Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

Pohár rozhlasu - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 1864
2 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1349
3 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1226
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 1197
5 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 1141
6 Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 1125
7 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 1100
8 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 1098
9 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 1056
10 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 1045
11 Petr BobčíkPetr Bobčík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 1003
12 Petr KusinPetr Kusin 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0968
13 Martin BereckaMartin Berecka 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0930
14 Marek ŽakMarek Žak 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0919
15 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0889
16 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0880
17 Šimon SlavíkŠimon Slavík 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0868
18 Filip JozefákFilip Jozefák 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0867
19 Michael KřapaMichael Křapa 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0848
20 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0824
21 Radim SlováčekRadim Slováček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0816
22 Ondřej DudákOndřej Dudák 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0812
23 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0811
24 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0769
25 Šimon NemravaŠimon Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0759
26 Jiří PopelkaJiří Popelka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0755
27 Martin GaluškaMartin Galuška 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0741
28 Denis ZlámalDenis Zlámal 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0726
29 Adam HlůšekAdam Hlůšek 04 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0724
30 Patrik BídaPatrik Bída 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0711
31 Viktor JelénekViktor Jelének 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0705
32 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0694
33 Václav KonečnýVáclav Konečný 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0662
34 Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0661
35 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0646
36 Jaroslav DavidJaroslav David 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0634
37 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0633
38 Bohdan StrakaBohdan Straka 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0624
39 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0617
40 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0613
41 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0580
42 Filip KřapaFilip Křapa 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0527
43 Adam ŠímaAdam Šíma 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0514
44 David KapsaDavid Kapsa 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0510
45 Michal ZatloukalMichal Zatloukal 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0489
46= František BlažíčekFrantišek Blažíček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0465
46= Jan MartinákJan Martinák 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0465
48 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0458
49 Matěj SnopekMatěj Snopek 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0453
50 David StojaspalDavid Stojaspal 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0450
51 Dominik NovotnýDominik Novotný 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0435
52 Michal HlaváčMichal Hlaváč 03 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0429
53 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 0421
54 Jakub MíšekJakub Míšek 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0419
55 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0417
56 Ondřej DaníčekOndřej Daníček 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0412
57 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0410
58 Lukáš BorusíkLukáš Borusík 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0401
59 Marek TománekMarek Tománek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0400
60 Štěpán KolajaŠtěpán Kolaja 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0374
61= Michal KonečnýMichal Konečný 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0360
61= Šimon SlavíkŠimon Slavík 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0360
63 Tadeáš SkálaTadeáš Skála 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0350
64 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0343
65 Dominik BlahaDominik Blaha 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0337
66 Jakub LazeckýJakub Lazecký 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0331
67 Tomáš BuriánTomáš Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0323
68= Michal HendrychMichal Hendrych 04 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0303
68= Ludvík NovákLudvík Novák 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0303
70 Lukáš SovišLukáš Soviš 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0301
71 Marek ChvatíkMarek Chvatík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0297
72 Jakub MikolášJakub Mikoláš 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0276
73 Jan MiklášJan Mikláš 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0274
74= Jakub DvorskýJakub Dvorský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0250
74= Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0250
76 Richard ChmelaRichard Chmela 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0246
77 Adam BuriánAdam Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0207
78 Jan TvrdoňJan Tvrdoň 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0201
79= Tadeáš MalůšTadeáš Malůš 04 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0000
79= Filip HabartaFilip Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
79= David LežatkaDavid Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0000
79= Michal PavlíčekMichal Pavlíček 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
79= Martin HladišMartin Hladiš 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
79= David EliášDavid Eliáš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
79= ŠTěpán NemravaŠTěpán Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
79= Jan ŠobáňJan Šobáň 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
79= Andrej IlenčíkAndrej Ilenčík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
79= Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0000
79= Martin BereckaMartin Berecka 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
79= David HadravaDavid Hadrava 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
79= Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
Celkem 91 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 1046
2 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1031
3 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1022
4 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1002
5 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0988
6 Adam TarabusAdam Tarabus 19 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0946
7 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0910
8 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0877
9 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0865
10 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0856
11 Adam JakubíčekAdam Jakubíček 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0852
12 Petr TitzPetr Titz 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0848
13 Jakub VašekJakub Vašek 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0846
14 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0812
15 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0785
16 Martin NemravaMartin Nemrava 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0643
17 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0637
18 Libor StuchlíkLibor Stuchlík 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0635
19 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0632
20 David ZlínskýDavid Zlínský 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0600
21 Jakub SommerJakub Sommer 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0584
22 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0570
23 Martin ZálešákMartin Zálešák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0562
24 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0552
25 Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0550
26 Marek VýmolaMarek Výmola 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0535
27 Václav KremrVáclav Kremr 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0527
28 Štěpán MichalcioŠtěpán Michalcio 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0512
29 Šimon HýlŠimon Hýl 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0506
30 Marek UchytilMarek Uchytil 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0498
31 Adam BučekAdam Buček 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0497
32 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0496
33 Tomáš CharvátTomáš Charvát 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0490
34 František VaculíkFrantišek Vaculík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0441
35 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0438
