Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (23. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 07.58
2 Filip ŠtaubertFilip Štaubert 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 07.89
3 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 8 07.95
4 Petr PrčíkPetr Prčík 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 07.98
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 7 08.01
6 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 08.53
7 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 08.72
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HubníkPetr Hubník 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 07.45
2 Adam CiranAdam Ciran 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 07.65
3 David ŠlechtaDavid Šlechta 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 07.72
4 Martin LhotskýMartin Lhotský 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 08.01
5 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.17
6 Tadeáš DaníčekTadeáš Daníček 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.43
7 Daniel AdamecDaniel Adamec 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 8 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ManclPavel Mancl 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 07.70
2 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 07.79
3 Petr GrygarPetr Grygar 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 07.91
4 Martin GeržaMartin Gerža 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 08.04
5 Tadeáš MichalčíkTadeáš Michalčík 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.18
6 Theodor PaříkTheodor Pařík 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 08.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BělíčekPetr Bělíček 03 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 5 07.51
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 07.88
3 Josef PlšekJosef Plšek 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 07.92
4 Štěpán HábaŠtěpán Hába 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 7 08.03
5 Adam BalajkaAdam Balajka 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 4 08.35
6 Lukáš BartošLukáš Bartoš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 08.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.11
2 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 08.22
3 Jan ResslerJan Ressler 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.64
4 Adam PetrlaAdam Petrla 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 08.85
MS Filip KozubíkFilip Kozubík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 09.08
6 Martin VaculíkMartin Vaculík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 09.24
7 Ondřej JašíčekOndřej Jašíček 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 4 11.25
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 08.17
2 Patrik MacháňPatrik Macháň 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6 08.24
3 Martin SchindlerMartin Schindler 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 08.30
4 Daniel KolečekDaniel Koleček 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 5 08.30
5 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 8 08.44
6 Matyáš SvozilMatyáš Svozil 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 08.66
7 Lukáš KozákLukáš Kozák 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 2 08.68
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.38
2 David TobolaDavid Tobola 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3 08.53
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 08.55
4 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 08.55
5 Vít DorňákVít Dorňák 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 6 08.65
6 Petr GabrielPetr Gabriel 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4 09.26
7 Martin GlamošMartin Glamoš 06 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 8 09.40
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 07.86
2 Jakub ŠimurdaJakub Šimurda 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 4 07.91
3 Jakub DvořákJakub Dvořák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 08.37
4 Vít VymazalVít Vymazal 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 08.51
5 Patrik TomanPatrik Toman 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 2 08.75
6 Dalibor HarásekDalibor Harásek 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 08.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +1.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 08.32
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 08.76
3 Terezie VašutováTerezie Vašutová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 08.79
4 Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 08.86
5 Karolína LamošováKarolína Lamošová 05 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 3 09.17
6 Anna ŠnajdarováAnna Šnajdarová 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.26
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 08.52
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 4 08.82
4 Natálie JakoubkováNatálie Jakoubková 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 09.06
5 Nela PorubováNela Porubová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 09.12
6 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BerkováKarolína Berková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.45
2 Valerie DvouletáValerie Dvouletá 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 08.66
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.69
4 Darina MartínkováDarina Martínková 05 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 08.81
5 Nela HolbováNela Holbová 05 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 7 09.08
6 Magdaléna ŠimkováMagdaléna Šimková 03 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 4 09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +2.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.02
2 Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 08.92
3 Karla PospíšilováKarla Pospíšilová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 08.93
4 Šárka TunováŠárka Tunová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 09.43
5 Sára FabiánováSára Fabiánová 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 7 09.86
Vendula OvesnáVendula Ovesná 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2 08.40
2 Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 08.74
3 Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4 09.01
4 Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 3 09.12
5 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 09.32
6 Denisa KundratováDenisa Kundratová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.33
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 08.77
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.88
3 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.90
4 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 09.12
5 Tereza SommerováTereza Sommerová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 3 09.19
6 Daniela TřískováDaniela Třísková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.88
2 Denisa BazsováDenisa Bazsová 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 09.13
3 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 4 09.13
4 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3 09.20
5 Petra ChvílováPetra Chvílová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 09.28
6 Sára Nell PoláškováSára Nell Polášková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 09.74
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 09.19
2 Tereza DratvováTereza Dratvová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 09.37
3 Veronika VaškováVeronika Vašková 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6 09.41
4 Lucie LukešováLucie Lukešová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 09.52
5 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3 09.64
6 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 09.77
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 08.74
2 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 09.10
3 Kristýna HolčákováKristýna Holčáková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 3 09.51
4 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 6 09.56
5 Mariana ŽiškováMariana Žišková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 09.72
Celkem 5 závodníků