Back

 / II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Juliska (13. 5. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 13.5.2019 - 16:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.081.121.161.201.241.281.321.361.40
1 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 1.36 o----o-xo
2 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 1.32 ooooooxoxxx
3 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.32 ooooooxxoxxx
4= Vojtěch LiteraVojtěch Litera
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 1.28 oooooxoxxx
4= Matyáš PallasMatyáš Pallas
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 1.28 oooooxoxxx
6 Matyáš VítMatyáš Vít
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 1.28 oooooxxoxxx
7= Pavel KaftanPavel Kaftan
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 1.24 oooooxxx
7= Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 1.24 oooooxxx
9 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 1.24 ooxoxoxoxxx
10 Martin ŠimšaMartin Šimša
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 1.24 xoooxxoxxoxxx
11 Andrej KadeřávekAndrej Kadeřávek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1.16 xxoooxxx
12 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 1.16 ooxoxxx
13 David FilloDavid Fillo
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 1.16 oxxoxoxxx
14 Jan HolýJan Holý
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.16 oxxoxxoxxx
15 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 1.12 xoxoxxx
16 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 1.08 xoxxx
17 Arsen AloyanArsen Aloyan
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1.08 xxoxxx
Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 DNS
Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 NM
Adrian ŠuraAdrian Šura
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
08 NM
David KolářDavid Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 NM
Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 NM
Jáchym EndrštJáchym Endršt
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 13.5.2019 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.061.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.58
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 21 1.34 oooooooo---xxx
2 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 19 1.30 oooxoxoooxxx
3 Natálie KotrčováNatálie Kotrčová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 20 1.30 ooooxxooxoxxx
4 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 18 1.26 ooooxooxxx
5= Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 10 1.22 oooooxxx
5= Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 3 1.22 oooooxxx
7 Sára KalvodováSára Kalvodová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 6 1.22 xxoooooxxx
8 Sofie KaplerováSofie Kaplerová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 7 1.22 ooooxoxxx
9 Věra MalinskáVěra Malinská
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 11 1.22 oxooxoxoxxx
10 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 16 1.18 ooooxxx
11 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 5 1.18 xoxoooxxx
12 Tereza KleneckáTereza Klenecká
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 17 1.18 xxoxoxxoxoxxx
13 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 15 1.18 ooxxoxxoxxx
14 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 8 1.14 xoxxooxxx
15 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 2 1.10 ooxxx
16= Lenka KučerováLenka Kučerová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 9 1.06 oxxx
16= Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 12 1.06 oxxx
16= Martina BajtlováMartina Bajtlová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 1 1.06 oxxx
Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 4 NM
Lilian PetříkováLilian Petříková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 13 NM
Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 14 NM
Celkem 21 závodníků