Back

 / MORENDA MÍTINK 2019

Brno (27. 4. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 36.83
2 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 38.04
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 38.69
4 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 39.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 38.80
2 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.14
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 39.90
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.73
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 41.02
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 41.47
3 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 43.46
4 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 47.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 42.82
2 Filip BednářFilip Bednář 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 44.91
3 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 46.20
Ondřej NeveselýOndřej Neveselý 05 Sokol VelaticeSokol Velatice 2 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 36.83
2 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 38.04
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 38.69
4 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 38.80
5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.14
6 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 39.74
7 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 39.90
8 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 41.02
9 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 41.47
10 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.73
11 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 42.82
12 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 43.46
13 Filip BednářFilip Bednář 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 44.91
14 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 46.20
15 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 47.08
Ondřej NeveselýOndřej Neveselý 05 Sokol VelaticeSokol Velatice 2 DQ

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.46
2 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 46.84
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 54.15
Jindřich ŽítekJindřich Žítek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 47.99
2 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 50.63
3 Adam LachoAdam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.30
Filip HrňaFilip Hrňa 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.13
2 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.25
3 Jan ŽenožičkaJan Ženožička 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 49.51
Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.13
2 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.46
3 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 46.84
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 47.99
5 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.25
6 Jan ŽenožičkaJan Ženožička 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 49.51
7 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 50.63
8 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 54.15
9 Adam LachoAdam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.30
Jindřich ŽítekJindřich Žítek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DQ
Filip HrňaFilip Hrňa 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DQ
Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 48.45
2 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 48.70
3 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.63
4 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 53.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 45.79
2 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1 49.41
3 Adéla DekanováAdéla Dekanová 05 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 51.91
4 Veronika HrubošováVeronika Hrubošová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 55.43
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 49.85
2 Linda HrbáčkováLinda Hrbáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.79
3 Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 52.82
4 Natálie NimrichterováNatálie Nimrichterová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 60.07
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 43.41
2 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 47.05
3 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 49.48
4 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.06
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 44.00
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 48.78
3 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 51.15
Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 41.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 43.13
3 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 45.64
4 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 47.27
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie SlabáJulie Slabá 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.22
2 Vendula HrudováVendula Hrudová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 51.48
3 Mia BenakovaMia Benakova 04 BrnoBrno 2 53.01
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 46.81
2 Adéla NeveseláAdéla Neveselá 05 Sokol VelaticeSokol Velatice 4 52.46
3 Kristýna KlakovaKristýna Klakova 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 54.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 41.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 43.13
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 43.41
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 44.00
5 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 45.64
6 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 45.79
7 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 46.81
8 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 47.05
9 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 47.27
10 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 48.45
11 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 48.70
12 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 48.78
13 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1 49.41
14 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 49.48
15 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 49.85
16 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.06
17 Julie SlabáJulie Slabá 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.22
18 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.63
19 Linda HrbáčkováLinda Hrbáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.79
20 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 51.15
21 Vendula HrudováVendula Hrudová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 51.48
22 Adéla DekanováAdéla Dekanová 05 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 51.91
23 Adéla NeveseláAdéla Neveselá 05 Sokol VelaticeSokol Velatice 4 52.46
24 Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 52.82
25 Mia BenakovaMia Benakova 04 BrnoBrno 2 53.01
26 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 53.96
27 Kristýna KlakovaKristýna Klakova 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 54.75
28 Veronika HrubošováVeronika Hrubošová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 55.43
29 Natálie NimrichterováNatálie Nimrichterová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 60.07
Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 43.31
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 44.41
3 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 45.00
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 46.23
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 49.42
2 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 49.88
3 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.73
4 Adriana TejralováAdriana Tejralová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 52.02
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.37
2 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 51.18
3 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.28
4 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 55.16
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 50.30
2 Elen BašnáElen Bašná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.30
3 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 53.80
4 Barbora HlušíBarbora Hluší 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 55.42
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 49.35
2 Gabriela HrtoňováGabriela Hrtoňová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.40
3 Ema HrdováEma Hrdová 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.70
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.83
2 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 55.97
3 Klára KyprováKlára Kyprová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 58.42
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 50.03
2 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.09
3 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 57.85
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 43.31
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 44.41
3 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 45.00
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 46.23
5 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 49.35
6 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 49.42
7 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 49.88
8 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 50.03
9 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 50.30
10 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.37
11 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.09
12 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 51.18
13 Gabriela HrtoňováGabriela Hrtoňová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.40
14 Ema HrdováEma Hrdová 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.70
15 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.73
16 Adriana TejralováAdriana Tejralová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 52.02
17 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.28
18 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.83
19 Elen BašnáElen Bašná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.30
20 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 53.80
21 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 55.16
22 Barbora HlušíBarbora Hluší 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 55.42
23 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 55.97
24 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 57.85
25 Klára KyprováKlára Kyprová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 58.42