Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(út, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj RuferMatěj Rufer
zs velka polomzs velka polom
19 13 5.41 0.0
2 Tomáš LisákTomáš Lisák
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 9 5.17 0.0
3 Eduard NábělekEduard Nábělek
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
03 10 5.01 0.0
4= Denis ČuntaDenis Čunta
zs velka polomzs velka polom
19 1 4.79 0.0
4= Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 8 4.79 0.0
6 Jan ZdražilaJan Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 18 4.65 0.0
7 Václav KošťálekVáclav Košťálek
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 5 4.52 0.0
8 Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 16 4.46 0.0
9 Patrik VolnýPatrik Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 17 4.38 0.0
10 Filip ŠtefkoFilip Štefko
zs velka polomzs velka polom
19 15 4.36 0.0
11 Jiří PavlišJiří Pavliš
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 12 4.31 0.0
12 Matěj StřižíkMatěj Střižík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 14 4.30 0.0
13 Jiří KavíkJiří Kavík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 4 4.29 0.0
14 Denis DobiášDenis Dobiáš
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
03 2 4.22 0.0
15 Martin LindauerMartin Lindauer
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 19 4.18 0.0
16 Jan KoukalJan Koukal
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 6 4.06 0.0
17 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 4.04 0.0
18 Dominik KurejDominik Kurej
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
03 7 3.93 0.0
19 Jaromír OžanaJaromír Ožana
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
04 11 3.62 0.0
Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 3 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 20 5.05 0.0
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 21 4.63 0.0
3 Marek KonvičnýMarek Konvičný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 7 4.14 0.0
4 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 19 4.08 0.0
5 Wojtek NguyenWojtek Nguyen
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 10 4.02 0.0
6 Lukáš MichalovLukáš Michalov
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 9 4.01 0.0
7 Ondřej SedlářOndřej Sedlář
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 14 3.93 0.0
8= Šimon DvořákŠimon Dvořák
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 1 3.91 0.0
8= Filip GrufíkFilip Grufík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 2 3.91 0.0
10 Jakub JirkůJakub Jirků
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 5 3.83 0.0
11 Petr HýlPetr Hýl
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 4 3.80 0.0
12 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 8 3.77 0.0
13 Jakub KalousJakub Kalous
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 6 3.75 0.0
14 Matyáš ZávodnýMatyáš Závodný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
05 18 3.66 0.0
15 Alex StruhalíkAlex Struhalík
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 16 3.55 0.0
16 Adam RychlýAdam Rychlý
zs velka polomzs velka polom
19 12 3.54 0.0
17 Jakub Huvar JakubJakub Huvar Jakub
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 3 3.50 0.0
18 Jakub StarýJakub Starý
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 15 3.38 0.0
19= Tomáš VolnýTomáš Volný
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
07 17 3.23 0.0
19= Jonáš SamohýlJonáš Samohýl
zs velka polomzs velka polom
19 13 3.23 0.0
21 Robert PalaRobert Pala
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 11 3.16 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 17 4.84 0.0
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 16 4.75 0.0
3 Dominika FialováDominika Fialová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 15 4.64 0.0
4 Andrea MartinkováAndrea Martinková
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
05 5 4.23 0.0
5= Kateřina HomolováKateřina Homolová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 1 3.72 0.0
5= Barbora StrnadováBarbora Strnadová
zs velka polomzs velka polom
19 8 3.72 0.0
7 Tereza MikšíkováTereza Mikšíková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 6 3.56 0.0
8 Nikol ŠlosarčíkováNikol Šlosarčíková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 11 3.51 0.0
9 Natálie ŠpačkováNatálie Špačková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 12 3.50 0.0
10 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 9 3.49 0.0
11 Veronika KořenkováVeronika Kořenková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 4 3.39 0.0
12 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
04 14 3.33 0.0
13 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
04 2 3.31 0.0
14 Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 10 3.24 0.0
15 Nikol VilkusováNikol Vilkusová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 13 3.12 0.0
16 Alena SchwarzováAlena Schwarzová
zs velka polomzs velka polom
19 7 3.10 0.0
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
zs velka polomzs velka polom
19 3 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 22 4.39 0.0
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 21 4.19 0.0
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 1 4.13 0.0
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
05 18 4.05 0.0
5 Nela BlahušováNela Blahušová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 2 3.98 0.0
6 Lucie RuferováLucie Ruferová
zs velka polomzs velka polom
19 3.84 0.0
7 Adéla DivišováAdéla Divišová
zs velka polomzs velka polom
19 5 3.82 0.0
8 Eva KolárikováEva Koláriková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 11 3.76 0.0
9 Iva GadlinováIva Gadlinová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 6 3.64 0.0
10 Šarlota VavříkováŠarlota Vavříková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 20 3.35 0.0
11 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 8 3.33 0.0
12 Simona TurkováSimona Turková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 19 3.32 0.0
13 Tereza KrayzelováTereza Krayzelová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 12 3.22 0.0
14 Sára KačmařováSára Kačmařová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 10 3.21 0.0
15 Viktorie LaštíkováViktorie Laštíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 14 3.20 0.0
16 Andrea HoangováAndrea Hoangová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 7 3.19 0.0
17 Klaudie PekárkováKlaudie Pekárková
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 15 3.12 0.0
18 Lucie DrozdováLucie Drozdová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 3.05 0.0
19 Adriana BobáčkováAdriana Bobáčková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 3 2.97 0.0
20 Nikola StrnadelováNikola Strnadelová
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 17 2.83 0.0
21 Ellen JančatováEllen Jančatová
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 9 2.27 0.0
22 Veronika StaňkováVeronika Staňková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 16 1.92 0.0
Anna LaštíkováAnna Laštíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 13 DNS
Celkem 23 závodníků