Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (9. 5. 2019)

Pohár rozhlasu - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj PorvolMatěj Porvol 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1362
2 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1347
3 Jiří OcelkaJiří Ocelka 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 1121
4 Michal MartinecMichal Martinec 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1075
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1063
6 Hynek CaletkaHynek Caletka 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 1049
7 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1044
8 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 1015
9 Josef FrydrýšekJosef Frydrýšek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1004
10 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0990
11 Samuel FrygyikSamuel Frygyik 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0986
12 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0972
13 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0953
14 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0939
15 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0938
16 Dominik DoležalDominik Doležal 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0936
17 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0850
18 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0833
19 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0820
20 Ondřej TalapkaOndřej Talapka 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0815
21 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0808
22 Hong Minh TruongHong Minh Truong 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0782
23 David FrydrychDavid Frydrych 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0775
24 Jakub KeňoJakub Keňo 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0729
25 Sebastan StojanSebastan Stojan 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0710
26 Tomáš ČíhalTomáš Číhal 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0678
27 David LukavskýDavid Lukavský 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0668
28 Adam PetˇkaAdam Petˇka 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0593
29 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0579
30 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0578
31 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0564
32 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0537
33 David BělkaDavid Bělka 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0536
34 Šimon KubešaŠimon Kubeša 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0535
35 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0533
36 Vojtěch BestaVojtěch Besta 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0518
37 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0505
38 Jan MožíšJan Možíš 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0480
39= Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0470
39= Jiří VyhlídalJiří Vyhlídal 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0470
39= Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0470
42 Denis BartošíkDenis Bartošík 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0464
43 Daniel TallaDaniel Talla 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0462
44 David TasDavid Tas 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0439
45 Filip ryšavýFilip ryšavý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0436
46 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0433
47 Milan KyasMilan Kyas 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0432
48 Vojtěch JurečekVojtěch Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0429
49 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0425
50 Marek PavelkaMarek Pavelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0416
51 Šimon TvrdýŠimon Tvrdý 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0404
52 Petr ObloukPetr Oblouk 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0385
53 Patrik MartinecPatrik Martinec 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0374
54 Kryštof SochůrekKryštof Sochůrek 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0365
55 Jaroslav ŠtěpánJaroslav Štěpán 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0360
56 Adrian MikoAdrian Miko 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0345
57 Zdeněk ŽaludaZdeněk Žaluda 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0344
58 Andrej SamuelsAndrej Samuels 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0340
59 Daniel ŠvestkaDaniel Švestka 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0330
60 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0327
61 Zdeněk KrálZdeněk Král 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0320
62= Zdenek ZbružZdenek Zbruž 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0317
62= Jakub HubkaJakub Hubka 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0317
62= Martin GlosMartin Glos 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0317
62= David Joshua PaučoDavid Joshua Paučo 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0317
66= Dominik DrábekDominik Drábek 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0290
66= Oldřich VohnoutOldřich Vohnout 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0290
68 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0277
69 Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0242
70 Filip ŠenkFilip Šenk 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0240
71 Filip JurečekFilip Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0230
72 Martin BendaMartin Benda 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0212
73 Karel PiknaKarel Pikna 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0182
74= Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
74= Vojtěch MohaplVojtěch Mohapl 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
74= Martin SedláčekMartin Sedláček 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
74= Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
74= Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0000
74= Vojtěch VymětalVojtěch Vymětal 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0000
74= Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
74= Karel ZdražilKarel Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0000
74= Filip SlovákFilip Slovák 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0000
74= David TasDavid Tas 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
74= Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
74= Marek BalabánMarek Balabán 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
74= Adam SukAdam Suk 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0000
74= Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
74= Alex JanoAlex Jano 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0000
74= David GrebeníčekDavid Grebeníček 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
74= Vojtěch GromusVojtěch Gromus 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
74= František ŠamořilFrantišek Šamořil 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
74= Martin SedlákMartin Sedlák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
74= Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
74= Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
74= Adam KrečmerAdam Krečmer 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
74= Jakub KeňoJakub Keňo 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315 0000
Celkem 96 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1043
2 Matěj MašláňMatěj Mašláň 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0925
3 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0893
4 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0859
5 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0826
6 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0792
7 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0753
8 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0750
9 Samuel PungeSamuel Punge 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0731
10 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0689
11 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0678
12 Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0614
13 Michal KnopMichal Knop 05 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0556
14 Dominik SmolaDominik Smola 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0537
15 Josef NěmecJosef Němec 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0525
16 Matěj SehnálekMatěj Sehnálek 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0520
17 Jan SukJan Suk 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0469
18= Filip MachalíkFilip Machalík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0463
18= David JiránekDavid Jiránek 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0463
20 Dan PistovčákDan Pistovčák 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0461
21 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0436
22 Viliam NedasViliam Nedas 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0434
23 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0413
24 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0396
25 Michal SpáčilMichal Spáčil 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0378
26 Jiří TesařJiří Tesař 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0360
27 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0348
28 Adam JenkaAdam Jenka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0334
29 Matěj BícaMatěj Bíca 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0309
30 Josef KubaJosef Kuba 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0291
31 Antonín PiňosAntonín Piňos 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0290
32 Karel ChaloupkaKarel Chaloupka 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0289
33 Tomáš ZaoralTomáš Zaoral 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0270
34 Marek ZacpalMarek Zacpal 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0268
35 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0263
36 Pavel RachůnekPavel Rachůnek 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0262
37 Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0259
38 Patrik BěhůnekPatrik Běhůnek 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0253
39 Radim KubešaRadim Kubeša 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0251
40 David MartinecDavid Martinec 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0237
41 Matěj BukvaMatěj Bukva 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0212
42 Šimon LorencŠimon Lorenc 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0199
43 Jan HrubčaJan Hrubča 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0184
44 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0176
45 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0153
46 Michael ZemánekMichael Zemánek 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0144
47 Richard KropáčRichard Kropáč 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0081
48= Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
48= Radim DoleželRadim Doležel 07 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
48= Lukáš MedunaLukáš Meduna 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
48= Tomáš KarasTomáš Karas 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
48= Marek VyroubalMarek Vyroubal 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
48= Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
48= Dan SehnalíkDan Sehnalík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
48= Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
48= Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
48= Štěpán HynekŠtěpán Hynek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
48= Vojtěch SteffanVojtěch Steffan 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
48= Jakub BitterJakub Bitter 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
48= Arnošt PospíšilArnošt Pospíšil 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
48= Tuan Phang PhomTuan Phang Phom 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
48= Filip ZáchaFilip Zácha 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
48= Petr JančíkPetr Jančík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
Celkem 63 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1761
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1676
3 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 1201
4 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1184
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1140
6 Tereza BoháčováTereza Boháčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 1119
7 Hana KlanicováHana Klanicová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 1104
8 Tereza AndrisováTereza Andrisová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1058
9 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1054
10 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0995
11 Nela AndrysováNela Andrysová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0979
12 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0969
13 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0913
14 Natálie MachováNatálie Machová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0893
15 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0874
16 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0872
17 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0838
18 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0834
19 Tereza BartlováTereza Bartlová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0745
20 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0719
21 Denisa ŠvejdováDenisa Švejdová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0716
22 Nikola KropáčováNikola Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0697
23 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0644
24 Monika PokornáMonika Pokorná 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0635
25 Monika FryčováMonika Fryčová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0632
26 Jana TomečkováJana Tomečková 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0630
27 Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0597
28 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0546
29 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0521
30 Kateřina VařákováKateřina Vařáková 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0512
31 Hana JedličkováHana Jedličková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0511
32 Klára ŠvarcováKlára Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0484
33 Viktorie MádrováViktorie Mádrová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0447
34 Marie TheimerováMarie Theimerová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0422
35 Katrin DarmováKatrin Darmová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0415
36 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0411
37 Viktorie HoferkováViktorie Hoferková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0399
38 Eliška VráželováEliška Vráželová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0396
39 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0389
40= Tereza ŠehičováTereza Šehičová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0359
40= Nikola HorunováNikola Horunová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0359
42 Agáta KubováAgáta Kubová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0357
43 Klára VránováKlára Vránová 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0352
44= Veronika JančíkováVeronika Jančíková 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0350
44= Iva TrefilkováIva Trefilková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0350
46= Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0347
46= Vendula ŘihoškováVendula Řihošková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0347
48= Patricie PospíšilováPatricie Pospíšilová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0345
48= Tereza PírkováTereza Pírková 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0345
50 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0341
51 Alice FlorekováAlice Floreková 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0326
52 Eliška JurečkováEliška Jurečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0320
53 Aneta KupčíkováAneta Kupčíková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0317
54 Ellen KropáčováEllen Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0316
55= Lucie SirováLucie Sirová 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0312
