Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alois MartínekAlois Martínek
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 11 5.22 0.0
2 Vincent ŠedivýVincent Šedivý
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 20 4.99 0.0
3 Sebastian TučekSebastian Tuček
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 21 4.97 0.0
4 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 16 4.86 0.0
5 Petr FischerPetr Fischer
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 3 4.83 0.0
6 Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 17 4.80 0.0
7 Filip LeflerFilip Lefler
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 10 4.76 0.0
8 Josef BalvínJosef Balvín
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 1 4.75 0.0
9 Patrik KubínPatrik Kubín
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 9 4.69 0.0
10 Denis PolákDenis Polák
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 14 4.66 0.0
11= Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 19 4.64 0.0
11= Ondřej StavovskýOndřej Stavovský
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
03 18 4.64 0.0
13 Radek OtecRadek Otec
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 13 4.58 0.0
14= Jan PrücknerJan Prückner
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 15 4.55 0.0
14= Matěj FrancMatěj Franc
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4 4.55 0.0
16 Matouš KrčmářMatouš Krčmář
eliskaeliska
03 7 4.47 0.0
17 Sebastian ŽídekSebastian Žídek
eliskaeliska
04 22 4.40 0.0
18 Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 8 4.39 0.0
19 Samuel GranátSamuel Granát
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 6 4.35 0.0
20 Tomáš MatějkaTomáš Matějka
eliskaeliska
03 12 4.34 0.0
21 Petr BenedaPetr Beneda
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 2 4.20 0.0
Vladimír FünfkirchlerVladimír Fünfkirchler
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
03 5 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 7 5.20 0.0
2 Jan BláhaJan Bláha
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 1 4.51 0.0
3= David PavlasDavid Pavlas
eliskaeliska
06 17 4.50 0.0
3= Jakub EbertJakub Ebert
eliskaeliska
05 6 4.50 0.0
5 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 5 4.48 0.0
6 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 23 4.43 0.0
7 Petr VorlíčekPetr Vorlíček
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 24 4.42 0.0
8 Štěpán JenčoŠtěpán Jenčo
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 9 4.41 0.0
9 František ŠtolfaFrantišek Štolfa
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 20 4.39 0.0
10 Vít KunzVít Kunz
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 15 4.26 0.0
11 Vojtěch SeveraVojtěch Severa
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 19 4.13 0.0
12 Matias KokhaninMatias Kokhanin
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 12 4.08 0.0
13= Jakub TomšíkJakub Tomšík
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 22 4.03 0.0
13= Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 18 4.03 0.0
13= Matěj KovaříkMatěj Kovařík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
05 14 4.03 0.0
16 Abdurrahman JumiyevAbdurrahman Jumiyev
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 10 3.93 0.0
17 Jan BublaJan Bubla
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 3 3.92 0.0
18= Lukáš TanečekLukáš Taneček
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 21 3.90 0.0
18= Adam CísařAdam Císař
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 4 3.90 0.0
20 Ondřej JarýOndřej Jarý
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 8 3.85 0.0
21 Tomáš NetíkTomáš Netík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 16 3.66 0.0
22 Vít KolářVít Kolář
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 13 3.62 0.0
23 Jakub BublaJakub Bubla
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 2 3.61 0.0
24 Jakub KautskýJakub Kautský
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 11 3.59 0.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PlosováSimona Plosová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 8 4.85 0.0
2 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 14 4.60 0.0
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 15 4.58 0.0
4 Anežka ŠrejbrováAnežka Šrejbrová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 17 4.34 0.0
5 Valentina SchüllerováValentina Schüllerová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 13 4.17 0.0
6 Eliška KopáčováEliška Kopáčová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 6 4.02 0.0
7 Liliana BadiováLiliana Badiová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 1 4.00 0.0
8= Mia Ruiz ValentinaMia Ruiz Valentina
eliskaeliska
04 11 3.98 0.0
8= Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 7 3.98 0.0
8= Nicol TowtýnováNicol Towtýnová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 19 3.98 0.0
11 Karolína KolářováKarolína Kolářová
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 5 3.92 0.0
12 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 3 3.80 0.0
13 Adriana ŠpičákováAdriana Špičáková
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
03 16 3.79 0.0
14 Nicole DytrtováNicole Dytrtová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 2 3.78 0.0
15 Viola PrachařováViola Prachařová
eliskaeliska
04 9 3.73 0.0
16 Viola ZajícováViola Zajícová
eliskaeliska
04 20 3.72 0.0
17 Adéla TomášováAdéla Tomášová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
05 18 3.60 0.0
18 Tereza ZavadilováTereza Zavadilová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 21 3.57 0.0
19 Adéla KašparováAdéla Kašparová
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 4 3.54 0.0
20 Natálie PsotováNatálie Psotová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 10 3.29 0.0
21 Johana SchořováJohana Schořová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 12 3.14 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 5 4.36 0.0
2 Nikola LaudováNikola Laudová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 12 4.29 0.0
3 Kateřina KrausováKateřina Krausová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 8 4.21 0.0
4 Valerie VavroušováValerie Vavroušová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
07 25 4.15 0.0
5 Vilma KřížováVilma Křížová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 10 4.10 0.0
6= Nicol BalínováNicol Balínová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 1 4.03 0.0
6= Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 15 4.03 0.0
8 Kristýna TůmováKristýna Tůmová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 24 3.85 0.0
9 Lucie DavidováLucie Davidová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 4 3.83 0.0
10 Eliška ŠkolováEliška Školová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 21 3.81 0.0
11 Klára ŠeflováKlára Šeflová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
07 19 3.79 0.0
12 Veronika PondělíkováVeronika Pondělíková
eliskaeliska
05 13 3.73 0.0
13 Karolína BodnárováKarolína Bodnárová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 3 3.71 0.0
14 Natálie SvobodováNatálie Svobodová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 18 3.70 0.0
15 Petra PražákováPetra Pražáková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 14 3.69 0.0
16 Barbora TerčováBarbora Terčová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 23 3.64 0.0
17 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 17 3.63 0.0
18 Lucie KohoutováLucie Kohoutová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 6 3.62 0.0
19 Linda ŠimkováLinda Šimková
eliskaeliska
05 20 3.56 0.0
20 Lucie KroutilováLucie Kroutilová
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
07 9 3.55 0.0
21 Agáta RusňakováAgáta Rusňaková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
06 16 3.53 0.0
22 Marie ŠuralováMarie Šuralová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 22 3.39 0.0
23 Sára KostihováSára Kostihová
eliskaeliska
07 7 3.38 0.0
24 Viktorie BláhováViktorie Bláhová
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
06 2 3.03 0.0
25 Veronika KušnírováVeronika Kušnírová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 11 2.85 0.0
Barbora VlčkováBarbora Vlčková
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
06 26 3.35 0.0
Celkem 26 závodníků