Back

 / Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

Praha - Děkanka (9. 5. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 16:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.20
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.24
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.88
4 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.99
5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 15.02
6 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.04
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 16:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.41
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17.71
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.39
4 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 18.78
5 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.39
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.69
3 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.02
Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.20
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.24
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.88
4 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.99
5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 15.02
6 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.04
7 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.39
8 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.69
9 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.41
10 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17.71
11 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.39
12 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 18.78
13 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.02
14 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.67
Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.48
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.06
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.39
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.44
5 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.40
Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.68
2 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.77
3 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.04
4 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 18.38
5 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 18.78
6 Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.58
2 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.91
3 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.28
4 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.62
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.88
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 17.50
3 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 19.11
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 17.16
2 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 17.80
Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.48
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.06
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.39
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.44
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.88
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.40
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.58
8 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 17.16
9 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 17.50
10 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.68
11 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.77
12 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 17.80
13 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.91
14 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.04
15 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.28
16 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 18.38
17 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.62
18 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 18.78
19 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 19.11
20 Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.86
Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS