Back

 / 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva

Přerov (19. 6. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 16:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.72
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 28.29
3 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 32.85
4 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 33.44
5 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 33.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 16:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežnarJakub Režnar 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 30.55
2 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 33.48
3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 35.17
4 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 35.54
5 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 36.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.72
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 28.29
3 Jakub RežnarJakub Režnar 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 30.55
4 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 32.85
5 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 33.44
6 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 33.48
7 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 33.88
8 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 35.17
9 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 35.54
10 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 36.60

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 31.18
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 32.02
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.78
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 35.36
5 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 42.05
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ
Poznámky:
6. dráha DQ podle pravidla 168.7
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 31.23
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 32.83
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 33.73
4 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 36.53
5 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 36.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 31.18
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 31.23
3 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 32.02
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 32.83
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 33.73
6 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.78
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 35.36
8 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 36.53
9 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 36.58
10 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 42.05
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