Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

(st, 15.5.2019 - 13:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Roč. Oddíl/stát PB SB
Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Jakub SpicaJakub Spica 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Kryštof PrincKryštof Princ 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska
Jan DolejšíJan Dolejší 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Sebastian TučekSebastian Tuček 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Patrik KubínPatrik Kubín 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Jan PrücknerJan Prückner 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Filip RůžekFilip Růžek 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
David VrůblDavid Vrůbl 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Dominik MaxaDominik Maxa 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Jakub TvrdíkJakub Tvrdík 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Vincent ŠedivýVincent Šedivý 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Ondřej StavovskýOndřej Stavovský 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Matouš KrčmářMatouš Krčmář 03 eliskaeliska
Zdeněk ŠtengelZdeněk Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Pavel TomšíkPavel Tomšík 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Jan ŠtréblJan Štrébl 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Filip LeflerFilip Lefler 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Jakub BecaJakub Beca 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Tomáš KotlabaTomáš Kotlaba 03 eliskaeliska
Ondřej TurekOndřej Turek 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
A ZŠ MÍROVÁA ZŠ MÍROVÁ 00 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Adam PulchartAdam Pulchart 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
A ZŠ RABASOVAA ZŠ RABASOVA 00 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
A ZŠ A MŠ SNPA ZŠ A MŠ SNP 00 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Jan HovorkaJan Hovorka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Albert VonkaAlbert Vonka 04 eliskaeliska
A ZŠ VINAŘSKÁA ZŠ VINAŘSKÁ 00 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Jiří ŠpačekJiří Špaček 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Václav BlahovecVáclav Blahovec 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
A ZŠ PALACHOVAA ZŠ PALACHOVA 00 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
David SkalníkDavid Skalník 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
A ZŠ HLUBOKÁA ZŠ HLUBOKÁ 00 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Josef BalvínJosef Balvín 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Petr FischerPetr Fischer 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Petr BenedaPetr Beneda 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Martin AuerMartin Auer 03 eliskaeliska
Filip MariášFilip Mariáš 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Miroslav ŠkodaMiroslav Škoda 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
A ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽEA ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE 00 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Sebastian ŽídekSebastian Žídek 04 eliskaeliska
Tomáš MatějkaTomáš Matějka 03 eliskaeliska
Tomáš KadlecTomáš Kadlec 03 eliskaeliska
Samuel GranátSamuel Granát 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Jiří PajkrtJiří Pajkrt 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Vladimír FünfkirchlerVladimír Fünfkirchler 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Jakub SvobodaJakub Svoboda 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Michal KrejčíkMichal Krejčík 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Jakub KozlíkJakub Kozlík 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Lukáš JohannesLukáš Johannes 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Pavel KohoutPavel Kohout 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Štěpán RevajŠtěpán Revaj 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Lukáš PřibylLukáš Přibyl 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Daniel KošvanecDaniel Košvanec 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Adam JežekAdam Ježek 03 eliskaeliska
Patrik KaňkaPatrik Kaňka 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Antonín HámaAntonín Háma 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Jiří GrimmJiří Grimm 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
František ŠtengelFrantišek Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
A ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHORA ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR 00 eliskaeliska
B ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHORB ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR 00 eliskaeliska
B ZŠ HLUBOKÁB ZŠ HLUBOKÁ 00 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
B ZŠ MÍROVÁB ZŠ MÍROVÁ 00 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
B ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽEB ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE 00 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
B ZŠ PALACHOVAB ZŠ PALACHOVA 00 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
B ZŠ RABASOVAB ZŠ RABASOVA 00 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
B ZŠ A MŠ SNPB ZŠ A MŠ SNP 00 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
B ZŠ VINAŘSKÁB ZŠ VINAŘSKÁ 00 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Celkem 86 závodníků
(st, 15.5.2019 - 13:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Roč. Oddíl/stát PB SB
Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
David PavlasDavid Pavlas 06 eliskaeliska
František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska
