Back

 / 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019

Ostrava-Martinov (24. 3. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 24.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 12.42 11.2611.1011.4911.4911.7812.4211.81
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 11.26 11.2611.2310.7611.2610.8210.2210.38
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 09.60 x07.72x07.7209.6009.1509.20
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 08.86 08.3508.0308.3308.3508.27x08.86
5 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 4 08.73 08.39x08.2208.3908.7307.9208.60
6 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 08.31 05.3808.3108.1308.3108.0307.9807.76
7 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 06.75 05.56x05.0005.5605.7706.0506.75
8 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 06.47 05.6306.3606.4706.4705.5006.0505.31
Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 24.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 14.46 xx12.3912.3913.39x14.46
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 12.99 12.9912.3112.9512.9912.4212.5612.62
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 09.34 08.7909.3408.4909.3408.9308.8708.51
4 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 09.08 08.3908.1009.0809.08---
5 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 08.83 07.51x08.8308.83x08.38x
6 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 7 07.67 07.40x06.6607.4007.2107.3907.67
7 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.26 07.2606.9006.9307.2606.9606.5207.26
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 DNS
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 24.3.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 5 10.49 09.3709.5810.4910.49x09.6109.68
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 09.92 09.7809.8509.3709.8509.9209.8809.92
3 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 09.72 09.2509.6509.7209.72x09.3409.62
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 9 09.58 09.5709.0809.5309.5708.64x09.58
5 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 3 08.39 07.4508.3908.2608.3907.4907.4907.25
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 08.21 07.83x07.5707.8307.0007.3508.21
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 07.79 06.9807.1507.1007.1506.6507.0207.79
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 07.69 07.6307.3207.6207.6307.6307.5807.69
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4 07.14 06.8506.8507.1407.140.00.00.0
10 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 05.89 x05.89x05.890.00.00.0
Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 DNS
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 DNS
Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 7 DNS
Celkem 13 závodníků