Back

 / Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 5.39 +0.1 m/s 4.15  +0.24.09  -0.25.32  +0.15.325.26  +0.04.89  +0.05.39  +0.1
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 22 5.28 +0.2 m/s 5.16  +0.15.15  -0.15.22  +0.25.225.12  +0.05.15  +0.15.28  +0.2
3 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 4.81 +0.0 m/s 4.76  +0.04.73  +0.14.75  -0.14.764.61  +0.14.81  +0.0x
4 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 4.78 +0.1 m/s 4.50  +0.04.51  +0.14.44  +0.04.513.12  +0.0x4.78  +0.1
5 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 20 4.71 -0.1 m/s 4.49  +0.14.71  -0.14.56  +0.04.71x4.51  +0.04.27  +0.2
6 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 4.52 +0.1 m/s 4.38  +0.24.28  +0.04.49  +0.04.493.46  -0.14.52  +0.14.29  +0.1
7 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 16 4.39 +0.1 m/s 4.11  +0.14.31  +0.14.19  +0.04.314.13  +0.04.22  +0.24.39  +0.1
8 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 4.23 +0.0 m/s 4.09  +0.14.00  +0.24.23  +0.04.233.91  -0.13.93  +0.14.11  +0.2
9 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 4.16 -0.1 m/s 4.06  +0.2x4.16  -0.14.160.00.00.0
10 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 4.00 +0.1 m/s 3.66  +0.14.00  +0.13.61  +0.14.000.00.00.0
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 3.94 +0.2 m/s 3.54  +0.13.94  +0.23.93  +0.23.940.00.00.0
12 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 3.93 +0.2 m/s 3.64  +0.23.93  +0.23.93  +0.13.930.00.00.0
13 Adam MatušekAdam Matušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 3.74 +0.2 m/s 3.44  +0.13.65  +0.03.74  +0.23.740.00.00.0
14 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 3.69 +0.2 m/s 3.44  +0.20.64  -0.13.69  +0.23.690.00.00.0
15 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 3.63 +0.1 m/s 3.53  +0.23.60  +0.13.63  +0.13.630.00.00.0
16 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 3.59 +0.1 m/s 3.59  +0.13.43  +0.23.18  +0.13.590.00.00.0
17 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 3.57 +0.1 m/s 3.57  +0.13.35  +0.23.53  +0.23.570.00.00.0
18 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 3.52 +0.2 m/s 3.52  +0.23.46  +0.03.29  +0.13.520.00.00.0
19 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 3.43 +0.0 m/s 3.03  +0.03.43  +0.03.23  +0.13.430.00.00.0
20 Matěj BrašMatěj Braš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 3.33 +0.1 m/s 3.33  +0.12.99  -0.13.29  +0.23.330.00.00.0
21 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 3.33 +0.0 m/s 3.13  +0.03.20  -0.13.33  +0.03.330.00.00.0
22 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.08 -0.2 m/s 2.86  +0.23.08  -0.22.61  +0.13.080.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 28 4.63 +0.2 m/s 4.38  +0.1x4.10  -0.24.384.35  +0.24.45  +0.04.63  +0.2
2 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 4.57 -0.1 m/s x4.04  +0.24.22  +0.04.224.05  +0.1x4.57  -0.1
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 29 4.53 +0.1 m/s x4.21  +0.1x4.21x4.19  +0.14.53  +0.1
4 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 27 4.37 +0.1 m/s 4.23  +0.04.18  +0.04.34  -0.14.344.28  +0.14.00  +0.04.37  +0.1
5 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 2 4.28 +0.0 m/s x4.14  +0.14.28  +0.04.284.25  +0.2xx
6 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 26 4.27 +0.2 m/s 4.16  +0.13.88  +0.14.20  -0.24.204.27  +0.24.03  +0.14.23  +0.2
7 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 25 4.21 +0.0 m/s 3.91  +0.04.21  +0.0x4.214.09  +0.2xx
8 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 15 4.15 +0.1 m/s 3.79  +0.2x4.07  +0.24.07x3.96  -0.14.15  +0.1
9 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 4.06 +0.2 m/s 3.40  +0.1x4.06  +0.24.060.00.00.0
10 Eliška DubskáEliška Dubská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 20 3.97 +0.0 m/s 3.81  +0.13.53  +0.13.97  +0.03.970.00.00.0
11 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 3.95 +0.2 m/s 3.87  +0.13.95  +0.23.89  +0.13.950.00.00.0
12 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 3.95 +0.0 m/s 3.95  +0.03.49  +0.13.75  +0.23.950.00.00.0
13 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30 3.94 +0.1 m/s 3.94  +0.1xx3.940.00.00.0
14 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 13 3.90 +0.2 m/s 3.71  +0.1x3.90  +0.23.900.00.00.0
15 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 16 3.89 +0.2 m/s 3.02  +0.13.89  +0.23.70  +0.13.890.00.00.0
16 Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1 3.87 +0.2 m/s x3.87  +0.23.72  +0.03.870.00.00.0
17 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 3.85 +0.2 m/s 3.85  +0.2x3.75  +0.13.850.00.00.0
18 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21 3.84 +0.2 m/s 3.84  +0.23.84  +0.03.25  +0.13.840.00.00.0
19 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 3.79 +0.2 m/s 3.75  +0.13.57  +0.23.79  +0.23.790.00.00.0
20 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 3.72 +0.2 m/s xx3.72  +0.23.720.00.00.0
21 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 3.64 +0.1 m/s 3.40  +0.13.64  +0.13.48  +0.23.640.00.00.0
22 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 24 3.62 +0.1 m/s 3.30  +0.13.62  +0.12.45  -0.13.620.00.00.0
23 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 3.59 +0.2 m/s x3.59  +0.23.33  +0.13.590.00.00.0
24 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.59 +0.1 m/s 3.59  +0.12.61  +0.13.18  +0.13.590.00.00.0
25 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 3.46 +0.2 m/s 3.46  +0.22.22  +0.13.19  +0.13.460.00.00.0
26 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 3 3.31 +0.2 m/s 3.27  +0.13.31  +0.23.18  +0.03.310.00.00.0
27 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 3.18 +0.2 m/s 3.18  +0.2xx3.180.00.00.0
28 Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 2.90 +0.2 m/s 2.73  +0.12.90  +0.22.89  +0.12.900.00.00.0
29 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků