 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0477
65 Petr ValenčíkPetr Valenčík 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0471
66 Vít OlšanVít Olšan 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0468
67 Milan KučeraMilan Kučera 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0465
68 Michal FilipiMichal Filipi 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0464
69 David KuchařDavid Kuchař 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0463
70 Sainbold LkhagvadivaaSainbold Lkhagvadivaa 03 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0462
71 Ondřej LangrOndřej Langr 05 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0461
72 Michal DostálekMichal Dostálek 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0460
73 Dominik KomárekDominik Komárek 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0450
74 Filip MrvaFilip Mrva 03 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0445
75 Samuel BartošSamuel Bartoš 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0435
76 Richard ČernochRichard Černoch 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0431
77= Marek UlahelMarek Ulahel 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0426
77= Vojtěch KalaVojtěch Kala 04 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0426
79 Petr ŠebelaPetr Šebela 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0414
80 Zdeněk JakubecZdeněk Jakubec 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0413
81 Prokop ŠebestaProkop Šebesta 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0392
82 Tomáš VybíhalTomáš Vybíhal 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0391
83= Tomáš FojtůTomáš Fojtů 05 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0389
83= Karel ŽáčekKarel Žáček 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0389
83= Jan ChmelaJan Chmela 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0389
83= Jan DobiášJan Dobiáš 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0389
87 Tomáš MarekTomáš Marek 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0364
88 Michael ŠmídMichael Šmíd 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0362
89= Lukáš SýsLukáš Sýs 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0352
89= Filip ZílaFilip Zíla 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0352
89= Filip MazáčFilip Mazáč 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0352
92 David JankůDavid Janků 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0343
93 TGM ŠTAFETATGM ŠTAFETA 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0342
94 Matyáš HrebíkMatyáš Hrebík 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0337
95 Dalibor JanoušekDalibor Janoušek 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0334
96 9.května ŠTAFETA9.května ŠTAFETA 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0331
97 Richard WellRichard Well 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0326
98 Roman DvořáčekRoman Dvořáček 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0321
99 Filip KuchařFilip Kuchař 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0319
100 Dominik ŠtarhaDominik Štarha 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0318
101= Roman KováčRoman Kováč 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0317
101= Jan RajtšlégrJan Rajtšlégr 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0317
101= Tomáš JaníčekTomáš Janíček 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0317
101= Jiří HrubýJiří Hrubý 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0317
105 Lukáš VystrčilLukáš Vystrčil 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0312
106 Max KavínMax Kavín 04 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0306
107 Jan JablunkaJan Jablunka 05 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0305
108 Elizej KubenElizej Kuben 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0302
109= Jan TomíčekJan Tomíček 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0295
109= Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 03 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0295
111 Jiří BartošJiří Bartoš 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0294
112 Tomáš LusalaTomáš Lusala 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0283
113 Šimon PáralŠimon Páral 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0250
114 David ZourekDavid Zourek 03 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 0239
115 Kamil PaděraKamil Paděra 03 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0193
116 Ondřej VašekOndřej Vašek 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0190
117 Michal VikušMichal Vikuš 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0158
118 Tadeáš SilnicaTadeáš Silnica 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0099
119= Jiří BalážJiří Baláž 03 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0000
119= Peter ŠtögerPeter Štöger 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0000
119= Tomáš TomanTomáš Toman 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
119= Jiří RozkošnýJiří Rozkošný 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0000
119= Jiří NezvalJiří Nezval 03 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0000
119= Jakub MüllerJakub Müller 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0000
119= Roman FojtRoman Fojt 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
119= Daniel PutiškaDaniel Putiška 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
119= Vít ZouharVít Zouhar 03 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0000
119= Jan ChlupJan Chlup 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0000
119= Vít ŠpidlaVít Špidla 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0000
119= Jaroslav TučekJaroslav Tuček 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
119= Štěpán TatarŠtěpán Tatar 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0000
119= Marek NajerMarek Najer 05 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
119= Vojtěch TylečekVojtěch Tyleček 05 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0000
119= Tomáš NevřivaTomáš Nevřiva 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
119= Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 03 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0000
119= David SedlákDavid Sedlák 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
119= David KřížDavid Kříž 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0000
119= Vít ŠpidlaVít Špidla 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0000
119= František JuračkaFrantišek Juračka 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
Celkem 139 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1876
2 Veronika BouškováVeronika Boušková 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 1576
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1446
4 Adéla KubínováAdéla Kubínová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 1383
5 Anna JílkováAnna Jílková 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 1249
6 Julie OpálkováJulie Opálková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1244
7 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1160
8 Gabriela TenorováGabriela Tenorová 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 1139
9 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1077
10 Michaela PrudkáMichaela Prudká 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 1075
11 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1051
12 Jolana JuračkováJolana Juračková 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 1021
13 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0942
14 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0939
15 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0935
16 Viktorie NečasováViktorie Nečasová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0932
17 Nikola BělehrádkováNikola Bělehrádková 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0920
18 Tereza JonášováTereza Jonášová 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0901
19 Adéla BaršováAdéla Baršová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0866
20 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0848
21 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0835
22 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0822
