Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.91
2 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.19
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 8 08.37
4 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.49
5 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.52
6 Martin GaluškaMartin Galuška 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.77
7 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 07.66
2 Petr KusinPetr Kusin 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.39
3 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 08.43
4 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 08.46
5 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 08.52
6 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.60
7 Jakub MikolášJakub Mikoláš 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 08.95
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 07.72
2 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.92
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.98
4 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 08.14
5 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.51
6 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 09.22
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav DavidJaroslav David 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.75
2 Radim SlováčekRadim Slováček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 08.24
3 Michal ZatloukalMichal Zatloukal 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 08.25
4 Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 08.62
5 Ondřej DudákOndřej Dudák 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 08.87
6 Filip KřapaFilip Křapa 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.87
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 08.51
2 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 08.61
3 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 08.97
4 Václav KonečnýVáclav Konečný 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.01
5 Bohdan StrakaBohdan Straka 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 07.66
2 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 07.72
3 Jaroslav DavidJaroslav David 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.75
4 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.91
5 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.92
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.98
7 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 08.14
8 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.19
9 Radim SlováčekRadim Slováček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 08.24
10 Michal ZatloukalMichal Zatloukal 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 08.25
11 Šimon SlavíkŠimon Slavík 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 8 08.37
12 Petr KusinPetr Kusin 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.39
13 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 08.43
14 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 08.46
15 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.49
16 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.51
16 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 08.51
18 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.52
18 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 08.52
20 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.60
21 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 08.61
22 Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 08.62
23 Martin GaluškaMartin Galuška 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.77
24 Ondřej DudákOndřej Dudák 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 08.87
25 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.90
26 Jakub MikolášJakub Mikoláš 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 08.95
27 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 08.97
28 Václav KonečnýVáclav Konečný 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.01
29 Bohdan StrakaBohdan Straka 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.05
30 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 09.22
31 Filip KřapaFilip Křapa 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.87

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZlínskýDavid Zlínský 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 7 08.80
2 Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.02
3 Patrik VeselýPatrik Veselý 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 09.30
4 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 09.59
5 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.80
6 Tomáš MalinaTomáš Malina 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 10.29
Pavel JančoPavel Jančo 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.12
2 Jakub VašekJakub Vašek 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 08.37
3 František VaculíkFrantišek Vaculík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.43
4 Tomáš CharvátTomáš Charvát 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.86
5 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.89
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.38
2 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.51
3 Adam TarabusAdam Tarabus 19 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 08.70
4 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 08.88
5 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 09.45
6 Dominik TrojekDominik Trojek 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.62
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 08.44
2 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.66
3 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 08.74
4 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.43
5 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.44
6 David SuchánekDavid Suchánek 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.91
7 Ondřej KrižalkovičOndřej Križalkovič 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.30
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.58
2 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.76
3 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 08.83
4 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.97
5 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 09.25
6 Adam KoníčekAdam Koníček 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.00
7 Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 10.25
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.12
2 Jakub VašekJakub Vašek 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 08.37
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.38
4 František VaculíkFrantišek Vaculík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.43
5 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 08.44
6 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.51
7 Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.58
8 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.66
9 Adam TarabusAdam Tarabus 19 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 08.70
10 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 08.74
11 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.76
12 David ZlínskýDavid Zlínský 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 7 08.80
13 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 08.83
14 Tomáš CharvátTomáš Charvát 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.86
15 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 08.88
16 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.89
17 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.97
18 Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.02
19 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 09.25
20 Patrik VeselýPatrik Veselý 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 09.30
21 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.43
22 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.44
23 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 09.45
24 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 09.59
25 Dominik TrojekDominik Trojek 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.62
26 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.80
27 Petr SvobodaPetr Svoboda 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.84
28 David SuchánekDavid Suchánek 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.91
29 Adam KoníčekAdam Koníček 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.00
30 Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 10.25
31 Tomáš MalinaTomáš Malina 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 10.29
32 Ondřej KrižalkovičOndřej Križalkovič 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.30
Pavel JančoPavel Jančo 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.00
2 Lucie HertlováLucie Hertlová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 09.08
3 Tereza OlejníkováTereza Olejníková 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.13
4 Eliška UrbanováEliška Urbanová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 09.40
5 Marie SmutnáMarie Smutná 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.82