Petr KubínPetr Kubín 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Jakub VepřovskýJakub Vepřovský 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Vojtěch SeveraVojtěch Severa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Daniel KaniveDaniel Kanive 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Jakub ProusekJakub Prousek 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Tobiáš BeranTobiáš Beran 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Jan BorkovecJan Borkovec 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Štěpán JenčoŠtěpán Jenčo 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Jan BublaJan Bubla 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Tobias VaitTobias Vait 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Petr VorlíčekPetr Vorlíček 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska
Vít KolářVít Kolář 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Matěj KovaříkMatěj Kovařík 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Jakub MičánJakub Mičán 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Filip EisnerFilip Eisner 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
David KubátDavid Kubát 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Daniel FořtíkDaniel Fořtík 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Jiří KastlJiří Kastl 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Marek StožickýMarek Stožický 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska
Václav ZemančíkVáclav Zemančík 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska
x Švabíkx Švabík 06 eliskaeliska
B ZŠ A MŠ SNPB ZŠ A MŠ SNP 00 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Marek KulovanýMarek Kulovaný 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
A ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHORA ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR 00 eliskaeliska
B ZŠ HLUBOKÁB ZŠ HLUBOKÁ 00 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Martin HálekMartin Hálek 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Radek VyhlídalRadek Vyhlídal 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Jan IlcoJan Ilco 07 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Jan BláhaJan Bláha 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska
Matouš ZemanMatouš Zeman 05 eliskaeliska
Matyáš VolfMatyáš Volf 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Alex VávraAlex Vávra 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
A ZŠ VOJNOVIČOVAA ZŠ VOJNOVIČOVA 00 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
A ZŠ MÍROVÁA ZŠ MÍROVÁ 00 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Filip ŠtolfaFilip Štolfa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Ondřej JarešOndřej Jareš 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Radek AngrRadek Angr 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
A ZŠ VINAŘSKÁA ZŠ VINAŘSKÁ 00 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Lukáš TanečekLukáš Taneček 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Ondřej JarýOndřej Jarý 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
A ZŠ PALACHOVAA ZŠ PALACHOVA 00 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
B ZŠ RABASOVAB ZŠ RABASOVA 00 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Jakub KautskýJakub Kautský 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska
Mathias KokhaninMathias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Adam CísařAdam Císař 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Dominik PopelkaDominik Popelka 05 eliskaeliska
Milan SobotaMilan Sobota 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Martin MikšovskýMartin Mikšovský 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Adrian JunekAdrian Junek 05 eliskaeliska
Adam ŠperlingAdam Šperling 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Jakub BublaJakub Bubla 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Tomáš NetíkTomáš Netík 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Václav KňourekVáclav Kňourek 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Abdurrahman JumiyevAbdurrahman Jumiyev 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska
Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 eliskaeliska
Samuel ŠtichaSamuel Šticha 06 eliskaeliska
Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska
Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska
Adrian JunekAdrian Junek 06 eliskaeliska
Matias KokhaninMatias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
B ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHORB ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR 00 eliskaeliska
A ZŠ HLUBOKÁA ZŠ HLUBOKÁ 00 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
B ZŠ MÍROVÁB ZŠ MÍROVÁ 00 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
A ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽEA ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE 00 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
B ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽEB ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE 00 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
B ZŠ PALACHOVAB ZŠ PALACHOVA 00 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
A ZŠ RABASOVAA ZŠ RABASOVA 00 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
A ZŠ A MŠ SNPA ZŠ A MŠ SNP 00 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
A ZŠ STŘÍBRNICKÁA ZŠ STŘÍBRNICKÁ 00 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
B ZŠ STŘÍBRNICKÁB ZŠ STŘÍBRNICKÁ 00 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
B ZŠ VINAŘSKÁB ZŠ VINAŘSKÁ 00 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
B ZŠ VOJNOVIČOVAB ZŠ VOJNOVIČOVA 00 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Pavel SoldánPavel Soldán 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Daniel VaněkDaniel Vaněk 07 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Celkem 94 závodníků
