Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

Skok daleký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 6.20 +1.4 m/s 6.04  +1.86.17  +0.06.20  +1.46.206.12  +0.05.92  +1.65.99  +0.8
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 6.12 +0.0 m/s 6.08  +1.15.99  +0.9-6.086.12  +0.0--
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 5.83 +0.9 m/s -x5.76  +1.35.765.82  +0.25.83  +0.9x
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 5.56 +0.2 m/s xx5.54  +0.05.54x5.56  +0.2x
5 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 5.16 +0.4 m/s x5.02  +1.34.96  +1.05.024.94  +0.05.12  +1.35.16  +0.4
6 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 4.96 +0.0 m/s 4.69  +0.84.96  +0.04.75  +0.04.96x4.67  +0.0x
Kryštof BesserKryštof Besser
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 DNS
Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 DNS
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 8 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 5.88 +0.1 m/s 5.57  +1.25.63  +0.15.69  +0.75.695.86  +0.05.85  +1.45.88  +0.1
2 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 5.71 +1.4 m/s 5.71  +1.45.53  +0.35.56  +0.35.715.41  +0.95.47  +0.55.25  +0.7
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 5.48 +0.4 m/s 5.48  +0.45.04  +0.7-5.484.12  +0.05.45  +1.15.45  +0.0
4 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 5.44 +2.5 m/s 5.32 +0.0 m/s x5.26  +0.25.09  +1.45.265.32  +0.05.44  +2.55.24  +0.3
5 Tadeáš KmentTadeáš Kment
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 3 5.15 +0.0 m/s 4.14  +2.25.15  +0.05.11  +0.05.154.99  +1.35.00  +1.35.00  +0.6
6 Václav BrůžekVáclav Brůžek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 4.88 +1.0 m/s x4.88  +1.04.48  +0.94.88xx4.72  +0.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 5.05 +1.3 m/s 4.83  +2.14.69  +0.24.77  +0.04.835.05  +1.3xx
2 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 9 4.97 +1.4 m/s x4.84  +1.7x4.844.78  +1.84.67  +1.84.97  +1.4
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 4.78 +2.2 m/s 4.57 +0.3 m/s 4.54  +1.3x4.57  +0.34.57-4.70  +2.74.78  +2.2
4 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 4.35 +1.4 m/s x4.12  +0.04.29  +0.64.294.15  +0.24.35  +1.44.32  +0.8
5 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 4.20 +2.6 m/s 4.10 +0.0 m/s x3.99  +0.14.10  +0.04.103.94  +0.64.20  +2.64.10  +0.1
6 Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 3.95 +0.3 m/s 3.54  +1.63.87  +0.63.15  +0.03.873.95  +0.33.75  +1.93.80  +2.9
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 3.89 +0.0 m/s x3.72  +1.13.65  +0.53.723.76  +1.83.89  +0.03.69  +1.4
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4 3.87 +0.0 m/s 3.71  +0.03.69  +0.03.87  +0.03.873.65  +2.13.72  +1.4-
9 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5 3.44 +1.5 m/s 3.39  +1.72.99  +1.23.44  +1.53.44---
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 7 5.28 +1.8 m/s 5.08  +1.04.90  +0.84.94  +1.25.085.04  +1.65.28  +1.85.02  +1.8
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 13 4.92 +1.9 m/s 4.63  +0.04.76  +1.1x4.764.92  +1.94.74  +0.24.72  +2.2
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 8 4.91 +0.0 m/s 4.71  +1.64.91  +0.04.72  +0.04.91x4.89  +1.4x
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 18 4.90 +1.0 m/s 4.74  +0.7x4.90  +1.04.904.67  +1.5x4.72  +1.4
5 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 4.86 +0.0 m/s 4.65  +0.24.81  +1.33.44  +1.64.814.77  +1.34.86  +0.0x
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 14 4.75 +1.3 m/s 4.63  +1.04.66  +1.04.75  +1.34.754.64  +0.04.56  +0.24.45  +2.6
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 17 4.60 +1.0 m/s 4.28  +1.24.38  +2.74.44  +0.04.444.48  +2.64.60  +1.04.43  +1.7
8 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 4.49 +1.7 m/s 4.28  +1.5x4.49  +1.74.494.42  +0.3xx
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4 4.41 +3.0 m/s 4.34 +0.9 m/s 4.41  +3.02.88  +2.54.34  +0.94.410.00.00.0
10 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 4.31 +1.4 m/s 4.26  +0.14.23  +2.14.31  +1.44.310.00.00.0
11 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 4.14 +1.1 m/s 3.08  +1.8x4.14  +1.14.140.00.00.0
12 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 16 4.09 +0.7 m/s x3.58  +0.24.09  +0.74.090.00.00.0
13 Adéla BlažkováAdéla Blažková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 4.08 +0.4 m/s x4.08  +0.43.97  +1.34.080.00.00.0
14 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 15 4.06 +1.0 m/s x4.06  +1.03.994.060.00.00.0
15 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10 3.87 +2.1 m/s 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.87  +2.13.59  +0.23.870.00.00.0
16 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 12 3.87 +0.0 m/s 3.87  +0.03.76  +1.93.72  +0.93.870.00.00.0
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 DNS
Natálie HriškováNatálie Hrišková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 6 DNS
Celkem 18 závodníků