Back

 / Oddílové závody - uzavřené

Nehvizdy (10. 3. 2019)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.3.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.65
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.68
3 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.05
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.3.2019 - 13:23) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.68
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.75
3 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.09
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.3.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.14
2 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.64
3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.62
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.3.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.63
2 Vojtěch MacuraVojtěch Macura 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.63
3 Kryštof KomzákKryštof Komzák 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.27
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.3.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.95
2 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.27
3 Jakub HaasJakub Haas 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.14
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.62
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.64
4 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.95
5 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.27
6 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.63
7 Vojtěch MacuraVojtěch Macura 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.63
8 Jakub HaasJakub Haas 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.81
9 Kryštof KomzákKryštof Komzák 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 17.27

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.3.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.97 q
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.16 q
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.55 q
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.3.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.84
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.87
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.75
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.3.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.63
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.77
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.31
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.3.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.92
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.64
3 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.99
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.3.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.67
2 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.94
3 Kateřina KoktováKateřina Koktová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.89
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.3.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.43
2 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.33
3 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.20
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.63
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.77
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.31
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.92
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.43
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.64
7 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.67
8 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.94
9 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.99
10 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.33
11 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.20
12 Kateřina KoktováKateřina Koktová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.89

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.19
2 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.98
Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNF
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.32
2 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.91
3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.73
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.49
2 Tereza RozsypalováTereza Rozsypalová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.71
3 Tereza KoláčnáTereza Koláčná 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 16.36
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BlažkováAnna Blažková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.69
2 Eva LonekováEva Loneková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.87
3 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.10
Celkem 3 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.24
2 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.44
3 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.71
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.3.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.36
2 Natálie SurováNatálie Surová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 13.98
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.19
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.36
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.49
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.24
5 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.32
6 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.44
7 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.91
8 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.98
9 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.73
10 Natálie SurováNatálie Surová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 13.98
11 Anna BlažkováAnna Blažková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.69
12 Tereza RozsypalováTereza Rozsypalová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.71
12 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.71
14 Eva LonekováEva Loneková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.87
15 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.10
16 Tereza KoláčnáTereza Koláčná 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 16.36
Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNF

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.3.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.19
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 11.31
3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 15.37
Celkem 3 závodníků