(st, 15.5.2019 - 13:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Roč. Oddíl/stát PB SB
Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Agáta SeidlováAgáta Seidlová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Lucie MrázováLucie Mrázová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Valentina SchüllerováValentina Schüllerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Klára VondřičkováKlára Vondřičková 04 eliskaeliska
Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Mia Ruiz ValentinaMia Ruiz Valentina 04 eliskaeliska
Anežka ŠrejbrováAnežka Šrejbrová 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Sofie BehenskáSofie Behenská 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
A ZŠ STŘÍBRNICKÁA ZŠ STŘÍBRNICKÁ 01 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Adriana ŠpičákováAdriana Špičáková 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Liliana BadiováLiliana Badiová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Sára PírkováSára Pírková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Nicol TowtýnováNicol Towtýnová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Alžběta DragounováAlžběta Dragounová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
A ZŠ A MŠ SNPA ZŠ A MŠ SNP 01 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Stela TérováStela Térová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Viola ZajícováViola Zajícová 04 eliskaeliska
Gabriela PorožňákováGabriela Porožňáková 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Lucie PavlasováLucie Pavlasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Tereza ZavadilováTereza Zavadilová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
A ZŠ HLUBOKÁA ZŠ HLUBOKÁ 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Klára KohoutováKlára Kohoutová 04 eliskaeliska
A ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOA ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO 00 eliskaeliska
A ZŠ MÍROVÁA ZŠ MÍROVÁ 01 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Viktorie StachováViktorie Stachová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
A ZŠ RABASOVAA ZŠ RABASOVA 01 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
A ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽEA ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE 01 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 04 eliskaeliska
Kamila FrancováKamila Francová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Róza HájkováRóza Hájková 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Michaela KernerováMichaela Kernerová 04 eliskaeliska
Markéta MrvišováMarkéta Mrvišová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Sofya FedotováSofya Fedotová 04 eliskaeliska
Kateřina LingerováKateřina Lingerová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Nicole DytrtováNicole Dytrtová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Viola PrachařováViola Prachařová 04 eliskaeliska
Tereza DokonalováTereza Dokonalová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Adéla TomášováAdéla Tomášová 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Adéla KašparováAdéla Kašparová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Šárka ArnautovskáŠárka Arnautovská 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
Natálie PsotováNatálie Psotová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Jana KorbelováJana Korbelová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Mia Valentina RuizMia Valentina Ruiz 04 eliskaeliska
Adriana PatakyAdriana Pataky 04 eliskaeliska
Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková 04 eliskaeliska
Velerie KočárníkováVelerie Kočárníková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Martin ŠvabíkMartin Švabík 05 eliskaeliska
Sára SedlákováSára Sedláková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
B ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOB ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO 00 eliskaeliska
B ZŠ HLUBOKÁB ZŠ HLUBOKÁ 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
B ZŠ RABASOVAB ZŠ RABASOVA 01 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
B ZŠ A MŠ SNPB ZŠ A MŠ SNP 01 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
B ZŠ STŘÍBRNICKÁB ZŠ STŘÍBRNICKÁ 01 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Celkem 71 závodníků
(st, 15.5.2019 - 13:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Roč. Oddíl/stát PB SB
Lucie VernerováLucie Vernerová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Eliška ZítkováEliška Zítková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Natálie FišerováNatálie Fišerová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Lenka KonopováLenka Konopová 06 eliskaeliska
Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Valerie VavroušováValerie Vavroušová 07 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Štěpána VoldánováŠtěpána Voldánová 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Michaela VicherováMichaela Vicherová 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Vilma KřížováVilma Křížová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Barbora JirotováBarbora Jirotová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Petra PražákováPetra Pražáková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Sára OrosováSára Orosová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Rozálie FrišováRozálie Frišová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Eliška SalakováEliška Salaková 07 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Lucie PyšnáLucie Pyšná 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Barbora FetrováBarbora Fetrová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Veronika PondělíkováVeronika Pondělíková 05 eliskaeliska
