Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (9. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PorvolMatěj Porvol 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 07.95
2 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 7 08.08
3 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 08.30
4 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.32
5 Ondřej TalapkaOndřej Talapka 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 08.61
6 Hong Minh TruongHong Minh Truong 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 08.68
7 Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 08.76
8 Martin SedláčekMartin Sedláček 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 08.78
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.67
2 Hynek CaletkaHynek Caletka 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 07.79
3 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 07.97
4 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 08.02
5 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 08.25
6 Vojtěch MohaplVojtěch Mohapl 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.48
7 Adrian MikoAdrian Miko 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.61
8 Sebastan StojanSebastan Stojan 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 08.62
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 08.08
2 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 08.21
3 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 08.22
4 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 08.24
5 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.59
6 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 07.94
2 Samuel FrygyikSamuel Frygyik 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 08.10
3 Jiří OcelkaJiří Ocelka 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.49
4 Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 08.50
5 David LukavskýDavid Lukavský 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 08.52
6 Andrej SamuelsAndrej Samuels 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.67
2 Hynek CaletkaHynek Caletka 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 07.79
3 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 07.94
4 Matěj PorvolMatěj Porvol 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 07.95
5 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 07.97
6 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 08.02
7 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 7 08.08
7 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 08.08
9 Samuel FrygyikSamuel Frygyik 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 08.10
10 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 08.21
11 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 08.22
12 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 08.24
13 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 08.25
14 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 08.30
15 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.32
16 Vojtěch MohaplVojtěch Mohapl 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.48
17 Jiří OcelkaJiří Ocelka 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.49
18 Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 08.50
19 David LukavskýDavid Lukavský 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 08.52
20 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.59
21 Ondřej TalapkaOndřej Talapka 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 08.61
21 Adrian MikoAdrian Miko 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.61
23 Sebastan StojanSebastan Stojan 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 08.62
24 Hong Minh TruongHong Minh Truong 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 08.68
25 Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 08.76
26 Martin SedláčekMartin Sedláček 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 08.78
27 Andrej SamuelsAndrej Samuels 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.84
28 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.57

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.10
2 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.39
3 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.54
4 Štěpán HynekŠtěpán Hynek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.02
5 Michal SpáčilMichal Spáčil 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.38
6 Jan SukJan Suk 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.50
7 Matěj BícaMatěj Bíca 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 09.81
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.58
2 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.61
3 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.63
4 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 08.65
5 Filip MachalíkFilip Machalík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.22
6 Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.22
7 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 09.63
8 Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 10.15
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef NěmecJosef Němec 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.12
2 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.61
3 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.79
4 David JiránekDavid Jiránek 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.17
5= Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 09.21
5= Matěj SehnálekMatěj Sehnálek 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.10
2 Josef NěmecJosef Němec 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.12
3 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.39
4 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.54
5 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.58
6 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.61
6 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.61
8 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.63
9 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 08.65
10 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.79
11 Štěpán HynekŠtěpán Hynek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.02
12 David JiránekDavid Jiránek 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.17
13 Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 09.21
13 Matěj SehnálekMatěj Sehnálek 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.21
15 Filip MachalíkFilip Machalík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.22
15 Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.22
17 Michal SpáčilMichal Spáčil 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.38
18 Jan SukJan Suk 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.50
19 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 09.63
20 Matěj BícaMatěj Bíca 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 09.81
21 Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 10.15

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.57
2 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.15
3 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.18
4 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.33
5 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.43
6 Katrin DarmováKatrin Darmová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 09.63
7 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 09.76
MS Ilona SzárazováIlona Szárazová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 10.70
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 08.70
2 Hana KlanicováHana Klanicová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 09.40
3 Monika PokornáMonika Pokorná 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 1 09.56
4 Marie DvořákováMarie Dvořáková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 3 09.60
5 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.65
6 Eliška AndrýskováEliška Andrýsková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.86
7 Veronika JančíkováVeronika Jančíková 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 6 09.93
8 Eliška JurečkováEliška Jurečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 10.01
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.65
2 Nela AndrysováNela Andrysová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.02
3 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.27
4 Klára ŠvarcováKlára Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.33
5 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.41
6 Nikola KropáčováNikola Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 6 09.44
7 Kateřina PrváKateřina Prvá 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 09.53
8 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 08.86
2 Hana JedličkováHana Jedličková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 09.22
3 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 4 09.47
4 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.48
5 Veronika LehkáVeronika Lehká 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 10.31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.57
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.65
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 08.70
4 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 08.86
5 Nela AndrysováNela Andrysová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.02
6 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.15
7 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.18
8 Hana JedličkováHana Jedličková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 09.22
9 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.27
10 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.33
10 Klára ŠvarcováKlára Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.33
12 Hana KlanicováHana Klanicová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 09.40
13 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.41
14 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.43
15 Nikola KropáčováNikola Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 6 09.44
16 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 4 09.47
17 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.48
18 Kateřina PrváKateřina Prvá 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 09.53
19 Monika PokornáMonika Pokorná 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 1 09.56
20 Marie DvořákováMarie Dvořáková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 3 09.60
21 Katrin DarmováKatrin Darmová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 09.63
22 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.65
23 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 09.76
24 Eliška AndrýskováEliška Andrýsková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.86
25 Veronika JančíkováVeronika Jančíková 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 6 09.93
26 Eliška JurečkováEliška Jurečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 10.01
27 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 10.09
28 Veronika LehkáVeronika Lehká 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 10.31
29 Ilona SzárazováIlona Szárazová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 10.70

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.05
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.14
3 Nela PeškováNela Pešková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 09.38
4 Šárka VaňkováŠárka Vaňková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.45
5 Monika KučerováMonika Kučerová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.47
6 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.53
7 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.72
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 09.01
2 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.21
3 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 09.53
4 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 09.72
5 Valentýna VýstřelováValentýna Výstřelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 09.74
6 Andrea ČevelováAndrea Čevelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.77
7 Ella PohnánováElla Pohnánová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 3 09.82
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 6 08.96
2 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.43
3 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 09.45
4 Vendula CetkovskáVendula Cetkovská 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 09.50
5 Natálie ČernoškováNatálie Černošková 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.57
6 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.75
7 Alexandra RybkováAlexandra Rybková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 10.12
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 6 08.96
2 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 09.01
3 Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.05
4 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.14
5 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.21
6 Nela PeškováNela Pešková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 09.38
7 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.43
8 Šárka VaňkováŠárka Vaňková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.45
8 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 09.45
10 Monika KučerováMonika Kučerová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.47
11 Vendula CetkovskáVendula Cetkovská 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 09.50
12 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.53
12 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 09.53
14 Natálie ČernoškováNatálie Černošková 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.57
15 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.72
15 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 09.72
17 Valentýna VýstřelováValentýna Výstřelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 09.74
18 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.75
19 Andrea ČevelováAndrea Čevelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.77
20 Ella PohnánováElla Pohnánová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 3 09.82
21 Alexandra RybkováAlexandra Rybková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 10.12