Back

 / 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje

Jičín (5. 5. 2019)

Chůze dráha 3000 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13:58.23
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14:15.19
3 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 15:22.15
4 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 16:06.83
5 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 16:33.61
6 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 23:22.44
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15:56.70
2 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 23:55.18
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 16:58.49
2 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 20:52.07
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15:33.35
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 16:59.17
3 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 19:07.47
4 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19:35.26
MS Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 19:35.98
6 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 19:51.65
MS Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 20:23.33
8 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22:15.10
9 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22:15.72
Celkem 9 závodníků