Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (9. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hynek CaletkaHynek Caletka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 3 5.23 +0.8 m/s x4.90  +0.85.23  +0.85.23-0.00.0
2 Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 4 5.10 +0.0 m/s 4.31  +0.34.97  +0.05.10  +0.05.104.99  +0.60.00.0
3 Matěj PorvolMatěj Porvol
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 17 5.03 +0.0 m/s xx5.03  +0.05.034.71  +0.50.00.0
4 Josef FrydrýšekJosef Frydrýšek
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 6 4.89 +0.2 m/s 4.89  +0.24.85  +0.04.48  +0.84.894.70  +0.70.00.0
5 Tomáš ČíhalTomáš Číhal
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 27 4.89 +1.1 m/s x4.23  +1.24.89  +1.14.894.37  +0.60.00.0
6 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 18 4.84 +1.0 m/s x4.84  +1.04.66  +0.84.84-0.00.0
7 Jakub KeňoJakub Keňo
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 9 4.81 +0.2 m/s 4.65  +0.04.81  +0.24.61  +1.24.813.72  +0.90.00.0
8 Daniel ŠvestkaDaniel Švestka
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 22 4.72 +0.8 m/s 4.54  +0.04.64  +1.14.30  +1.04.644.72  +0.80.00.0
9 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 21 4.69 +0.7 m/s 4.43  +0.04.69  +0.74.51  +1.24.694.47  +0.30.00.0
10 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 8 4.67 +0.0 m/s 4.67  +0.04.67  +0.3x4.674.64  +0.10.00.0
11 Sebastan StojanSebastan Stojan
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 19 4.65 +0.0 m/s 4.53  +0.04.39  +0.8x4.534.65  +0.00.00.0
12 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 23 4.61 +0.0 m/s 4.61  +0.0--4.61-0.00.0
13 Michal MartinecMichal Martinec
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 12 4.58 +1.2 m/s 4.58  +1.2--4.58-0.00.0
14 Petr ObloukPetr Oblouk
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 13 4.51 +1.9 m/s 4.51  +1.94.08  +0.3x4.514.16  +0.50.00.0
15 David BělkaDavid Bělka
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 1 4.51 +1.5 m/s 4.00  +1.34.51  +1.53.68  +0.64.514.08  +0.60.00.0
16 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 7 4.45 +1.1 m/s 2.86  +0.04.45  +1.12.91  +1.74.45x0.00.0
17 Adam PetˇkaAdam Petˇka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
03 15 4.42 +0.2 m/s 4.22  +0.84.25  +0.24.42  +0.24.424.11  +0.70.00.0
18 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 11 4.30 +0.1 m/s 4.24  +1.64.30  +0.14.27  +0.74.304.17  +0.00.00.0
19 Dominik DrábekDominik Drábek
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 5 4.27 +0.3 m/s 4.05  +1.24.09  +0.04.27  +0.34.274.20  +0.00.00.0
20 David LukavskýDavid Lukavský
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
04 10 4.27 +0.0 m/s 4.27  +0.03.49  +0.0-4.27-0.00.0
21 Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 28 4.22 +0.9 m/s 3.95  +1.23.88  +0.43.84  +0.03.954.22  +0.90.00.0
22 Filip ŠenkFilip Šenk
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 26 4.21 +0.0 m/s 4.21  +0.04.13  +0.74.05  +0.04.21-0.00.0
23 Adam SukAdam Suk
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 20 4.16 +0.5 m/s 3.60  +0.03.85  +0.84.16  +0.54.162.56  +0.70.00.0
24 Jiří OcelkaJiří Ocelka
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 14 4.09 +0.5 m/s 4.09  +0.53.94  +0.8-4.09-0.00.0
25 Martin BendaMartin Benda
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 2 4.01 +0.8 m/s xx3.51  +1.03.514.01  +0.80.00.0
26 Karel PiknaKarel Pikna
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 16 3.85 +1.0 m/s x3.85  +1.0-3.85-0.00.0
27 Filip JurečekFilip Jureček
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 24 3.61 +1.3 m/s 3.48  +0.73.61  +1.3-3.61-0.00.0
28 Karel ZdražilKarel Zdražil
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 25 3.43 +0.7 m/s xxx0.03.43  +0.70.00.0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HastíkDavid Hastík
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 5 4.82 4.624.73x4.734.820.00.0
2 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 6 4.71 3.824.694.714.710.00.00.0