23 Mia NikoličMia Nikolič 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0806
24 Petra NečasováPetra Nečasová 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0804
25 Gabriela HrdinováGabriela Hrdinová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0800
26 Alena PeroutováAlena Peroutová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0798
27 Adéla CecavováAdéla Cecavová 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0794
28 Adéla OndrováAdéla Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0788
29 Lucie DušilováLucie Dušilová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0786
30 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 05 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0778
31 Tereza ŠtenclováTereza Štenclová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0705
32 Anna KopalováAnna Kopalová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0683
33 Simona FlokováSimona Floková 05 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0682
34= Anna HartlováAnna Hartlová 05 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0655
34= Denisa HorákováDenisa Horáková 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0655
36 Aneta ZemánkováAneta Zemánková 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0649
37 Barbora MoravčíkováBarbora Moravčíková 03 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0635
38 Nikola ŠvancarováNikola Švancarová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0613
39 GymBlansko ŠTAFETAGymBlansko ŠTAFETA 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0607
40 Kateřina MatyášováKateřina Matyášová 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0600
41 Adéla VymazalováAdéla Vymazalová 03 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0596
42 Barbora MalachováBarbora Malachová 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0578
43 Karla VyskočilováKarla Vyskočilová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0574
44 Marie PohlováMarie Pohlová 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0572
45 Ludmila ŠvancarováLudmila Švancarová 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0571
46 Eliška DostálováEliška Dostálová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0567
47 Ema RozprýmováEma Rozprýmová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0566
48 Kateřina BednářováKateřina Bednářová 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0564
49 Tereza MazánkováTereza Mazánková 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0535
50 Valerie HusenkoValerie Husenko 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0503
51 Pavla TajovskáPavla Tajovská 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0465
52 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0464
53= Monika PapírníkováMonika Papírníková 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0460
53= Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0460
55 Martina TitlováMartina Titlová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0458
56 Klára BeranováKlára Beranová 05 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0448
57 Lucie MatuškováLucie Matušková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0440
58 Tereza ZedníkováTereza Zedníková 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0436
59 Radmila BušováRadmila Bušová 03 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0435
60 Jana StreitováJana Streitová 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0431
61 Alexandra KučerováAlexandra Kučerová 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0426
62 Barbora KaldováBarbora Kaldová 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0423
63 Adéla GirgleováAdéla Girgleová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0416
64 Gabriela UnčovskáGabriela Unčovská 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0413
65 Klára BednaříkováKlára Bednaříková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0413
66 Adéla ŠebkováAdéla Šebková 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0412
67 Emílie RyšaváEmílie Ryšavá 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0410
68 Veronika OdehnalováVeronika Odehnalová 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0405
69= Johana MarténkováJohana Marténková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0391
69= Tereza DvořákováTereza Dvořáková 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0391
71 Zuzana MěšťanováZuzana Měšťanová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0388
72= Alena ŠebelováAlena Šebelová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0383
72= Stefanie MatalováStefanie Matalová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0383
74 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0379
75 Kristýna ZábojováKristýna Zábojová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0376
76 Magdaléna DostálováMagdaléna Dostálová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0372
77 Pavlína TenorováPavlína Tenorová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0370
78= Klára OdehnalováKlára Odehnalová 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0361
78= Sára ChmelíčkováSára Chmelíčková 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0361
80 Kateřina VašíčkováKateřina Vašíčková 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0357
81 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0345
82 Klára SmítkováKlára Smítková 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0338
83 Barbora DoležalováBarbora Doležalová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0336
84 Rájec ŠTAFETARájec ŠTAFETA 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0319
85 Zuzana PavloňováZuzana Pavloňová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0312
86 Natálie BotošováNatálie Botošová 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0312
87 Tamara MikuťěkováTamara Mikuťěková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0287
88 Eva NechutováEva Nechutová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0284
89 Petra WutkováPetra Wutková 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0271
90 Natálie TovárkováNatálie Továrková 02 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0270
91 Nikola ManováNikola Manová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0265
92 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0242
93 Sára KrahulováSára Krahulová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0218
94 Jana MikuláškováJana Mikulášková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0217
95 Barbora KassaiováBarbora Kassaiová 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0215
96 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0130
97 Nela DočekalováNela Dočekalová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0078
98 Michaela TrčkováMichaela Trčková 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
99= Elena RůžičkováElena Růžičková 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
99= Lucie VachováLucie Vachová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0000
99= Klára RoztočilováKlára Roztočilová 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
99= Karolína HolkováKarolína Holková 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
99= Daniela OndrováDaniela Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0000
99= Dana VenclováDana Venclová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0000
99= Veronika SzaboováVeronika Szaboová 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0000
99= Michaela JežováMichaela Ježová 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
99= Ema LátalováEma Látalová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2 0000
99= Natálie BurgetováNatálie Burgetová 05 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0000
99= Kristýna HlaváčkováKristýna Hlaváčková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
99= Zuzana ŠperkováZuzana Šperková 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
99= Anna SmutnáAnna Smutná 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
99= Jana PetříkováJana Petříková 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
99= Křestnínevím TrčkováKřestnínevím Trčková 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
99= Drahomíra GrossováDrahomíra Grossová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
Celkem 114 závodníků