Back

 / Přebor Prahy mužů a žen - OPEN

Praha - Juliska (11. - 12. 5. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.92
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.25
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.94
4 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.21
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.32
6 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.60
MS Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.95
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.36
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.47
4 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.16
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.32
Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.16
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.29
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.45
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.69
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.79
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.46
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.50
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72
4 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.73
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.05
MS Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.20
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.36
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.25
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.67
3 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.68
4 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.89
5 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.92
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.07
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.72
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 11.74
1= Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.74
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.96
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.13
5 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.24
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.91
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.42
2 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.06
3 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.50
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 12.74
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
MS Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.71
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.92
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.95
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.16
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.20
5 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.25
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.25
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.29
8 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.36
8 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.36
10 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.42
11 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.43
12 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.45
13 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.46
14 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.47
15 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.50
16 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.67
17 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.68
18 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.69
19 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.71
20 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72
21 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.73
22 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 11.74
22 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.74
24 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.79
25 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.89
26 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.92
27 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.94
28 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.96
29 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.05
30 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.06
31 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.07
32 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.13
33 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.16
34 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.21
35 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.24
36 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.32
36 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.32
38 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.50
39 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.60
40 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.72
41 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 12.74
42 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.91
43 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96
Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.96
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.81
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.08
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.29
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.24
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.18
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.59
3 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.91
4 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.33
5 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.09
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.50
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.35
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.59
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.84
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.46
6 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.73
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 5 12.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.95
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.46
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.49
4 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.53
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.80
MS Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.72
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.26
2 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.74
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.97
4 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.79
5 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.29
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.17
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.97
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.67
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.09
3 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.17
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.64
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.82
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.21
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.49
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.01
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.33
5 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.68
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
MS Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.96
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.95
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.96
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.17
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.18
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.21
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.26
7 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.32
8 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.35
9 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 5 12.49
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.49
11 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.59
11 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.59
13 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.67
14 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.72
15 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.74
16 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.81
17 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.84
18 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.91
19 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.96
20 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.97
20 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.97
22 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.01
23 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.08
24 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.09
25 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.17
26 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.29
27 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.33
27 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.33
29 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.46
30 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.49
31 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.53
32 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.64
33 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.68
34 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.79
35 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.80
36 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.82
37 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.09
38 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.24
39 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.46
40 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.50
41 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.73
42 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.29
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