Back

 / Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji

Přerov (1. 5. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.17
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.40
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.49
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.57
5 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.71
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.83
7 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.85
8 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.71
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.86
3 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.89
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.93
5 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.98
6 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.12
7 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.19
8 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 12.58
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 12.37
2 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 12.49
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.93
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 13.15
5 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.56
6 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 13.59
7 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.60
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.17
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.40
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.49
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.57
5 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.71
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.71
7 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.83
8 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.85
9 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.86
10 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.89
10 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.89
12 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.93
13 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.98
14 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.12
15 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.19
16 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 12.37
17 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 12.49
18 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 12.58
19 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.93
20 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 13.15
21 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.56
22 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 13.59
23 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.60
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS

100 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.34
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.57
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.82
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.30
5 Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 13.37
6 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 13.89
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.09
8 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 14.20
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.07
2 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.51
3 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15.13
4 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 15.24
5 Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.43
6 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 16.35
7 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 17.00
8 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 17.03
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.34
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.57
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.82
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.30
5 Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 13.37
6 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 13.89
7 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.07
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.09
9 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 14.20
10 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.51
11 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15.13
12 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 15.24
13 Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.43
14 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 16.35
15 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 17.00
16 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 17.03

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.66
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.89
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.91
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.26
5 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.28
6 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.42
7 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 13.55
8 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.59
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.63
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 13.94
4 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 14.06
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 14.31
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 14.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 13.01
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.63
3 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 14.29
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 14.51
5 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 15.40
6 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 15.54
7 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 15.58
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.66
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.89
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.91
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 13.01
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.26
6 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.28
7 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.42
8 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 13.55
8 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.55
10 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.59
11 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.63
11 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.63
13 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 13.94
14 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 14.06
15 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 14.29
16 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 14.31
17 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 14.51
18 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 14.95
19 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 15.40
20 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 15.54
21 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 15.58

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.41
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.97
3 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.32
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.50
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.58
6 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.78
7 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 13.83
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.05
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 14.14
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 14.34
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 14.46
5 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 14.50
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 14.76
7 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 15.04
8 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 15.10
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 14.33
2 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.70
3 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1 14.88
4 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 14.90
5 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15.07
6 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 15.18
7 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.32
8 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 15.33
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15.45
2 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 15.46
3 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 16.15
4 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 16.40
5 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 16.60
Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.41
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.97
3 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.32
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.50
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.58
6 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.78
7 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 13.83
8 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.05
9 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 14.14
10 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 14.33
11 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 14.34
12 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 14.46
13 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 14.50
14 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.70
15 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 14.76
16 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1 14.88
17 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 14.90
18 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 15.04
19 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15.07
20 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 15.10
21 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 15.18
22 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.32
23 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 15.33
24 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 15.45
25 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 15.46
26 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 16.15
27 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 16.40
28 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 16.60
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 DNS
Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS