Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj StřižíkMatěj Střižík 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 08.31
2 Denis PyšDenis Pyš 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 08.44
3 Jan ZdražilaJan Zdražila 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.74
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 09.18
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 4 08.33
2 Štěpán GojŠtěpán Goj 19 zs velka polomzs velka polom 3 08.35
3 Jiří PavlišJiří Pavliš 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 08.64
4 Dušan RichtárDušan Richtár 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 08.82
5 Timon ŠmídTimon Šmíd 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1 09.10
Celkem 5 závodníků
Žáci 03 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DobiášDenis Dobiáš 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 08.32
2 Lukáš NovákLukáš Novák 19 zs velka polomzs velka polom 2 08.62
3= Tomáš PodešvaTomáš Podešva 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 08.70
3= Vojtěch VrubelVojtěch Vrubel 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 1 08.70
3= Roman FarkasRoman Farkas 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 08.70
Celkem 5 závodníků
Žáci 04 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.25
2 Adam BančovskýAdam Bančovský 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 08.46
3 Daniel LysekDaniel Lysek 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 08.80
4 David DlouhýDavid Dlouhý 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 2 09.13
5 Jan ŠulcJan Šulc 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1 09.40
Celkem 5 závodníků
Žáci 05 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.19
2 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.42
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.04
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.11
3 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 09.64
4 Tomáš UherTomáš Uher 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2 09.77
5 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 19 zs velka polomzs velka polom 1 09.89
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČechJan Čech 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 08.85
2 Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.00
3 Minh DuongMinh Duong 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 1 09.09
Tomáš CívelaTomáš Cívela 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 DNS
David BadžgoňDavid Badžgoň 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KonvičnýDominik Konvičný 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1 08.68
2 Jakub JirkůJakub Jirků 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 08.77
3= Matěj KlapuchMatěj Klapuch 19 zs velka polomzs velka polom 5 09.50
3= Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.50
5 Jakub HuvarJakub Huvar 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 3 09.82
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 04 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.75
2 Wojtek NguyenWojtek Nguyen 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 1 09.01
3 Jan KubenkaJan Kubenka 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 4 09.42
4 David MatějkaDavid Matějka 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 09.71
5 Tobiáš LichnovskýTobiáš Lichnovský 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 10.03
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 05 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.64
2 Adam RychlýAdam Rychlý 19 zs velka polomzs velka polom 5 09.26
3 Jakub NovákJakub Novák 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 09.29
4 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 09.72
5 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 09.84
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.82
2 Natálie HubičkováNatálie Hubičková 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 09.56
3 Kateřina HomolováKateřina Homolová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.83
Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.35
2 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 09.20
3 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 09.29
4 Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 09.75
5 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 1 09.78
Celkem 5 závodníků
Žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.20
2 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 2 09.26
3 Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 09.59
4 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 19 zs velka polomzs velka polom 5 09.64
5 Natálie ŠpačkováNatálie Špačková 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 1 09.91
Celkem 5 závodníků
Žákyně 04 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 19 zs velka polomzs velka polom 4 08.42
2 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.66
3 Karolína RajováKarolína Rajová 19 zs velka polomzs velka polom 5 08.95
4 Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.32
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.53
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.93
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 09.05
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 09.08
5 Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 1 10.14
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DivišováAdéla Divišová 19 zs velka polomzs velka polom 2 09.28
2 Iva GadlinováIva Gadlinová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.73
3 Nela BlahušováNela Blahušová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 10.04
4 Sára EL-SahartySára EL-Saharty 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 10.79
Eva CelárkováEva Celárková 19 zs velka polomzs velka polom 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 09.81
2 N GalíkováN Galíková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 3 09.92
3 Andrea HoangováAndrea Hoangová 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 10.10
4 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2 10.14
5 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 10.30
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 09.07
2 Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.12
3 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 09.50
4 Ráchel KoczyováRáchel Koczyová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 10.22
5 Elen KotačkováElen Kotačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 10.25
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 05 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 08.90
2 Petra MachkováPetra Machková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 08.96
3 Klaudie PekárkováKlaudie Pekárková 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 1 09.69
4 Lucie KročováLucie Kročová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 09.86
5 Veronika KrchňaváVeronika Krchňavá 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 4 11.48
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 06 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2 09.15
2 Nikol Adriana ŠustováNikol Adriana Šustová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 09.44
3 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 4 09.72
4 Radana PekarováRadana Pekarová 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 10.69
Celkem 4 závodníků