Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (23. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít DorňákVít Dorňák 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 11 3:09.42
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1 3:09.52
3 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 12 3:15.17
4 Tomáš FrkalTomáš Frkal 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 3:20.02
5 Tomáš SyselTomáš Sysel 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 8 3:22.19
6 Adam RádsetoulalAdam Rádsetoulal 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 13 3:23.29
7 Tomáš BartošíkTomáš Bartošík 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 2 3:24.68
8 Vítek ApolenářVítek Apolenář 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 3:24.87
9 Ondřej MarekOndřej Marek 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 10 3:25.71
10 Petr HurtaPetr Hurta 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6 3:26.47
11 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 3:30.52
12 Ondřej PážeOndřej Páže 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 9 3:36.70
13 Patrik ČervenkaPatrik Červenka 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 14 3:42.84
14 Martin VaculíkMartin Vaculík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 3:44.19
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 8 3:01.45
2 Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1 3:04.68
3 David TobolaDavid Tobola 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 3:08.25
4 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 3:09.15
5 Patrik TomanPatrik Toman 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 9 3:11.06
6 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 10 3:17.29
7 Martin GlamošMartin Glamoš 06 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 13 3:25.66
8 Tomáš MacekTomáš Macek 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 12 3:28.54
9 Marek ŠvajdaMarek Švajda 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 3:31.93
10 Adam FurmánekAdam Furmánek 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 5 3:33.55
11 Matěj NěmčíkMatěj Němčík 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 3:34.10
12 Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 3:34.56
13 Dominik VojáčekDominik Vojáček 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 3:39.22
MS Kvido ByrdoňKvido Byrdoň 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 14 3:50.06
Celkem 14 závodníků