Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

Pohár rozhlasu - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1844
2 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1681
3 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1609
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1580
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1280
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1261
7 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1218
8 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 1148
9 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 1133
10 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1120
11 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1079
12 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1075
13 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1067
14 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1031
15 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 1023
16 Šimon LackoŠimon Lacko 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1019
17 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 1004
18 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0990
19 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0980
20 Adam HorákAdam Horák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0965
21 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0952
22 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0938
23 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0822
24 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0806
25 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0786
26 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0693
27 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0668
28 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0625
29 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0608
30 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0587
31 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0570
32 Tomáš KolodziejTomáš Kolodziej 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0569
33 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0554
34 Jan ŠtréblJan Štrébl 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0533
35 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0526
36 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0521
37 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0507
38 Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0504
39 Matyáš LánaMatyáš Lána 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0495
40 Josef VenglářJosef Venglář 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0492
41 Michal KrejčíkMichal Krejčík 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0491
42 David SkálaDavid Skála 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0483
43 Petr SukPetr Suk 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0481
44 Patrik SauffletPatrik Saufflet 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0465
45= Ladislav TrojáčekLadislav Trojáček 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0441
45= Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0441
47 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0435
48= Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0429
48= Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0429
50 Martin RůžičkaMartin Růžička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0427
51 Daniel EdlDaniel Edl 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0411
52 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0388
53 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0377
54 Jan PohlJan Pohl 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0363
55= Jakub TůmaJakub Tůma 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0352
55= Filip PavlíčekFilip Pavlíček 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0352
55= Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0352
58= Martin ČepekMartin Čepek 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0324
58= Jakub SmetánkaJakub Smetánka 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0324
60= Lukáš PřibylLukáš Přibyl 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Rostislav ŠátekRostislav Šátek 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
60= Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0000
60= Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
60= Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
60= Jan FefrčíkJan Fefrčík 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem 0000
60= Radek CharvátRadek Charvát 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
60= Daniel PrimasDaniel Primas 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
60= Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
60= Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
60= Lukáš MašekLukáš Mašek 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
60= Filip LeflerFilip Lefler 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011 0000
Celkem 73 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1413
2 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 1146
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1137
4 Martin HornMartin Horn 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1108
5 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0947
6 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0937
7 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0932
8 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0915
9 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0892
10 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 0879
11 Matěj HolkaMatěj Holka 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0833
12 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0828
13 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0822
14 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0803
15 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0791
16 Daniel FořtíkDaniel Fořtík 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0766
17 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0765
18 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0753
19 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0747
20 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0731
21 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0725
22 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0717
23 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0705
24 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0699
25 Martin ChmelíkMartin Chmelík 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0679
26 Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0651
27 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0640
28 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska 0636
29 Michal DioszegiMichal Dioszegi 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0592
30 David PavlasDavid Pavlas 05 eliskaeliska 0573
31 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0561
32 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0542
33 Václav HavlínVáclav Havlín 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0512
34 Petr KelnerPetr Kelner 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0502
35 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 0500
36 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0426
37 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0423
38 Matěj VeselýMatěj Veselý 05 eliskaeliska 0404
39 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0399
40 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 0378
41 Martin ŠvabíkMartin Švabík 05 eliskaeliska 0367
42 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0360
43 Vladimír KobíkVladimír Kobík 07 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0350
44= Robert RoučeRobert Rouče 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0338
44= Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0338
46 Zeman MatoušZeman Matouš 05 eliskaeliska 0336
47 Ondřej KrupnaOndřej Krupna 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0317
48 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0284
49 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0283
50 Filip KudaFilip Kuda 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0259
51 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0258
52 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 0257
53 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0233
54= Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Ondřej JarešOndřej Jareš 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= David HrzánDavid Hrzán 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 0000
54= Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 0000
54= Jan PeroutkaJan Peroutka 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0000
54= Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Adam ŠperlingAdam Šperling 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Tomáš TichýTomáš Tichý 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
54= Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0000
54= Leoš MentlíkLeoš Mentlík 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov 0000
54= Lukáš NahodilLukáš Nahodil 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0000
MS Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801 0000
Celkem 68 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1961
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1750
3 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1726
4 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1680
5 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1619
6 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1457
7 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 1428
8 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1307
9 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1247
10 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1225
11 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1212
12 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1204
13 Anička DuboveckáAnička Dubovecká 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1090
14 Ema SebránkováEma Sebránková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1055
15 Lucie MrázováLucie Mrázová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1033
16 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0974
17 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0931
18 Eva JurincováEva Jurincová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0926
19 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0918
20 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0908
21 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0889
22 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0869
23 Simona ČurdováSimona Čurdová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0846
24 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0783
25 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0776
26 Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0742
27 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0618
28 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0574
29 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0555
30 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0527
31 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0520
32 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0511
33 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0508
34 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0486
35 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0484
36 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0478
37 Lucie HvězdováLucie Hvězdová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0470
38 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0434
39 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0431
40 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0429
41 Lucie PavlasováLucie Pavlasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0423
42 Natálie TaliánováNatálie Taliánová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0412
43 Veronika ŘíhováVeronika Říhová 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0408
44 Jana ČížkováJana Čížková 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0395
45 Nela SýkorováNela Sýkorová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0389
46 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0385
47 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0379
48 Kateřina LuhanováKateřina Luhanová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0372
49 Karolína VranáKarolína Vraná 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0313
50 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0293
51 Adéla BečvářováAdéla Bečvářová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0287
52 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0282
53 Lada MalinováLada Malinová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0272
54 Karolína KřížováKarolína Křížová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0251
55 Sabina ČernáSabina Černá 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0239
56 Kristýna KostlánováKristýna Kostlánová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0212
57= Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
57= Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
57= Kristýna RežováKristýna Režová 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Natálie PackertováNatálie Packertová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
57= Lucie HudecováLucie Hudecová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Jana KorbelováJana Korbelová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
57= Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
57= Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Amálka HotmarováAmálka Hotmarová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0000
57= Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
Celkem 70 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 1713
2 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 1588
3 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1489
4 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1479
5 Nikola BalínováNikola Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1437
6 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1359
7 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1293
8 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1180
9 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0931
10 Bára LedvinováBára Ledvinová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0873
11 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0870
12 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0834
13 Nella RollingerováNella Rollingerová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0832
14 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0831
15 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0810
16 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0775
17 Viktorie StachováViktorie Stachová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0735
18 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0734
19 Adéla RiedlováAdéla Riedlová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0713
20 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0688
21 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0686
22 Ellen LeitermannováEllen Leitermannová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0666
23 Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0661
24 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0637
25 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0635
26 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0575
27 Nela BubíkováNela Bubíková 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0555
28 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0534
29 Eliška ŘádováEliška Řádová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0523
30 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0511
31 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0508
32 Sára ČernáSára Černá 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0502
33 Gabriela ZajícováGabriela Zajícová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0491
34 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0461
35= Michaela RadováMichaela Radová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0449
35= Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0449
37 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0441
38 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0433
39 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0424
40 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0408
41 Kateřina KawanováKateřina Kawanová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0379
42 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0364
43 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0351
44 Lucie PyšnáLucie Pyšná 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0344
45 Tereza DohleováTereza Dohleová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0331
46 Barbora TrojanováBarbora Trojanová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0324
47 Adéla MošničkováAdéla Mošničková 07 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0313
48 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0308
49 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0287
50 Tereza HudcovskáTereza Hudcovská 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0272
51= Eliška HejnováEliška Hejnová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0257
51= Nela ŠuterováNela Šuterová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0257
51= Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0257
54 Zuzana BučkováZuzana Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0254
55 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0245
56 Veronika PěknáVeronika Pěkná 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0222
57 Luciána ŠmidrkalováLuciána Šmidrkalová 07 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0214
58= Anežka ČmejrkováAnežka Čmejrková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
58= Karolína TlapákováKarolína Tlapáková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
58= Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
58= Barbora MänzelováBarbora Mänzelová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
58= Lucie KilikováLucie Kiliková 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
58= Veronika KušnírováVeronika Kušnírová 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
58= Hana FlégrováHana Flégrová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
58= Laura KopeckáLaura Kopecká 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
58= Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Lucie ČermákováLucie Čermáková 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
58= Natálie PittnerováNatálie Pittnerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Eliška CesarováEliška Cesarová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Michaela PlašilováMichaela Plašilová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
73= Aneta TomiováAneta Tomiová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
73= Kristýna NovákováKristýna Nováková 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres Louny 0000
Celkem 74 závodníků