Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:54.62
2 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 9 2:03.36
3 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 8 2:05.36
4 Adéla MiklušováAdéla Miklušová 19 zs velka polomzs velka polom 6 2:07.97
5 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 2:08.57
6 Kristýna KlimkováKristýna Klimková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 4 2:09.36
7 Barbora PapájováBarbora Papájová 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 7 2:15.87
8 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 3 2:26.23
9 N ŠmerdováN Šmerdová 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 10 2:32.26
10 Martina ZichováMartina Zichová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 11 2:35.54
11 Sára EL-SahartySára EL-Saharty 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 2 2:46.13
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:46.60
2 Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:03.59
3 Veronika KrchňaváVeronika Krchňavá 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 9 2:18.26
4 Markéta BolkováMarkéta Bolková 19 zs velka polomzs velka polom 4 2:20.22
5 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 6 2:21.63
6 Pavlína VojtkováPavlína Vojtková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 12 2:25.01
7 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 7 2:26.05
8 Liliana MakovcováLiliana Makovcová 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 11 2:33.07
9 Valérie KočíValérie Kočí 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 8 2:34.10
10 Kristýna DluhošováKristýna Dluhošová 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 5 2:36.33
Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 3 DNS
Jasmína KrištofováJasmína Krištofová 19 zs velka polomzs velka polom 10 DNF
Celkem 12 závodníků