Back

 / Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

Praha - Děkanka (9. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 20 6.52 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 19 6.42 -0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 18 5.87 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jan MatoušekJan Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 6 5.44 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 17 5.35 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 5.13 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 15 5.04 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 5.03 -0.5 m/s 0.00.04.76  +1.14.760.00.00.0
9 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 8 4.64 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 4.62 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 4.55 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Ondřej BesedaOndřej Beseda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 4.49 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 4.43 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Filip ZvánovecFilip Zvánovec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 12 4.37 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Kryštof KunickýKryštof Kunický
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 3.76 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Matěj ŠulcMatěj Šulc
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 10 3.72 +1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 DNS
Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 11 DNS
Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 DNS
Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 25 5.02 -0.4 m/s 0.0
2 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 23 4.84 +0.6 m/s 0.0
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 22 4.77 -1.3 m/s 0.0
4 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 24 4.73 -1.1 m/s 0.0
5 Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 4.55 -1.0 m/s 0.0
6 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 17 4.41 +1.5 m/s 0.0
7 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 15 4.33 -1.0 m/s 0.0
8 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 4 4.23 -0.1 m/s 0.0
9 Jakub ReicheltJakub Reichelt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 18 4.14 +1.7 m/s 0.0
10 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 4.08 -1.0 m/s 0.0
11 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 21 4.05 -0.2 m/s 0.0
12 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3 3.98 +0.0 m/s 0.0
13 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 19 3.97 -0.8 m/s 0.0
14 Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 9 3.95 -0.9 m/s 0.0
15 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 6 3.92 -0.5 m/s 0.0
16 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 20 3.88 -0.8 m/s 0.0
17 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 16 3.80 -1.5 m/s 0.0
18 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 8 3.80 +1.1 m/s 0.0
19 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 11 3.74 -0.7 m/s 0.0
20 David FilloDavid Fillo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 13 3.60 -1.7 m/s 0.0
21 Jiří FlegrJiří Flegr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 10 3.48 -1.7 m/s 0.0
22 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 3.46 +1.5 m/s 0.0
23 Filip BartoňFilip Bartoň
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1 3.43 -0.1 m/s 0.0
24 Petr BeranPetr Beran
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 3.40 -0.3 m/s 0.0
25 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 3.24 +0.3 m/s 0.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (čt, 9.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 22 5.30 +0.1 m/s 0.0
2 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 23 5.16 +0.0 m/s 0.0
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 18 5.00 +0.3 m/s 0.0
4 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 19 4.95 +0.3 m/s 0.0
5 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 20 4.85 +0.1 m/s 0.0
6 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 21 4.72 +0.0 m/s 0.0
7 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 4.66 +0.0 m/s 0.0
8 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 11 4.53 +0.3 m/s 0.0
9 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 16 4.49 +1.8 m/s 0.0
10 Alžběta MarešováAlžběta Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 13 4.47 +0.2 m/s 0.0
11 Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 4.44 +1.1 m/s 0.0
12 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 4.40 +1.2 m/s 0.0
13 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 4.40 +0.5 m/s 0.0
14 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 10 4.39 -0.3 m/s 0.0
15 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 7 4.37 +1.1 m/s 0.0
16 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 12 4.33 +0.0 m/s 0.0
17 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 3 4.29 +0.1 m/s 0.0
18 Mariana VotavováMariana Votavová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 8 4.25 +0.0 m/s 0.0
19 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 14 4.25 +0.4 m/s 0.0
20 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 5 4.12 +0.1 m/s 0.0
21 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1 4.04 +0.5 m/s 0.0
22 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 17 4.02 +0.0 m/s 0.0
23 Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 2 4.01 +0.6 m/s 0.0
Celkem 23 závodníků
Kvalifikace 02 (čt, 9.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PrimasováMartina Primasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 5.05 +0.6 m/s 0.0
2 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 17 4.98 +0.2 m/s 0.0
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 7 4.82 +0.0 m/s 0.0
4 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 11 4.72 +0.0 m/s 0.0
5 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 10 4.59 -0.4 m/s 0.0
6 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 13 4.57 +0.2 m/s 0.0
7 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4 4.50 +0.5 m/s 0.0
8 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 5 4.49 +0.0 m/s 0.0
9 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16 4.33 -0.8 m/s 0.0
10 Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 23 4.26 -0.4 m/s 0.0
11 Veronika MaláVeronika Malá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 12 4.25 -0.2 m/s 0.0
12 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 18 4.20 -0.2 m/s 0.0
13 Jolana CharouskováJolana Charousková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 4.18 +0.0 m/s 0.0
14 Adéla BrabcováAdéla Brabcová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 1 4.18 +0.0 m/s 0.0
15 Anna KrálováAnna Králová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 4.16 -0.6 m/s 0.0
16 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 22 4.07 +0.0 m/s 0.0
17 Adéla HaasováAdéla Haasová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 3 3.83 +0.0 m/s 0.0
18 Ada MatoušůAda Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 20 3.56 -0.6 m/s 0.0
19 Anna RobkováAnna Robková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 21 3.55 +0.0 m/s 0.0
20 Ema ČermákováEma Čermáková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 2 3.48 +0.0 m/s 0.0
Ella ZavoralováElla Zavoralová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 19 DNS
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (čt, 9.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 19 4.63 +0.8 m/s 0.0
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 4.60 -0.1 m/s 0.0
3 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 13 4.58 +0.9 m/s 0.0
4 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 4.51 +0.0 m/s 0.0
5 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 4.50 +0.6 m/s 0.0
6 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 4.50 +0.0 m/s 0.0
7 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 4.41 -0.1 m/s 0.0
8 Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 4.39 +0.8 m/s 0.0
9 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 20 4.21 -0.1 m/s 0.0
10 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 15 4.18 +0.1 m/s 0.0
11 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 7 4.08 -0.9 m/s 0.0
12 Karolína TužilováKarolína Tužilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4 3.98 +0.1 m/s 0.0
13 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1 3.95 -0.7 m/s 0.0
14 Adéla GregerováAdéla Gregerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 3.94 -0.1 m/s 0.0
15 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 10 3.93 +0.0 m/s 0.0
16 Julie PolákováJulie Poláková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 3.67 +0.0 m/s 0.0
17 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3 3.62 +0.2 m/s 0.0
18 Natálie HronováNatálie Hronová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 3.51 +0.2 m/s 0.0
Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 DNS
Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 NM
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace 02 (čt, 9.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 11 4.92 +0.6 m/s 0.0
2 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 4.12 -0.2 m/s 0.0
3 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 3.96 +0.1 m/s 0.0
4 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 3.94 +0.0 m/s 0.0
5 Kristýna PíšováKristýna Píšová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 20 3.93 +0.0 m/s 0.0
6 Sára KolencováSára Kolencová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 6 3.91 -1.3 m/s 0.0
7 Emma PreislerováEmma Preislerová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 10 3.86 +0.5 m/s 0.0
8 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 15 3.74 +0.8 m/s 0.0
9 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 4 3.68 +0.0 m/s 0.0
10 Leontína NuskováLeontína Nusková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 18 3.60 +0.7 m/s 0.0
11 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 3 3.59 -0.7 m/s 0.0
12 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 14 3.54 +0.0 m/s 0.0
13 Lucie FilipováLucie Filipová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 3.53 -0.2 m/s 0.0
14 Tereza KettnerováTereza Kettnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 19 3.44 +0.6 m/s 0.0
15 Anežka MaříkováAnežka Maříková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 16 3.36 +0.0 m/s 0.0
16 Jana KřišťanováJana Křišťanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 7 3.22 -0.4 m/s 0.0
Lucie DoleželováLucie Doleželová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 1 DNS
Barbora TomáškováBarbora Tomášková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 12 DNS
Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 8 DNS
Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 9 DNS
Celkem 20 závodníků