Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.73
2 Petr FischerPetr Fischer 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 08.14
3 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.35
4 Jiří ŠpačekJiří Špaček 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.43
5 Jan HovorkaJan Hovorka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.51
6 Jiří PajkrtJiří Pajkrt 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 08.78
7 Ondřej StavovskýOndřej Stavovský 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 08.81
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 07.76
2 Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.87
3 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 08.04
4 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.14
5 Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 08.15
6 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 6 08.19
7 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 08.29
8 Jan DolejšíJan Dolejší 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 08.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 07.44
2 Jakub SpicaJakub Spica 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 07.68
3 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.69
4 Kryštof PrincKryštof Princ 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.97
5 Jan PrücknerJan Prückner 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 08.20
6 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 08.81
7 Samuel GranátSamuel Granát 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.87
8 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 03 eliskaeliska 6 09.21
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 07.44
2 Jakub SpicaJakub Spica 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 07.68
3 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.69
4 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.73
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 07.76
6 Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.87
7 Kryštof PrincKryštof Princ 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.97
8 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 08.04
9 Petr FischerPetr Fischer 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 08.14
9 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.14
11 Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 08.15
12 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 6 08.19
13 Jan PrücknerJan Prückner 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 08.20
14 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 08.29
15 Jan DolejšíJan Dolejší 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 08.34
16 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.35
17 Jiří ŠpačekJiří Špaček 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.43
18 Jan HovorkaJan Hovorka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.51
19 Jiří PajkrtJiří Pajkrt 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 08.78
20 Ondřej StavovskýOndřej Stavovský 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 08.81
20 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 08.81
22 Samuel GranátSamuel Granát 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.87
23 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 03 eliskaeliska 6 09.21

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.80
2 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.32
3 Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.68
4 Jan BublaJan Bubla 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 5 08.82
5 Marek KulovanýMarek Kulovaný 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 08.88
6 Tobiáš BeranTobiáš Beran 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 4 08.94
7 Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 8 09.13
8 Marek StožickýMarek Stožický 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 09.53
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.12
2 Adam CísařAdam Císař 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 08.82
3 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 8 08.85
4 Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 09.25
5 Filip EisnerFilip Eisner 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.46
6 Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 7 09.54
7 Filip ŠtolfaFilip Štolfa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.63
8 Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 09.97
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.01
2 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 7 08.12
3 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 08.53
4 Daniel KaniveDaniel Kanive 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 08.83
5 Pavel SoldánPavel Soldán 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.08
6 Jakub ProusekJakub Prousek 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 09.22
7 Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 09.29
8 Mathias KokhaninMathias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.81
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.80
2 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.01
3 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.12
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 7 08.12
5 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.32
6 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 08.53
7 Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.68
8 Jan BublaJan Bubla 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 5 08.82
8 Adam CísařAdam Císař 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 08.82
10 Daniel KaniveDaniel Kanive 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 08.83
11 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 8 08.85
12 Marek KulovanýMarek Kulovaný 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 08.88
13 Tobiáš BeranTobiáš Beran 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 4 08.94
14 Pavel SoldánPavel Soldán 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.08
15 Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 8 09.13
16 Jakub ProusekJakub Prousek 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 09.22
17 Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 09.25
18 Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 09.29
19 Filip EisnerFilip Eisner 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.46
20 Marek StožickýMarek Stožický 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 09.53
21 Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 7 09.54
22 Filip ŠtolfaFilip Štolfa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.63
23 Mathias KokhaninMathias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.81
24 Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 09.97

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.36
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.70
3 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 09.00
4 Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 09.38
5 Klára VondřičkováKlára Vondřičková 04 eliskaeliska 1 09.66
6 Adéla KašparováAdéla Kašparová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 5 10.04
7 Alžběta DragounováAlžběta Dragounová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.08
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Liliana BadiováLiliana Badiová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 08.69
2 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 09.08
3 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.38
4 Agáta SeidlováAgáta Seidlová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.38
5 Adriana ŠpičákováAdriana Špičáková 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 09.60
6 Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková 04 eliskaeliska 1 10.36
Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.74
1= Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.74
3 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.75
4 Valentina SchüllerováValentina Schüllerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 09.29
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 04 eliskaeliska 5 09.66
6 Kateřina LingerováKateřina Lingerová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.89
7 Velerie KočárníkováVelerie Kočárníková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.36
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.36
2 Liliana BadiováLiliana Badiová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 08.69
3 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.70
4 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.74
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.74
6 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.75
7 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 09.00
8 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 09.08
9 Valentina SchüllerováValentina Schüllerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 09.29
10 Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 09.38
10 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.38
10 Agáta SeidlováAgáta Seidlová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.38
13 Adriana ŠpičákováAdriana Špičáková 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 09.60
14 Klára VondřičkováKlára Vondřičková 04 eliskaeliska 1 09.66
14 Klára KohoutováKlára Kohoutová 04 eliskaeliska 5 09.66
16 Kateřina LingerováKateřina Lingerová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.89
17 Adéla KašparováAdéla Kašparová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 5 10.04
18 Alžběta DragounováAlžběta Dragounová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.08
19 Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková 04 eliskaeliska 1 10.36
19 Velerie KočárníkováVelerie Kočárníková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.36
Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 DNF

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VavroušováValerie Vavroušová 07 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 09.05
2 Michaela VicherováMichaela Vicherová 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.17
3 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.43
4 Lucie KolankiewiczováLucie Kolankiewiczová 07 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 09.58
5 Vilma KřížováVilma Křížová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 09.59
6= Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 09.84
6= Karin LepiKarin Lepi 06 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 09.84
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.98
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 09.00
3 Lucie VernerováLucie Vernerová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 09.35
4 Štěpána VoldánováŠtěpána Voldánová 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.42
5 Eliška ŠkolováEliška Školová 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 09.81
6 Kristýna ŠabatkováKristýna Šabatková 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.96
7 Johana LimrováJohana Limrová 06 eliskaeliska 3 10.51
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 08.76
2 Lenka KonopováLenka Konopová 06 eliskaeliska 4 08.89
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.25
4 Natálie PolákováNatálie Poláková 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.36
5 Veronika PěknáVeronika Pěkná 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 10.18
6 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 2 10.20
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.54
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.79
3 Petra PražákováPetra Pražáková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 09.26
4 Sára OrosováSára Orosová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 09.52
5 Sofie BernáthováSofie Bernáthová 05 eliskaeliska 4 09.54
6 Daniela KrálováDaniela Králová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 09.97
Celkem 6 závodníků