3 Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 14 4.69 4.524.69x4.694.540.00.0
4 Alexandr MajerAlexandr Majer
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 11 4.48 4.48x4.234.484.030.00.0
5 Dominik SmolaDominik Smola
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 17 4.41 3.92xx3.924.410.00.0
6 Matěj MašláňMatěj Mašláň
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 13 4.40 3.843.494.404.400.00.00.0
7 Matouš AdámekMatouš Adámek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1 4.35 4.194.354.024.354.180.00.0
8 David MartinecDavid Martinec
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 12 4.23 4.023.524.234.233.600.00.0
9 Filip MachalíkFilip Machalík
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 10 4.00 3.893.843.463.894.000.00.0
10 David JiránekDavid Jiránek
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 7 3.93 3.663.933.903.933.540.00.0
11 Josef KubaJosef Kuba
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 9 3.85 3.603.85x3.850.00.00.0
12 Matěj BukvaMatěj Bukva
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 3 3.77 3.463.143.773.772.990.00.0
13 Dan SehnalíkDan Sehnalík
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 16 3.69 3.69xx3.690.00.00.0
14 Michal SpáčilMichal Spáčil
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
06 18 3.65 3.653.63x3.653.420.00.0
15 Patrik BěhůnekPatrik Běhůnek
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 2 3.57 3.323.373.573.570.00.00.0
16 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
06 20 3.16 3.160.00.03.160.00.00.0
Petr KretekPetr Kretek
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 8 DNS
Jindřich DresslerJindřich Dressler
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 4 DNS
Marek VyroubalMarek Vyroubal
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 19 DNS
Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 15 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie ČíhalováJulie Číhalová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4 4.69 +0.0 m/s 4.69  +0.0x4.69  +0.64.69-0.0  +0.00.0
2 Tereza VálkováTereza Válková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 27 4.62 +1.8 m/s 4.13  +0.0x4.22  +0.84.224.62  +1.80.00.0
3 Nela AndrysováNela Andrysová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1 4.46 +0.2 m/s 4.46  +0.24.43  +0.04.17  +0.34.46-0.00.0
4 Agáta KubováAgáta Kubová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 10 4.21 +1.9 m/s 3.86  +0.34.21  +1.9x4.21-0.0  +0.40.0
5 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 18 4.17 +0.9 m/s 4.16  +0.64.17  +0.93.17  +1.44.17-0.00.0
6 Tereza TeličkováTereza Teličková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 19 3.97 +1.3 m/s 3.54  +0.63.97  +1.33.83  +1.03.97-0.00.0
7 Barbora SmolováBarbora Smolová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 16 3.90 +0.0 m/s 3.90  +0.0xx3.90x0.00.0
8 Hana KlanicováHana Klanicová
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
05 8 3.82 +0.0 m/s 3.82  +0.03.66  +0.03.43  +0.03.82-0.00.0
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
05 15 3.80 +0.0 m/s 3.80  +0.0x3.30  +0.03.80-0.00.0
10 Barbora MaťováBarbora Maťová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
03 26 3.77 +0.0 m/s 3.52  +0.03.77  +0.03.76  +1.13.773.63  +0.90.00.0
11 Nikola KropáčováNikola Kropáčová
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 9 3.69 +1.0 m/s 3.57  +0.0x3.69  +1.03.692.54  +1.00.00.0
12 Tereza BoháčováTereza Boháčová
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 3 3.67 +0.5 m/s 3.59  +0.0x3.67  +0.53.673.22  +0.00.0  +1.20.0
13 Nela VelešíkováNela Velešíková
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
04 22 3.66 +0.0 m/s 3.66  +0.03.48  +1.23.35  +0.03.66-0.00.0
14 Lucie ZatloukalováLucie Zatloukalová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 23 3.60 +0.0 m/s 3.45  +0.73.60  +0.03.33  +1.13.603.00  +0.60.00.0
15 Lucie GorfolováLucie Gorfolová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 7 3.59 +0.0 m/s x3.59  +0.0x3.593.12  +0.00.00.0
