Back

 / Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

Praha - Děkanka (9. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.34
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 07.38
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.63
4 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.81
5 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.98
Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.84
2 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.85
3 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.02
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.02
5 Alex KimbembeAlex Kimbembe 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.13
6 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.30
2 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.54
3 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.60
4 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.64
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.68
6 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.76
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.35
2 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.62
3 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.50
4 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.51
5 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.60
Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.04
2 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.29
3 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.34
4 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.44
5 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.61
6 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.17
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.71
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.76
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.07
4 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.78
5 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.58
Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.76
2 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.44
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.50
4 Kryštof PudilKryštof Pudil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.71
5 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.52
Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.34
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 07.38
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.63
4 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.71
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.76
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.76
7 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.81
8 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.84
9 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.85
10 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.98
11 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.02
11 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.02
13 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.04
14 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.07
15 Alex KimbembeAlex Kimbembe 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.13
16 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.17
17 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.29
18 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.30
19 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.34
20 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.35
21 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.44
21 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.44
23 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.50
24 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.54
25 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.60
26 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.61
27 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.62
28 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.64
29 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.68
30 Kryštof PudilKryštof Pudil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.71
31 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.76
32 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.78
33 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.17
34 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.50
35 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.51
36 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.52
37 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.58
38 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.60
Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 17:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.87
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.15
3 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.30
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.51
5 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.82
6 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.74
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.96
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.96
4 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.99
5 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.12
6 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 17:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.27
2 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.34
3 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.44
4 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.52
5 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.56
6 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.71
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.82
3 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.60
Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.15
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.69
3 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.07
4 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.40
5 Adam HanákAdam Hanák 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 17:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.62
2 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.45
3 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.54
4 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.70
Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.16
2 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.24
3 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.62
4 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.13
5 Vlastimil RácVlastimil Rác 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.34
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.87
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.15
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.15
4 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.30
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.51
6 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.62
7 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.69
8 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.74
9 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.82
10 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.93
11 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.96
11 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.96
13 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.99
14 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.07
15 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.12
16 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.16
17 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.19
18 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.24
19 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.27
20 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.34
21 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.40
22 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.44
23 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.45
24 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.52
25 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.54
26 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.56
27 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.57
28 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.62
29 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.70
30 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.71
31 Adam HanákAdam Hanák 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.78
32 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.82
33 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.13
34 Vlastimil RácVlastimil Rác 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.34
35 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.60
Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.11
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.21
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.21
4 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.32
5 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.34
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.39
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.06
2 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.46
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.47
4 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.52
5 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.68
Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.42
2 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.59
3 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.62
4 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
5 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.71
6 Lucie VítkováLucie Vítková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.58
2 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.69
3 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.78
4 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.82
5 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.95
6 Ada MatoušůAda Matoušů 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.98
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.43
2 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.91
3 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.03
4 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.13
5 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.22
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.53
2 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.92
3 Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.98
4 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.24
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.36
2 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.72
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.79
4 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.12
5 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.16
Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.56
2 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.75
3 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.36
4 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.43
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (čt, 9.5.2019 - 17:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.40
2 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.84
3 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.05
4 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.08
5 Ela TorbováEla Torbová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.34
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.06
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.11
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.21
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.21
5 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.32
6 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.34
7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.36
8 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.39
9 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.40
10 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.42
11 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.43
12 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.46
13 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.47
14 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.52
15 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.53
16 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.56
17 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.58
18 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.59
19 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.62
20 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
21 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.68
22 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.69
23 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.71
24 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.72
25 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.75
26 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.78
27 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.79
28 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.82
29 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.84
30 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.91
31 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.92
32 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.95
33 Ada MatoušůAda Matoušů 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.98
33 Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.98
35 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.03
36 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.05
37 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.08
38 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.12
39 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.13
40 Lucie VítkováLucie Vítková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.14
41 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.16
42 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.22
43 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.24
44 Ela TorbováEla Torbová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.34
45 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.36
46 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.43
Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.04
2 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.61
3 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.62
4 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.69
5 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.82
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.79
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.86
3 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.88
4 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.91
5 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.99
Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83
2 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.94
3 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.22
Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.43
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.47
3 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.50
4 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.67
5 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.74
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.48
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.60
3 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.86
4 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.95
Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.52
2 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.83
3 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.10
4 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.34
5 Julie FolprechtováJulie Folprechtová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 10.07
6 Nikoleta BrejlováNikoleta Brejlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.97
2 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.35
3 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.47
4 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.50
Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 9.5.2019 - 16:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.54
2 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.58
3 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.69
4 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.04
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.48
3 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.52
4 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.60
5 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.61
6 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.62
7 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.69
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.79
9 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.82
10 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83
10 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.83
12 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.86
13 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.88
14 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.91
15 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.94
16 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.97
17 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.99
18 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.10
19 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.22
20 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.34
21 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.35
22 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.43
23 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.47
23 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.47
25 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.50
25 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.50
27 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.54
28 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.58
29 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.67
30 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.69
31 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.74
32 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.86
33 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.95
34 Julie FolprechtováJulie Folprechtová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 10.07
35 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.50
36 Nikoleta BrejlováNikoleta Brejlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.69
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS