Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KluďákTomáš Kluďák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 24 5.48 0.0
2 Michal ŽižkaMichal Žižka
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 18 5.43 0.0
3 Patrik SauffletPatrik Saufflet
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 12 5.42 0.0
4 Alois MartínekAlois Martínek
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 6 5.39 0.0
5 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 11 5.38 0.0
6 Tomáš VlčekTomáš Vlček
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 17 5.37 0.0
7= Adam HorákAdam Horák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 23 5.24 0.0
7= Denis PolákDenis Polák
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 10 5.24 0.0
9= Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 14 5.23 0.0
9= Martin RůžičkaMartin Růžička
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 22 5.23 0.0
11 Vítek PekařVítek Pekař
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 8 5.16 0.0
12= Jakub VacataJakub Vacata
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 16 5.03 0.0
12= Jakub NavrkalJakub Navrkal
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 7 5.03 0.0
14 Matěj FrancMatěj Franc
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 2 4.99 0.0
15 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 20 4.97 0.0
16 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 3 4.95 0.0
17 Jan PohlJan Pohl
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 9 4.90 0.0
18 Matěj BušinaMatěj Bušina
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 4.85 0.0
19 Jakub KonečnýJakub Konečný
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 4 4.71 0.0
20 Matyáš LánaMatyáš Lána
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 21 4.61 0.0
21 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 13 4.60 0.0
22 Karel TranKarel Tran
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 15 4.25 0.0
23 Filip LeflerFilip Lefler
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 5 4.24 0.0
24 Lukáš MašekLukáš Mašek
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 19 4.21 0.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 7 5.56 0.0
2 Jakub LimberskýJakub Limberský
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 10 5.14 0.0
3 Daniel ŠvecDaniel Švec
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 24 4.93 0.0
4 Michal DioszegiMichal Dioszegi
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 2 4.89 0.0
5 Daniel KožešníkDaniel Kožešník
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 9 4.88 0.0
6 Martin DudekMartin Dudek
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 3 4.85 0.0
7 Daniel FořtíkDaniel Fořtík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 5 4.80 0.0
8 Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 17 4.76 0.0
9 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 1 4.69 0.0
10 Vít NevečeřalVít Nevečeřal
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 14 4.60 0.0
11 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 18 4.59 0.0
12 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 21 4.56 0.0
13= Jakub EbertJakub Ebert
eliskaeliska
05 4 4.52 0.0
13= Lukáš MaleckýLukáš Malecký
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 11 4.52 0.0
15 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 16 4.44 0.0
16 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 8 4.40 0.0
17 David VlkDavid Vlk
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 23 4.36 0.0
18 Leoš MentlíkLeoš Mentlík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 12 4.34 0.0
19 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 22 4.32 0.0
20 Václav HavlínVáclav Havlín
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 6 4.14 0.0
21 David PavlasDavid Pavlas
eliskaeliska
05 15 4.13 0.0
22 Petr VeličkaPetr Velička
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 25 4.08 0.0
23 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 20 3.88 0.0
24 Vladimír KobíkVladimír Kobík
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
07 19 3.83 0.0
25 Lukáš NahodilLukáš Nahodil
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 13 3.81 0.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PlosováSimona Plosová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 14 4.88 0.0
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 10 4.79 0.0
3 Ema SebránkováEma Sebránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 16 4.78 0.0
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 20 4.51 0.0
5 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 23 4.31 0.0
6 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 19 4.30 0.0
7= Simona ČurdováSimona Čurdová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 3 4.29 0.0
7= Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 11 4.29 0.0
9 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 7 4.27 0.0
10 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 6 4.22 0.0
11 Tereza UngerováTereza Ungerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 22 4.17 0.0
12 Viktorie NovákováViktorie Nováková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 13 4.08 0.0
13 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 4 4.06 0.0
14 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 5 4.02 0.0
15 Natálie KnorováNatálie Knorová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 9 3.99 0.0
16 Adéla BečvářováAdéla Bečvářová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 1 3.91 0.0
17 Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 12 3.86 0.0
18 Anna SlámováAnna Slámová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 18 3.85 0.0
19 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 21 3.80 0.0
20 Sabina ČernáSabina Černá
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 2 3.69 0.0
21 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 15 3.67 0.0
22 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 8 3.58 0.0
23 Johana SchořováJohana Schořová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 17 3.17 0.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola LaudováNikola Laudová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 10 4.37 0.0
2 Adéla FreibergováAdéla Freibergová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
07 6 4.21 0.0
3= Kristýna BarcalováKristýna Barcalová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 2 4.08 0.0
3= Adéla RiedlováAdéla Riedlová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 15 4.08 0.0
5 Nikola BalínováNikola Balínová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 1 4.06 0.0
6 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 24 4.00 0.0
7 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 23 3.91 0.0
8 Klára ŠtréblováKlára Štréblová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
07 20 3.90 0.0
9 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 25 3.89 0.0
10 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
07 11 3.88 0.0
11= Jana UstrnulováJana Ustrnulová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 22 3.77 0.0
11= Jiřina KindlováJiřina Kindlová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 8 3.77 0.0
13 Zuzana BučkováZuzana Bučková
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 3 3.76 0.0
14 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 17 3.71 0.0
15 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 19 3.66 0.0
16 Barbora PolanskáBarbora Polanská
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 13 3.65 0.0
17 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 16 3.59 0.0
18 Kateřina KrausováKateřina Krausová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 9 3.57 0.0
19 Eliška HejnováEliška Hejnová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 7 3.41 0.0
20 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 14 3.38 0.0
21 Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 18 3.17 0.0
22 Eliška CesarováEliška Cesarová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 4 3.15 0.0
Anežka ČmejrkováAnežka Čmejrková
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 5 DNS
Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 12 DNS
Aneta TomiováAneta Tomiová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 21 DNS
Celkem 25 závodníků