Back

 / I. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Podvinný Mlýn (21. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 39.67
2 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 43.44
3 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 44.84
4 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 47.57
Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 DNS
Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Adam ŽeníšekAdam Ženíšek 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 NM
Michal ŠvejdaMichal Švejda 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 NM
Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 NM
Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 NM
Hugo Medard DanelHugo Medard Danel 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 NM
Ondřej HořejšíOndřej Hořejší 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 NM
Poznámky:
časy nezměřeny
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 44.75
2 Matouš ZástěraMatouš Zástěra 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 47.08
3 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 48.99
4 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 52.27
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 39.67
2 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 43.44
3 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 44.75
4 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 44.84
5 Matouš ZástěraMatouš Zástěra 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 47.08
6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 47.57
7 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 48.99
8 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 52.27
9 Adam ŽeníšekAdam Ženíšek 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 NM
9 Michal ŠvejdaMichal Švejda 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 NM
9 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 NM
9 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 NM
9 Hugo Medard DanelHugo Medard Danel 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 NM
9 Ondřej HořejšíOndřej Hořejší 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 NM
Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 DNS
Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 41.72
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 43.62
3 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 45.44
4 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 45.66
5 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 45.81
6 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 49.39
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 45.29
2 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 48.14
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 48.19
4 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 49.03
5 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 49.45
6 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 51.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 45.37
2 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 45.67
3 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 45.87
4 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 47.71
MS Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 49.10
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 42.99
2 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 49.91
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 52.37
Elena HorynováElena Horynová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 21.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 41.36
2 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 48.31
3 Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 51.47
Adriana PechováAdriana Pechová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 41.36
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 41.72
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 42.99
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 43.62
5 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 45.29
6 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 45.37
7 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 45.44
8 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 45.66
9 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 45.67
10 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 45.81
11 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 45.87
12 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 47.71
13 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 48.14
14 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 48.19
15 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 48.31
16 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 49.03
17 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 49.10
18 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 49.39
19 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 49.45
20 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 49.91
21 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 51.31
22 Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 51.47
23 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 52.37
Elena HorynováElena Horynová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 DNS
Adriana PechováAdriana Pechová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 DNS