Back

 / 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva

Šumperk (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.61
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.62
3 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.66
4 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.70
5 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.83
6 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.93
2 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.94
3 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.17
4 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.33
5 Daniel KhýrDaniel Khýr 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.44
6 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.49
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.43
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.46
3 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.47
4 Tomáš BenčTomáš Benč 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.95
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.77
2 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.81
3 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.91
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.61
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.62
3 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.66
4 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.70
5 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.83
6 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.93
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.94
8 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.17
8 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.17
10 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.33
11 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.43
12 Daniel KhýrDaniel Khýr 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.44
13 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.46
14 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.47
15 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.49
16 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.77
17 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.81
18 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.91
19 Tomáš BenčTomáš Benč 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.95

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 15:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.39
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.42
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.58
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.59
5 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.79
6 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 15:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.50
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.64
3 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.66
4 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.70
5 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.77
6 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 15:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.85
2 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 08.92
3 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.19
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.21
5 Kristýna VymazalováKristýna Vymazalová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.62
MS Anna ŽídkováAnna Žídková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 15:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.16
2 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.24
3 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.42
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.53
MS Hana VysloužilováHana Vysloužilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.51
MS Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.03
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.55
2 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.06
3 Vanesa VincencováVanesa Vincencová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.36
Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 DNS
MS Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.39
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.42
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.50
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.58
5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.59
6 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.64
7 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.66
8 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.70
9 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.77
10 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.79
11 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.85
12 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.86
13 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.89
14 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 08.92
15 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.03
16 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.13
17 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.16
18 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.19
19 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.21
20 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.24
20 Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
22 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.42
23 Hana VysloužilováHana Vysloužilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.51
24 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.53
25 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.55
26 Kristýna VymazalováKristýna Vymazalová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.62
27 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.06
28 Vanesa VincencováVanesa Vincencová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.36
Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 DNS