36 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0424
37 Tomáš ZálešákTomáš Zálešák 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0421
38 Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0403
39 Ondřej MachůOndřej Machů 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0389
40 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0377
41 Tomáš HrušákTomáš Hrušák 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0374
42 Vojtěch ŠobáňVojtěch Šobáň 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0370
43 Adam KoníčekAdam Koníček 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0368
44= Martin BrodaMartin Broda 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0361
44= Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0361
46 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0359
47 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0358
48 Tobiáš OrságTobiáš Orság 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0350
49 Radim ŘíhaRadim Říha 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0339
50= Tomáš CharvátTomáš Charvát 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0336
50= Daniel NemravaDaniel Nemrava 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0336
52 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0329
53 Martin RokytaMartin Rokyta 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0328
54 Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0325
55 Adam GuričaAdam Guriča 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0317
56 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0313
57 Jan SandánusJan Sandánus 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0311
58 Jan LekešJan Lekeš 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0307
59 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0294
60 Mikuláš ObdržálekMikuláš Obdržálek 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0293
61 Stanislav JanovskýStanislav Janovský 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0276
62 Ondřej KrižalkovičOndřej Križalkovič 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0265
63 David SuchánekDavid Suchánek 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0264
64 Matěj KarlíkMatěj Karlík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0250
65 Tadeáš PeškaTadeáš Peška 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0242
66 Filip KalíkFilip Kalík 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0241
67 Tomáš TomaňaTomáš Tomaňa 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0211
68 Jiří VítJiří Vít 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0207
69 Daniel MalušDaniel Maluš 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0194
70 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0186
71 Dominik TrojekDominik Trojek 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0181
72 Petr SvobodaPetr Svoboda 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0162
73 Tomáš MalinaTomáš Malina 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0143
74 Patrik VeselýPatrik Veselý 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0000
75= Pavel JančoPavel Jančo 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0000
75= Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
75= David SuchánekDavid Suchánek 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
75= Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
75= Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
75= Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
75= Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0000
75= Robin PelikánRobin Pelikán 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
75= Michael PodškubkaMichael Podškubka 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
75= Max KrajčaMax Krajča 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0000
75= Matěj PančíkMatěj Pančík 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
75= Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
75= Tomáš MalárTomáš Malár 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
75= Jan ResslerJan Ressler 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
75= Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 0000
75= Jáchym HrudaJáchym Hruda 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
75= Jakub MikolášJakub Mikoláš 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
75= Jan KrystoňJan Krystoň 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
75= Jakub ŠlapalJakub Šlapal 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
75= Jakub ManJakub Man 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0000
Celkem 94 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1469
2 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1453
3 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 1430
4 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 1382
5 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1342
6 Lucie HertlováLucie Hertlová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 1324
7 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1300
8 Marie SmutnáMarie Smutná 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1190
9 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 1119
10 Amálie PavelkováAmálie Pavelková 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 1001
11 Tereza OlejníkováTereza Olejníková 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0932
12 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0893
13 Melanie NovákováMelanie Nováková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0878
14 Lucie ProuzováLucie Prouzová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0855
15 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0818
16 Lucie GrančaiováLucie Grančaiová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0815
17 Eliška UrbanováEliška Urbanová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0802
18 Jana KrajčovičováJana Krajčovičová 03 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0783
19 Nela MikeskováNela Mikesková 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0782
20 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0755
21 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0704
22 Kateřina StrommerováKateřina Strommerová 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0691
23 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0683
24 Aneta HrubáAneta Hrubá 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0673
25 Vanda CharbutováVanda Charbutová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0658
26 Sona HarantováSona Harantová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0645
27 Marcela MihálováMarcela Mihálová 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0626
28 Barbora FornůskováBarbora Fornůsková 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0571
29 Kamila SochorcováKamila Sochorcová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0560
30 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0542
31 Aneta KaláčováAneta Kaláčová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0532
32 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0483
33 Karolína PerďochováKarolína Perďochová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0470
34 Tereza NemravováTereza Nemravová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 0449
35 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0433
36 Lenka LibrováLenka Librová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0424
37 Jana PospěchováJana Pospěchová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0423
38 Radka KedrováRadka Kedrová 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0406
39 Eliška KolůchováEliška Kolůchová 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0403
40 Radka KedrováRadka Kedrová 03 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0399
41 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0391
42 Daniela PopelkováDaniela Popelková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0389
43 Barbora KedrňováBarbora Kedrňová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0375
44 Tereza KovářováTereza Kovářová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0374
45 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0365
46 Rebeca OrosRebeca Oros 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0352
47= Jana ZerzáňováJana Zerzáňová 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0350
47= Magdaléna JosefíkováMagdaléna Josefíková 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0350
47= Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0350
50 Adéla ŠupinováAdéla Šupinová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0339
51 Anna KlígerováAnna Klígerová 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0336
52 Veronika LukašíkováVeronika Lukašíková 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0327
53 Adriana PomykalováAdriana Pomykalová 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0325
54 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0317
55 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0313
56= Kristýna SoldánováKristýna Soldánová 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0312
56= Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0312
58 Barbora MiklášováBarbora Miklášová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0292
59 Kristýna PoláškováKristýna Polášková 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0289
60 Marie DedkováMarie Dedková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0281
61 Kateřina HladišováKateřina Hladišová 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0277
62 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0271