55= Vendula ŠtěpánkováVendula Štěpánková 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0312
57= Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0304
57= Sabina BarešováSabina Barešová 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0304
59 Nikol KrátkáNikol Krátká 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0297
60 Světlana JarolímováSvětlana Jarolímová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0287
61 Zuzana SargánkováZuzana Sargánková 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0269
62 Barbora MaťováBarbora Maťová 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0257
63 Nela VelešíkováNela Velešíková 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0233
64 Vendula NěmečkováVendula Němečková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0232
65 Lucie ZatloukalováLucie Zatloukalová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0220
66 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0212
67 Jana DreiseitlováJana Dreiseitlová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0205
68 Nikola KutějováNikola Kutějová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0202
69 Denisa RákosováDenisa Rákosová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0182
70 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0148
71 Ilona SzárazováIlona Szárazová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0139
72 Eliška AndrýskováEliška Andrýsková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
73= Natálie TillováNatálie Tillová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
73= Lucie MünsterováLucie Münsterová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
73= Anežka MořkovskáAnežka Mořkovská 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
73= Klára ZemanováKlára Zemanová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
73= Lenka KotkováLenka Kotková 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
73= Vendula NěmečkováVendula Němečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
73= Marie DvořákováMarie Dvořáková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
73= Veronika LehkáVeronika Lehká 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
73= Natálie MazáčováNatálie Mazáčová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
73= Božena GaborováBožena Gaborová 03 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
73= Ela KocfeldováEla Kocfeldová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
73= Lucie GorfolováLucie Gorfolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
73= Kateřina PrváKateřina Prvá 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
73= Claudie BartoňováClaudie Bartoňová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
73= Alžběta BařinkováAlžběta Bařinková 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ Přerov 0000
73= Mai Chi TranMai Chi Tran 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
73= Denisa LouckáDenisa Loucká 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
73= Barbora RychtováBarbora Rychtová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
73= Michaela PavlištíkováMichaela Pavlištíková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
Celkem 91 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 1582
2 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1250
3 Nela PeškováNela Pešková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1131
4 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0933
5 Klára BačováKlára Bačová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0908
6 Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0886
7 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0883
8 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0882
9 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0841
10 Valentýna VýstřelováValentýna Výstřelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0837
11= Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0812
11= Kateřina HrazdírováKateřina Hrazdírová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0812
13 Ganvara PavelkováGanvara Pavelková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0740
14 Vendula CetkovskáVendula Cetkovská 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0737
15 Natálie ČernoškováNatálie Černošková 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0735
16 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0713
17 Monika KučerováMonika Kučerová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0707
18 Klára KlinkovskáKlára Klinkovská 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0641
19 Pavlína KučováPavlína Kučová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0605
20 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0571
21 Nevena TopalovičNevena Topalovič 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0544
22 Aneta VajdováAneta Vajdová 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0525
23 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 07 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0515
24 Sára BednářováSára Bednářová 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0479
25 Lucie MertováLucie Mertová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0460
26 Šárka VaňkováŠárka Vaňková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0456
27 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0452
28 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0438
29 Stela DočekalováStela Dočekalová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0409
30 Veronika MachalováVeronika Machalová 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0369
31 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0355
32 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0344
33 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0293
34 Anna JandováAnna Jandová 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0291
35 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0290
36 Adéla ButorováAdéla Butorová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0275
37 Viktorie FilipováViktorie Filipová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0274
38 Karolína SkývováKarolína Skývová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0263
39 Lenka KubitováLenka Kubitová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0239
40 Barbora VidováBarbora Vidová 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0226
41 Amálie PřibylováAmálie Přibylová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0222
42 Klára VyhňákováKlára Vyhňáková 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0199
43 Michaela HorkováMichaela Horková 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0188
44 Adriana ZedkováAdriana Zedková 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0187
45 Ella PohnánováElla Pohnánová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0176
46 Michaela ŠpaldováMichaela Špaldová 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou 0150
47 Nikol ZaoralováNikol Zaoralová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0137
48 Marie VavříkováMarie Vavříková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0112
49 Justýna KrumpolzováJustýna Krumpolzová 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0106
50 Martina VymazalováMartina Vymazalová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0094
51= Amálie MirvaldováAmálie Mirvaldová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
51= Andrea ČevelováAndrea Čevelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
51= Valerie ŘíhoškováValerie Říhošková 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
51= Taťána RakováTaťána Raková 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
51= Monika PilíškováMonika Pilíšková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
51= Adéla ŠínováAdéla Šínová 07 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
51= Klára ŠádkováKlára Šádková 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
51= Daniela KrejčíDaniela Krejčí 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
51= Daniela VoljtěchovskáDaniela Voljtěchovská 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
51= Alexandra RybkováAlexandra Rybková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
51= Karolína SasákováKarolína Sasáková 07 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
51= Marie DudováMarie Dudová 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
Celkem 62 závodníků