Back

 / Zahajovací závody mladšího a staršího žactva

Slavkov u Brna (11. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(so, 11.5.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.65 0.0
2 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5.37 0.0
3 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.33 0.0
4 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.27 0.0
5 Radim HoloubekRadim Holoubek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.52 0.0
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 4.35 0.0
7 Tomáš ChlupTomáš Chlup
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 3.78 0.0
Joshua SaundersJoshua Saunders
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 DNS
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 11.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.35 0.0
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 4.27 0.0
3 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 4.20 0.0
4 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 4.10 0.0
5 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.94 0.0
6 Matěj KrálíkMatěj Králík
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.92 0.0
7 Ondřej KučeraOndřej Kučera
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.49 0.0
8 Čeněk ToporČeněk Topor
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.28 0.0
9 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 3.21 0.0
10 Jiří HložekJiří Hložek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.11 0.0
11 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 2.83 0.0
Tobiáš SaundersTobiáš Saunders
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 4.74 0.0
2 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.72 0.0
3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.48 0.0
4 Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.43 0.0
5 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.35 0.0
6 Nela NavrátilováNela Navrátilová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.19 0.0
7 Kateřina ZemánkováKateřina Zemánková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.09 0.0
8 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.75 0.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.65 0.0
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 4.13 0.0
3 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.07 0.0
4 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 4.00 0.0
5 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.97 0.0
6 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.93 0.0
7 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.92 0.0
8 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 3.85 0.0
9 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.67 0.0
10 Gabriela CenkováGabriela Cenková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.59 0.0
11 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.57 0.0
12 Aneta KrčmářováAneta Krčmářová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 3.51 0.0
13 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.49 0.0
14 Lea GrebecováLea Grebecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.22 0.0
15 Nikola VránováNikola Vránová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3.11 0.0
16 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 2.92 0.0
Celkem 16 závodníků