Back

 / 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva

Šumperk (15. 5. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 15:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.95
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.18
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 15.98
4 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.66
5 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 19.32
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.04
2 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.44
3 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 19.34
4 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 19.35
5 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 20.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.95
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.18
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 15.98
4 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.66
5 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.04
6 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.44
7 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 19.32
8 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 19.34
9 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 19.35
10 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 20.04

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 15.52
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.69
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.95
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.08
5 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 19.05
2 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 19.21
3 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.74
MS Darja JaškováDarja Jašková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 15.52
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.69
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.95
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.08
5 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.90
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 19.05
7 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 19.21
8 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.74
9 Darja JaškováDarja Jašková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.22