Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.97
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.00
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.53
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.62
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.27
2 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.52
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.66
4 Robert MouchaRobert Moucha 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.72
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.78
Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.47
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.79
3 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.82
4 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.95
MS Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.06
MS Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.79
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.93
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.02
3 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.07
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.13
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
MS Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.43
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.58
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.69
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.10
4 Jan KováříkJan Kovářík 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.35
MS Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.32
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.56
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.94
3 Filip LazarFilip Lazar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.15
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.30
Michal KolekMichal Kolek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.97
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.00
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.27
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.47
5 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.52
6 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.53
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.56
8 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.58
9 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.62
10 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.66
11 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.69
12 Robert MouchaRobert Moucha 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.72
13 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.78
14 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.79
14 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.79
16 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.82
17 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.93
18 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.94
19 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.95
20 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.02
21 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.06
22 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.07
23 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.10
24 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.13
25 Filip LazarFilip Lazar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.15
26 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.30
27 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.32
28 Jan KováříkJan Kovářík 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.35
29 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.43
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Michal KolekMichal Kolek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.37
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.53
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.58
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.75
5 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 11.79
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.76
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.98
3 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.30
4 Daniel RuckiDaniel Rucki 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.25
Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 17:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.76
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.87
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.21
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.25
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.32
6 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 17:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.71
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.34
3 Filip KolářFilip Kolář 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.46
4 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.48
5 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.84
Adam HroudaAdam Hrouda 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 17:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.04
2 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.15
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.19
4 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.19
5 Pavel BenešPavel Beneš 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.24
6 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.76
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.17
2 Adam MakovecAdam Makovec 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.62
3 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.12
4 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.57
5 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.90
Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 15.5.2019 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.84
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.09
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 12.95
4 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.41
5 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.34
David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.37
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.53
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.58
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.71
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.75
6 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.76
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.76
8 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 11.79
9 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.84
10 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.87
10 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.87
12 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.98
13 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.04
14 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.09
15 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.15
16 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.17
17 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.19
17 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.19
19 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.21
20 Pavel BenešPavel Beneš 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.24
21 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.25
22 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.30
23 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.32
24 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.34
25 Filip KolářFilip Kolář 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.46
26 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.48
27 Adam MakovecAdam Makovec 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.62
28 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.73
29 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.76
30 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.84
31 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 12.95
32 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.12
33 Daniel RuckiDaniel Rucki 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.25
34 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.41
35 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.57
36 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.90
37 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 14.34
Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Adam HroudaAdam Hrouda 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.30
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.64
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.81
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.84
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.89
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.17
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.37
3 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.38
4 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.44
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.82
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.98
2 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.33
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.49
4 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.16
5 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 14.32
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 16:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.43
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.73
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.83
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.52
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.57
6 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.85
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.54
2 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.62
Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
MS Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.30
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.43
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.64
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.73
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.81
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.83
7 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.84
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.89
9 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.92
10 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.98
11 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.17
12 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.33
13 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.37
14 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.38
15 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.44
16 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.49
17 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.52
18 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.57
19 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.82
20 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.85
21 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.93
22 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.16
23 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.25
24 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 14.32
25 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.54
26 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.62
Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.57
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.03
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.03
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.27
5 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.35
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.53
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.36
3 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.59
4 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.09
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.26
6 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.52
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.50
3 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.53
4 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.72
Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.25
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.41
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.75
4 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.94
5 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.10
Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.44
2 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.92
3 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.55
4 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.68
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.79
6 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.29
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.61
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.64
3 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.67
4 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.29
Barbora KuchtováBarbora Kuchtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.69
2 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.81
3 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.94
4 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.31
5 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.85
Kieu Trinh Nguyen TranKieu Trinh Nguyen Tran 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.64
2 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.98
3 Sára KročkováSára Kročková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.03
4 Berenika ZemanováBerenika Zemanová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.48
Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.12
2 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.30
3 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.60
4 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.76
5 Ema KándlováEma Kándlová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.17
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (st, 15.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.21
2 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.54
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.91
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.07
Klára MaškováKlára Mašková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.53
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.57
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.03
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.03
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.21
6 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.25
7 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.27
8 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.35
9 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.36
10 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.41
11 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.44
12 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.52
13 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 13.54
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.59
15 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.61
16 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.64
16 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.64
18 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.67
19 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.69
20 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.75
21 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.81
22 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.91
23 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.92
24 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.94
24 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.94
26 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.98
27 Sára KročkováSára Kročková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.03
28 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.07
29 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.09
30 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.10
31 Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.12
32 Anežka PexováAnežka Pexová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.26
33 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.29
34 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.30
35 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.31
36 Berenika ZemanováBerenika Zemanová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.48
37 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.50
38 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.53
39 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.55
40 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.60
41 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.68
42 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.72
42 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.72
44 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.76
45 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.79
46 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.85
47 Ema KándlováEma Kándlová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.17
48 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.29
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Barbora KuchtováBarbora Kuchtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Kieu Trinh Nguyen TranKieu Trinh Nguyen Tran 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Klára MaškováKlára Mašková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS