Back

 / Přebor Prahy mužů a žen - OPEN

Praha - Juliska (11. - 12. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.77
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.37
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
MS Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 22.36
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.55
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.00
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
MS Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.33
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.96
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.04
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.12
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.38
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.07
2 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.59
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.81
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.86
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.88
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.91
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.41
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.57
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.75
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 24.67
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.14
Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.68
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 23.86
3 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.98
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.12
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.25
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 24.84
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.28
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.35
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.50
4 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 25.84
5 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.87
6 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 26.08
7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.34
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 24.14
2 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.78
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.08
4 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.13
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.60
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
MS Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 24.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.77
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.33
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 22.36
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.37
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.55
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.96
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.00
10 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.04
11 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.07
12 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.12
13 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17
14 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
15 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.38
16 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.41
17 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.57
18 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.59
19 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.68
20 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.75
21 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.81
22 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.86
22 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 23.86
24 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.88
25 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.91
26 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.98
27 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.12
28 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 24.14
29 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.25
30 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.28
31 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.35
32 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 24.44
33 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.50
34 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 24.67
35 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 24.84
36 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.14
37 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.78
38 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 25.84
39 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.87
40 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 26.08
40 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.08
42 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.13
43 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.34
44 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.60
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.55
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.12
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.62
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.25
MS Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.84
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.06
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.26
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 26.08
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.73
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.51
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
MS Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.66
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.71
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.06
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 28.27
Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.02
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.39
4 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.46
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.75
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.93
7 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 29.88
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.52
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.78
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.87
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 28.05
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 29.06
Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.21
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 27.52
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.54
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.02
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.71
6 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 28.78
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.28
8 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 32.45
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.26
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.55
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.06
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.12
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.62
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.76
7 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.84
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
9 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 26.08
10 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.25
11 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
12 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.66
13 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.71
14 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.73
15 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.02
16 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.21
17 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.39
18 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.46
19 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.51
20 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.52
20 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 27.52
22 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.54
23 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.75
24 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.78
25 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.87
26 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.93
27 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.02
28 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 28.05
29 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.06
30 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 28.27
31 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.71
32 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 28.78
33 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 29.06
34 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.28
35 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 29.88
36 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 32.45
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS