Back

 / II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Juliska (13. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 13.5.2019 - 18:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 08.73
2 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 08.75
3 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 7 08.82
4 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 09.25
5 Vojtěch LiteraVojtěch Litera 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 8 09.37
6 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 09.48
Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 1 DNS
Šimon MatoušekŠimon Matoušek 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 13.5.2019 - 18:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 08.53
2 Matyáš VítMatyáš Vít 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 1 09.17
3 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 09.33
4 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 09.55
5 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 09.87
6 Arsen AloyanArsen Aloyan 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.95
7 Adrian ŠuraAdrian Šura 08 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 8 09.97
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 4 10.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 13.5.2019 - 18:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 08.39
2 David KolářDavid Kolář 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.78
3 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 7 09.87
4 Martin ŠimšaMartin Šimša 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 10.15
5 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.21
6 Andrej KadeřávekAndrej Kadeřávek 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 10.46
7 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 10.78
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 13.5.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 08.49
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 08.96
3 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 09.04
4 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 09.14
5 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 1 09.16
6 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 09.19
7 Lucie ŽarikováLucie Žariková 06 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 09.42
8 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 8 09.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 13.5.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina BajtlováMartina Bajtlová 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 09.28
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 09.37
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 09.53
4 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 09.66
5 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 09.92
6 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 10.02
7 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 8 10.02
8 Natálie KotrčováNatálie Kotrčová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 10.31
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 13.5.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 09.18
2 Sára KalvodováSára Kalvodová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 09.77
3 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 10.06
4 Tereza KleneckáTereza Klenecká 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 10.14
5 Lilian PetříkováLilian Petříková 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 10.60
Celkem 5 závodníků