Back

 / Chodecký pohár mládeže MSK 6.kolo

Frýdek-Místek (25. 9. 2019)

Chůze dráha 2000 m - Ml. žáci

(st, 25.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:14.45
2 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:43.52
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:43.98
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Dorostenky

(st, 25.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:20.66
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:22.27
3 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:25.46
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Žákyně

(st, 25.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:28.24
2 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:34.27
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:35.68
4 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:36.13
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně

(st, 25.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:07.32
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:11.54
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:19.64
4 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:30.38
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:31.65
Celkem 5 závodníků