Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký kraj, Kategorie III a IV

Turnov (21. 5. 2019)

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 21.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 2:22.79
2 KATEŘINA HADRAVOVÁKATEŘINA HADRAVOVÁ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 6 2:22.84
3 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 1 2:29.22
4 Andrea DuštováAndrea Duštová 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 2:37.70
5 Kateřina BurešováKateřina Burešová 05 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 2:45.29
6 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 3 2:48.53
7 Lenka MarvanováLenka Marvanová 04 ZŠ Česká, LiberecZŠ Česká, Liberec 9 2:56.72
8 Kateřina BaloghováKateřina Baloghová 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 2 3:00.49
9 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 8 3:02.12
Celkem 9 závodníků
Žákyně 02 (út, 21.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1 2:42.51
2 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 7 2:43.23
3 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 2 2:44.83
4 Marie VenclováMarie Venclová 04 ZŠ Česká, LiberecZŠ Česká, Liberec 9 2:46.38
5 Aneta TůmováAneta Tůmová 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 8 2:49.89
6 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 6 2:50.82
7 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 2:51.42
8 KRISTÝNA RAŠOVÁKRISTÝNA RAŠOVÁ 04 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 3:03.55
SÁRA SPILKOVÁSÁRA SPILKOVÁ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 DNS
Celkem 9 závodníků