16 Claudie BartoňováClaudie Bartoňová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 2 3.56 +1.1 m/s 3.56  +1.1x3.16  +1.63.56-0.0  +0.90.0
17 Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 25 3.54 +0.7 m/s 3.54  +0.73.39  +0.73.52  +0.03.543.06  +0.00.00.0
18 Monika FryčováMonika Fryčová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 6 3.54 +0.0 m/s 3.22  +0.0x3.49  +0.03.493.54  +0.00.00.0
19 Marie TheimerováMarie Theimerová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 20 3.53 +1.3 m/s x3.18  +0.02.97  +0.43.183.53  +1.30.00.0
20 Monika PokornáMonika Pokorná
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
03 13 3.52 +1.0 m/s x3.46  +1.03.04  +0.03.463.52  +1.00.00.0
21 Nikola KutějováNikola Kutějová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 11 3.51 +0.3 m/s 3.39  +1.73.51  +0.32.49  +0.63.513.23  +0.30.00.0
22 Marie DvořákováMarie Dvořáková
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 5 3.37 +0.0 m/s 3.37  +0.02.93  +0.12.97  +0.43.37x0.00.0
23 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 21 3.23 +0.0 m/s x2.82  +1.13.23  +0.03.232.60  +1.50.00.0
24 Ilona SzárazováIlona Szárazová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 17 3.18 +0.2 m/s 3.18  +0.23.17  +0.7x3.183.16  +0.20.00.0
25 Denisa RákosováDenisa Rákosová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 14 2.72 +0.8 m/s 2.30  +0.02.51  +0.42.49  +0.02.512.72  +0.80.00.0
26 Alžběta BařinkováAlžběta Bařinková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 24 2.48 +0.6 m/s xx2.48  +0.62.48x0.00.0
Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 28 NM
Anežka MořkovskáAnežka Mořkovská
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 12 NM
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 17 4.26 2.943.864.264.263.720.00.0
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 14 4.19 4.043.763.904.044.190.00.0
3 Kateřina HrazdírováKateřina Hrazdírová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 20 4.00 4.003.87x4.00x0.00.0
4 Nela PeškováNela Pešková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 8 3.90 3.883.903.753.903.550.00.0
5 Viktorie FilipováViktorie Filipová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 19 3.85 3.853.613.573.85x0.00.0
6 Pavlína KučováPavlína Kučová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 5 3.85 3.853.24x3.853.550.00.0
7 Marie KročováMarie Kročová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 3 3.78 3.773.332.803.773.780.00.0
8 Lenka KubitováLenka Kubitová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 4 3.69 3.393.533.693.690.00.00.0
9 Monika PilíškováMonika Pilíšková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 9 3.52 3.243.073.283.283.520.00.0
10 Tereza TicháTereza Tichá
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 18 3.49 3.353.493.133.493.310.00.0
11 Sára BednářováSára Bednářová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 1 3.43 3.043.273.423.423.430.00.0
12 Ella PohnánováElla Pohnánová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 10 3.38 x3.32x3.323.380.00.0
13 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 7 3.38 x3.38x3.38-0.00.0
14 Veronika MachalováVeronika Machalová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 6 3.29 2.993.29-3.29-0.00.0
15 Taťána RakováTaťána Raková
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 11 3.26 x2.763.263.262.920.00.0
16 Michaela ŠpaldováMichaela Špaldová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 13 3.24 3.243.093.133.243.190.00.0
17 Nikol ZaoralováNikol Zaoralová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
07 16 3.17 2.972.763.173.17x0.00.0
18 Valerie ŘíhoškováValerie Říhošková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 12 2.98 x2.902.982.982.780.00.0
19 Martina VymazalováMartina Vymazalová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 15 2.92 2.68x2.922.92x0.00.0
Michaela HorkováMichaela Horková
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 2 DNS
Celkem 20 závodníků