Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jablonec nad Nisou, Kategorie IV

Jablonec nad Nisou (15. 5. 2019)

Pohár rozhlasu - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roman PrincRoman Princ 04 ArbesovaArbesova 1798
2 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1773
3 Jakub BrožekJakub Brožek 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. 1380
4 Matyáš PodzimekMatyáš Podzimek 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 1368
5 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1090
6 Šimon MachačŠimon Machač 03 ArbesovaArbesova 1085
7 David PolákDavid Polák 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1053
8 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ArbesovaArbesova 1009
9 Semih PehlivanSemih Pehlivan 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. 0947
10 Lukáš KuncLukáš Kunc 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0919
11 David VyčítalDavid Vyčítal 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0828
12 Roman KonovshiyRoman Konovshiy 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0769
13 Tomáš ViktorínTomáš Viktorín 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0736
14 Matyáš DohelskýMatyáš Dohelský 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0719
15 Václav NovákVáclav Novák 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. 0700
16 Adam KubíkAdam Kubík 04 ArbesovaArbesova 0554
17 Matyáš HolataMatyáš Holata 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0550
18 Ota DévaOta Déva 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0537
19 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ArbesovaArbesova 0499
20 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0498
21 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0463
22 David ŘezníčekDavid Řezníček 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0460
23 Matěj JodasMatěj Jodas 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0443
24 Štěpán LietavaŠtěpán Lietava 04 ArbesovaArbesova 0434
25 Adam ŠimečekAdam Šimeček 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0409
26 Juriy PetrovciyJuriy Petrovciy 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0407
27 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 ArbesovaArbesova 0404
28 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0374
29 Martin HoloušMartin Holouš 05 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. 0367
30 Jonáš TurekJonáš Turek 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0358
31= Vojtěch PolcerVojtěch Polcer 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0345
31= Ondřej AnderleOndřej Anderle 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0345
33 Lukáš KramárLukáš Kramár 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0344
34 Tomáš HoangTomáš Hoang 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. 0315
35 Natanael HorváthNatanael Horváth 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. 0247
36 Jonáš PetráčekJonáš Petráček 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. 0238
37= František HalamaFrantišek Halama 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
37= Bedřich RathouskýBedřich Rathouský 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
37= Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
37= Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ArbesovaArbesova 0000
37= Jakub NezbedaJakub Nezbeda 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
37= Jakub NovákJakub Novák 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
37= Albert LaurinAlbert Laurin 03 ArbesovaArbesova 0000
37= Pavel BoušekPavel Boušek 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
37= Vladimír ZahradníkVladimír Zahradník 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
37= Vladimír HartigVladimír Hartig 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
47= Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
47= Adam DubenAdam Duben 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 48 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1998
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 1907
3 Diana CholenskáDiana Cholenská 03 ArbesovaArbesova 1610
4 Kristýna SolfronkováKristýna Solfronková 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1410
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1200
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1133
7 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 1081
8 Natálie KottováNatálie Kottová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1077
9 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ArbesovaArbesova 0992
10 Klára UrbanováKlára Urbanová 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0738
11 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0711
12 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0598
13 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0512
14 Diana HableDiana Hable 04 ArbesovaArbesova 0493
15 Věra DobrovskáVěra Dobrovská 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0470
16 Julie ŠtruplováJulie Štruplová 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0443
17 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0437
18 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ArbesovaArbesova 0408
19 Zora LehkáZora Lehká 05 ArbesovaArbesova 0393
20 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0391
21 Vendulka KolenováVendulka Kolenová 04 ArbesovaArbesova 0352
22 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 05 ArbesovaArbesova 0350
23 Petra OuhrabkováPetra Ouhrabková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0332
24 Ema DuškováEma Dušková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0322
25 Tereza PokornáTereza Pokorná 04 ArbesovaArbesova 0270
26 Sabina GrossgottováSabina Grossgottová 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0177
27= Klára VitvarováKlára Vitvarová 05 ArbesovaArbesova 0000
27= Adéla FabiánováAdéla Fabiánová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
27= Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
27= Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
MS Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0635
MS Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0492
33= Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
33= Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 34 závodníků