63 Natálie BartasováNatálie Bartasová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0261
64 Eliška ProcházkováEliška Procházková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0255
65 Lucie ŠimoníkováLucie Šimoníková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0246
66 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0244
67 Sára HložkováSára Hložková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0240
68 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0229
69 Monika SmetanováMonika Smetanová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0206
70 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 03 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0089
71 Tereza ZsigmondováTereza Zsigmondová 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0030
72= Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
72= Julie BříštělováJulie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
72= Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
72= Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
72= Blanka GajdošováBlanka Gajdošová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0000
72= Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
72= Anna HolcnerováAnna Holcnerová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
72= Klára TomikováKlára Tomiková 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0000
72= Lucie GajdošíkováLucie Gajdošíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0000
72= Tereza ŠothováTereza Šothová 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
72= Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
72= Lucie KydličkováLucie Kydličková 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
72= Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
72= Lucie BříštělováLucie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
72= Veronika DaňkováVeronika Daňková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
72= Adriana MalinováAdriana Malinová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
Celkem 87 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1445
2 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1400
3 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1376
4 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 1324
5 Tereza LuxováTereza Luxová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 1277
6 Lucie KřibíkováLucie Křibíková 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1219
7 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 1141
8 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1123
9 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 1105
10 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0935
11 Eliška KaláčováEliška Kaláčová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0932
12 Ema TurečkováEma Turečková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0922
13 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0919
14 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0894
15 Beáta JochováBeáta Jochová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0886
16 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0878
17 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0861
18 Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0859
19 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0820
20 Linda PoizlováLinda Poizlová 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0792
21 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0784
22 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0762
23 Karolína DonátkováKarolína Donátková 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0761
24 Alžběta BělohradováAlžběta Bělohradová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0747
25 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová 07 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0719
26 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0718
27 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0710
28 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0678
29 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0637
30 Barbora VaďurováBarbora Vaďurová 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0624
31 Sára ŠpručkováSára Špručková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0594
32 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0591
33 Adéla BasovníkováAdéla Basovníková 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0568
34 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0548
35 Nela AdámkováNela Adámková 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0534
36 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0531
37 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0511
38 Barbora MigotováBarbora Migotová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0507
39 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0501
40 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0499
41 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0487
42 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0463
43 Šárka OčadlíkováŠárka Očadlíková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0456
44 Ester KučíkováEster Kučíková 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0438
45 Michaela ŠimčíkováMichaela Šimčíková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0435
46= Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0419
46= Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0419
48 Nela HanáčkováNela Hanáčková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0411
49 Vendula MachováVendula Machová 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0409
50 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0369
51 Natálie SlunečkováNatálie Slunečková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0350
52 Klára HalíkováKlára Halíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0347
53 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0343
54 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0334
55 Tereza MusilováTereza Musilová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0331
56 Ondrúšová AnastázieOndrúšová Anastázie 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0328
57 Veronika BrostíkováVeronika Brostíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0320
58 Valerie PippalováValerie Pippalová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0312
59 Tereza PetříkováTereza Petříková 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0308
60 Marie VaňkováMarie Vaňková 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0307
61 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0293
62 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0290
63 Jolana VečeřováJolana Večeřová 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0286
64 Ema LapčíkováEma Lapčíková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0285
65 Julie PospíškováJulie Pospíšková 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0281
66 Valérie PokornáValérie Pokorná 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0276
67 Viktorie DudováViktorie Dudová 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0268
68 Natálie SojákováNatálie Sojáková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0259
69 Eliška MošťkováEliška Mošťková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0225
70= Agáta NiklováAgáta Niklová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0222
70= Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0222
72 Zuzana DudkováZuzana Dudková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0204
73 Veronika OndrouškováVeronika Ondroušková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská škola 0198
74 Eliška RapantováEliška Rapantová 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0187
75 Aneta PálkováAneta Pálková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0180
76 Darina HájíčkováDarina Hájíčková 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0168
77= Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0000
77= Agáta PochyláAgáta Pochylá 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
77= Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
77= Simona MaistyszinováSimona Maistyszinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
77= Michaela KadlčkováMichaela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
77= Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
77= Lucie KadlčkováLucie Kadlčková 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
77= Tereza MachalováTereza Machalová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
77= Ester KocábováEster Kocábová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
77= Andrea FrankováAndrea Franková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
77= Soňa KadlecováSoňa Kadlecová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
77= Adéla PotykováAdéla Potyková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0000
77= Denisa VolnáDenisa Volná 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
77= Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
77= Nela HanáčkováNela Hanáčková 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0000
77= Viktorie StrakováViktorie Straková 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
77= Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský Brod 0000
77= Michaela FojtíkováMichaela Fojtíková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
77= Tereza MusilováTereza Musilová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0000
77= Jana FridrichováJana Fridrichová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště 0000
77= Denisa PavelkováDenisa Pavelková 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
Celkem 97 závodníků