6 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.86
7 Kristýna SoldánováKristýna Soldánová 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 10.75
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie NovákováMelanie Nováková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 09.11
2 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.13
3 Karolína PerďochováKarolína Perďochová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.39
4 Tereza NemravováTereza Nemravová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 09.48
5 Radka KedrováRadka Kedrová 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 3 09.67
6 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.93
7 Marcela MihálováMarcela Mihálová 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 10.36
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.09
2 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.15
3 Vanda CharbutováVanda Charbutová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.68
4 Blanka GajdošováBlanka Gajdošová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 09.93
5 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 10.28
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 08.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.33
3 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.72
4 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.50
5 Julie BříštělováJulie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.73
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.45
2 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 09.46
3 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.49
4 Amálie PavelkováAmálie Pavelková 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 09.85
5 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 10.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 08.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.33
3 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.72
4 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.00
5 Lucie HertlováLucie Hertlová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 09.08
6 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.09
7 Melanie NovákováMelanie Nováková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 09.11
8 Tereza OlejníkováTereza Olejníková 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.13
8 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.13
10 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.15
11 Karolína PerďochováKarolína Perďochová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.39
12 Eliška UrbanováEliška Urbanová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 09.40
13 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.45
14 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 09.46
15 Tereza NemravováTereza Nemravová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 09.48
16 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.49
17 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.50
18 Radka KedrováRadka Kedrová 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 3 09.67
19 Vanda CharbutováVanda Charbutová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.68
20 Julie BříštělováJulie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.73
21 Marie SmutnáMarie Smutná 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.82
22 Amálie PavelkováAmálie Pavelková 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 09.85
23 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.86
24 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.93
24 Blanka GajdošováBlanka Gajdošová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 09.93
26 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 10.02
27 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 10.28
28 Marcela MihálováMarcela Mihálová 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 10.36
29 Kristýna SoldánováKristýna Soldánová 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 10.75
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.67
2 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.86
3 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.04
4 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 09.11
5 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 09.32
6 Valerie PippalováValerie Pippalová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 09.60
7 Eliška KaláčováEliška Kaláčová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.01
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 09.00
2 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 09.33
3 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 09.44
4 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.61
5 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.66
6 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.81
7 Ondrúšová AnastázieOndrúšová Anastázie 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 5 10.59
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 09.15
2 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.26
3 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.40
4 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.46
5 Ester KučíkováEster Kučíková 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.53
6 Barbora VaďurováBarbora Vaďurová 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.69
7 Eliška MošťkováEliška Mošťková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 10.73
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TurečkováEma Turečková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.21
2 Tereza LuxováTereza Luxová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 09.35
3 Michaela ŠimčíkováMichaela Šimčíková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.54
4 Denisa VolnáDenisa Volná 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 09.62
5 Nela HanáčkováNela Hanáčková 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.97
6 Simona MaistyszinováSimona Maistyszinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.31
7 Natálie SojákováNatálie Sojáková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 11.08
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.80
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 09.07
3 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová 07 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.17
4 Šárka OčadlíkováŠárka Očadlíková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 3 09.45
5 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.53
6 Tereza PetříkováTereza Petříková 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 09.71
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.67
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.80
3 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.86
4 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 09.00
5 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.04
6 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 09.07
7 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 09.11
8 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 09.15
9 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová 07 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.17
10 Ema TurečkováEma Turečková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.21
11 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.26
12 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 09.32
13 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 09.33
14 Tereza LuxováTereza Luxová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 09.35
15 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.40
16 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 09.44
17 Šárka OčadlíkováŠárka Očadlíková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 3 09.45
18 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.46
19 Ester KučíkováEster Kučíková 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.53
19 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.53
21 Michaela ŠimčíkováMichaela Šimčíková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.54
22 Valerie PippalováValerie Pippalová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 09.60
23 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.61
24 Denisa VolnáDenisa Volná 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 09.62
25 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.66
26 Barbora VaďurováBarbora Vaďurová 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.69
27 Tereza PetříkováTereza Petříková 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 09.71
28 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.81
29 Nela HanáčkováNela Hanáčková 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.97
30 Eliška KaláčováEliška Kaláčová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.01
31 Simona MaistyszinováSimona Maistyszinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.31
32 Ondrúšová AnastázieOndrúšová Anastázie 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 5 10.59
33 Eliška MošťkováEliška Mošťková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 10.73
34 Natálie SojákováNatálie Sojáková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 11.08