Nela BubíkováNela Bubíková 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Kateřina HavlováKateřina Havlová 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Natálie ReichlováNatálie Reichlová 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Veronika VojtěchovskáVeronika Vojtěchovská 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Agáta RusňakováAgáta Rusňaková 06 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Natálie SvobodováNatálie Svobodová 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Natálie PolákováNatálie Poláková 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
A ZŠ MÍROVÁA ZŠ MÍROVÁ 01 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
A ZŠ A MŠ SNPA ZŠ A MŠ SNP 01 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
A ZŠ VINAŘSKÁA ZŠ VINAŘSKÁ 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Sofie BernáthováSofie Bernáthová 05 eliskaeliska
Viktorie RaďováViktorie Raďová 06 eliskaeliska
A ZŠ HLUBOKÁA ZŠ HLUBOKÁ 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
A ZŠ RABASOVAA ZŠ RABASOVA 01 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Karin LepiKarin Lepi 06 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
A ZŠ VOJNOVIČOVAA ZŠ VOJNOVIČOVA 00 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
Lucie KolankiewiczováLucie Kolankiewiczová 07 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
A ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOA ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO 00 eliskaeliska
Karolína HerinkováKarolína Herinková 06 eliskaeliska
B ZŠ PALACHOVAB ZŠ PALACHOVA 00 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Lucie DavidováLucie Davidová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Adéla PatočkováAdéla Patočková 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Lenka KovářováLenka Kovářová 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Lucie KohoutováLucie Kohoutová 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Kateřina BrhelováKateřina Brhelová 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Kristýna TůmováKristýna Tůmová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Eliška ŠkolováEliška Školová 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Klára ŠeflováKlára Šeflová 07 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Veronika PěknáVeronika Pěkná 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Karolína BodnárováKarolína Bodnárová 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Markéta VojtkováMarkéta Vojtková 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Johana LimrováJohana Limrová 06 eliskaeliska
Barbora TerčováBarbora Terčová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Linda ŠimkováLinda Šimková 05 eliskaeliska
A ZŠ STŘÍBRNICKÁA ZŠ STŘÍBRNICKÁ 01 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
Lucie KroutilováLucie Kroutilová 07 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Simona TáchováSimona Táchová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Viktorie BláhováViktorie Bláhová 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Barbora VlčkováBarbora Vlčková 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Marie ŠuralováMarie Šuralová 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Veronika KušnírováVeronika Kušnírová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Sára KostihováSára Kostihová 07 eliskaeliska
Kristýna ŠabatkováKristýna Šabatková 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Natálie PittnerováNatálie Pittnerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Adéla PlacháAdéla Plachá 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Michaela ČtvrtečkováMichaela Čtvrtečková 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Daniela KrálováDaniela Králová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Sára PelinSára Pelin 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Klára VopěnkováKlára Vopěnková 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Veronika SchickVeronika Schick 06 eliskaeliska
Barbora PetrašovičováBarbora Petrašovičová 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Olivie TalackováOlivie Talacková 07 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
Eliška CesarováEliška Cesarová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
Viktorie HoráčkováViktorie Horáčková 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Kristýna MlinařičováKristýna Mlinařičová 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
Lea HerychováLea Herychová 05 eliskaeliska
B ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOB ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO 00 eliskaeliska
B ZŠ HLUBOKÁB ZŠ HLUBOKÁ 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
B ZŠ MÍROVÁB ZŠ MÍROVÁ 01 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
A ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽEA ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE 01 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
B ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽEB ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE 01 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
A ZŠ PALACHOVAA ZŠ PALACHOVA 01 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
B ZŠ RABASOVAB ZŠ RABASOVA 01 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
B ZŠ A MŠ SNPB ZŠ A MŠ SNP 01 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
B ZŠ STŘÍBRNICKÁB ZŠ STŘÍBRNICKÁ 01 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
B ZŠ VINAŘSKÁB ZŠ VINAŘSKÁ 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
B ZŠ VOJNOVIČOVAB ZŠ VOJNOVIČOVA 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
Lucie RichterováLucie Richterová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
Celkem 96 závodníků